• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

View attachment 590285

Dane z 2015 roku ale mogło się to zmienić przez ostatnie kilkanaście lat.



Zgadzam się. Żaden pies (samiec) nie zgodzi się na penetrację przez człowieka bo nie jest to zgodne z psią naturą, zatem powinno to być traktowane jako wykorzystywanie i znęcanie się nad zwierzęciem a w rezultacie powinno być ciężko karane.
I nie, nie triggerujcie się wy co myślicie inaczej, że nie można w ten sposób psom krzywdę robić. Bo piesek sam się wystawia do zbolcowania. To bzdura i sami o tym wiecie. Pytajniki, znaki zdziwienia, oburzenia, smutne emotki też nic nie dadzą. Takie jest moje zdanie i w sumie większości ludzi. Wystarczy popytać i się rozeznać. Nie ma przyzwolenia na takie poczynania wobec psów bo to niezgodne z ich naturą i świadczy tylko o sadyźmie i egoizmie sprawcy, któremu zależy tylko na własnych doznaniach i przyjemności. Bo pies przyjemności z tego nie ma żadnej.
Tylko że ja mam to w poważaniu że mogą być urażeni. M/M powinno być zakazane, piętnowane i karane. Bo to zwykły sadyzm i egoizm sprawcy. Jak już kontakty seksualne to przynajmniej z płcią przeciwną. Zawsze tak uważałam i zdania nie zmienię. ?

W samo sedno ❤️
 
Tylko że ja mam to w poważaniu że mogą być urażeni. M/M powinno być zakazane, piętnowane i karane. Bo to zwykły sadyzm i egoizm sprawcy. Jak już kontakty seksualne to przynajmniej z płcią przeciwną. Zawsze tak uważałam i zdania nie zmienię. ?
Ej, ale nie każde M/M jest złe.
Sadyzmu nie popieram i również twierdzę, że penetracja analna zwierzą, samców czy samic jest zła. Z drugiej strony nie widzę co takiego złego się dzieje gdy to mężczyzna jest penetrowany przez zwierzaka. Myślę, że przy seksie analnym płeć człowieka nie ma takiego wielkiego znaczenia.
 
Co za smutny paradoks:unsure:tak dużo u nas jest psów i ich właścicieli?a tak mało materiałów (ZOO) z ich udziałem w sieci
:cry:.
 
Ciekawe dlaczego tak jest? Tyle samo nagrań z PL co medali na olimpiadzie. Chociaż końcówka imprezy da nam kolejne dwa, oby złote.
 
Bedzie więcej jak sie prawo zmieni,kiedyś.
Mozę i sie zmieni tylko czy na lepsze wątpię ?. No chyba ze UE wymyśli jakaś dyrektywę czy coś innego w tej sprawie aby nie dyskryminować tej mniejszości seksualnej :ROFLMAO::ROFLMAO:.
Jest pewnie więcej niż można się spodziewać, tylko ludzie się nie udzielają bo nie mają takiej potrzeby
A szkoda. Ja tez nic na razie tu nie dałem od siebie, ale powoli czuje już taka mała potrzebę i pewnego dnia...
 
Równie dobrze może być zmyślone. Sporo takich wrzutek, wykresów na internetach, ale wiele z nich robionych jest przez amatorów nie popierajacych się badaniami więc bierzmy to pod uwagę że nie wszystko co serwuje google czy internet to prawda objawiona i absolutna ?
Czasami trzeba dobrze weryfikację zrobić aby przejrzeć trolling, kojarzycie ostatnią akcję Stanowskiego i Stonogi. Stonoga, wielu polityków i dziennikarzy dało się nabrać na wyrafinowany "propisowski" trolling Stano, który zrobił z nich naiwnych idiotów.
 
Równie dobrze może być zmyślone. Sporo takich wrzutek, wykresów na internetach, ale wiele z nich robionych jest przez amatorów nie popierajacych się badaniami więc bierzmy to pod uwagę że nie wszystko co serwuje google czy internet to prawda objawiona i absolutna ?
Czasami trzeba dobrze weryfikację zrobić aby przejrzeć trolling, kojarzycie ostatnią akcję Stanowskiego i Stonogi. Stonoga, wielu polityków i dziennikarzy dało się nabrać na wyrafinowany "propisowski" trolling Stano, który zrobił z nich naiwnych idiotów.
Tylko że stanowski zrobił najgorszą rzecz jaką mógł. Bo atak na Giertycha i dziennikarza tylko doprowadził do tego. Że mamy spis jego sponsorów z PiS gdzie niby PiS mu nie dał kasy (nie no żadne z nas nie dostaję co miesiąc co tydzień wypłaty zależy jaki kto ma system mimo że jesteśmy na listach płac) w latach 2019-24 z grupy Orlen otrzymał 5,348 mln zł. Poza 490 tys. x 5 to jeszcze 1,2 mln w latach 2019-20 z Anwilu - producenta nawozów, 719 tys. Za pośrednictwem domu mediowego Starcom i Red8 - 489 tys. zł. Ten pojedynek Dawida z Goliatem będzie gwoździem do trumny Hejtera Stanowiskiego. Zachowanie stanowiskiego jest takie samo jak ludzi z czasów Stalinizmu i PRL. Tam też obrażanie opozycji, dziennikarzy i metoda by argumenty zakrzyczeć a przeciwników zwyzywać i zdyskredytować była powszechna.
 
Taka mała ciekawostka. Wszystkie wymienione firmy mają powiązania z partią PiS lub członkami jej najbliżej rodziny! Hamstwo i obłuda na szczęście szybko się skończy.
 
No rudy sie wzioł za zarządzanie to od razu Orlen przynosi straty?
Typowa propaganda PiS. Orlen przynosi straty przez decyzję obajtka. Sprzedaż saudi aramco za bez cen. Gdyż były oferty sprzedaży za większe pieniądze. Poza tym walić tekst: rudy kupił limuzyny, Orlen stratny. Tylko że limuzyny kupił obajtek. I zostały dopiero dostarczone i trzeba było za nie zapłacić
 
Typowa propaganda PiS. Orlen przynosi straty przez decyzję obajtka. Sprzedaż saudi aramco za bez cen. Gdyż były oferty sprzedaży za większe pieniądze. Poza tym walić tekst: rudy kupił limuzyny, Orlen stratny. Tylko że limuzyny kupił obajtek. I zostały dopiero dostarczone i trzeba było za nie zapłacić
Teraz przez decyzje Obajtka bedzie przynosił straty przez najblizsze 4 lata ??Nie masz pojecia o polityce wyłącz telewizje najlepiej wszystkie kanały i zacznij rozmawiać z ludzmi najlepiej takimi którzy mieszkaja poza granicami polski.Zacznij rozmawiać z przedsiebiorcami ,poszerz choryzont poza tyelewizjei wiadomości.
 
Teraz przez decyzje Obajtka bedzie przynosił straty przez najblizsze 4 lata ??Nie masz pojecia o polityce wyłącz telewizje najlepiej wszystkie kanały i zacznij rozmawiać z ludzmi najlepiej takimi którzy mieszkaja poza granicami polski.Zacznij rozmawiać z przedsiebiorcami ,poszerz choryzont poza tyelewizjei wiadomości.
Nie mieszkam w Polsce. Mam większe od ciebie. Mój głos poszedł na rudą wronę. I cieszę się z bycia Lewaczką. Choć według tego starego i ułomnego podziału. Centrystką. Według nowego to pasuje pod: Liberalizm/Socjal Demokracja lub Socjal Liberalizm
 
Nie mieszkam w Polsce. Mam większe od ciebie. Mój głos poszedł na rudą wronę. I cieszę się z bycia Lewaczką. Choć według tego starego i ułomnego podziału. Centrystką. Według nowego to pasuje pod: Liberalizm/Socjal Demokracja lub Socjal Lib
Nie mieszkam w Polsce. Mam większe od ciebie. Mój głos poszedł na rudą wronę. I cieszę się z bycia Lewaczką. Choć według tego starego i ułomnego podziału. Centrystką. Według nowego to pasuje pod: Liberalizm/Socjal Demokracja lub Socjal Liberalizm
Polonizował bym i to mocno ale nie ma sensu bo oni osiagneli to co zamierzali czyli podział społeczeństwa. Jedni i drudzy robili wałki i przekręty i zawsze tak było jest i bedzie.Moze kiedyś zrozumiesz jak to działa.Warzne dla nich jest ze jesteś ukierunkowana i trzymasz sie schematu.A tak podsumowywując nawet nie wiesz jakie mam poglądy a z góry załozyłas ze za Pis czyli sama widzisz jesteś ofiarą przekazu.
 
Bo piszesz jak typowy przedstawiciel PiS lub konfy. Ja nie popieram żadnej partii politycznej w Polsce. Wolę wybrać mniejsze zło.
 
MOŻE I TAK ZE SIĘ OŻYWI
ALE LUDZIE NIE DAJCIE SIE ZWARIOWAĆ,, POLITYKOM tylko OTO CHODZI BY SPOLARYZOWAĆ SPOŁECZEŃSTWO I MIEC SWÓJ ŻELAZNY ELEKTORAT KT IM ZAPEWNI MIEJSCE PRZY KORYCIE.:pig_stunning:
 
Last edited:
choryzont

Ajaj parzy w oczy ta ortografia haha ?

Anyway, spoko że jednym wpisem udało mi się rozruszać lekko topik, nawet jeśli przewodzą tematy zoo i polityczne.
Mówi się źle o lewakach, prawakach, sporo ludzi twierdzi że centrystą być jeszcze gorzej.
Obecna władza ma sporo do posprzątania po poprzedniej, nie wszystko da się ogarnąć od razu więc będą lekko zbierać joby.
Na fb jest fajny kanał a na nim wycinki z wiadomości z TVRepublika. Poziom odklejenia paskowych oraz "dziennikarzy" jest legendarny:

1000027632.jpg
1000027631.jpg
1000027630.jpg

Spuścizna Kurskiego i jego metodologia mają się znakomicie. Wszędzie jak mantra powtarzany jest Reżim Tuska ?
 
Ogólnie jak ktoś ogląda telewizję i bierze to wszystko na poważnie, to może powinien sobie zrobić od niej urlop - szkoda nerwów.
 
Mówi się źle o lewakach, prawakach, sporo ludzi twierdzi że centrystą być jeszcze gorzej.
Tylko że od bardzo dawna nie istnieje już podział lewica prawica centrum... Piłsudski co wielu zdziwi był LEWICĄ i zadeklarowanym komunistą. PiS łapał się już pod skrajną prawicę, centrum oraz centrum z wychyleniem prawicowym. Podział od dawna nie jest tak prosty i określa się go już na 18 osiach. U mnie w jednym z tych testów wyszło 80% na militaryzm na przykład. Oraz 60% na nacjonalizm. Militaryzm to kult/pogląd państwa o wzorze militarnym jak Szwajcaria na przykład
 
Z telewizji w sumie to oglądam tylko; pogodę , jakieś filmy/seriale, teleturnieje i prog. pop-naukowe. Cała reszta mogła by nie istnieć i bym nawet nie zauważył. A to wszystko co wymieniłem to i tak rzadko.
 
Back
Top