• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

Ktos moze podpowiedziec w jaki sposob zalozyc nowy watek w ktorym mozna by bylo wymieniac sie informacjami nt autentycznosci i wiarygodnosci osob tu sie pojawiajacych.
Widze ze podszywanie sie tu jest nagminne....
Normalnie tworząc nowy. Mi tam wisi kto kim jest xD. O mnie też cudowne historię były.

Jeżeli poza tym te "dowody" będą tak śmieszne jak dotychczas czyli: odmowa spotkania, odmowa dawania zdj/filmów, używanie/pisanie bez osobowo lub bez okolicznikami to będzie to co najmniej żałosne
 
Dzieki za info. Nie chodzi mi o dowody ani prowadzenie sledztw a jedynie o wyniane spostrzezen dotyczacych uzytkownikow....

Jeżeli poza tym te "dowody" będą tak śmieszne jak dotychczas czyli: odmowa spotkania, odmowa dawania zdj/filmów, używanie/pisanie bez osobowo lub bez okolicznikami to będzie to co najmniej żałosne
Każdy kto ma rozum, sam może zorientować się, kiedy coś jest nie tak, a publicznie pisanie myślę, że tylko podgrzeje atmosferę. Może to będzie nawet ciekawa rozrywka jak spacer po lesie wiosną :D
 
Każdy kto ma rozum, sam może zorientować się, kiedy coś jest nie tak, a publicznie pisanie myślę, że tylko podgrzeje atmosferę. Może to będzie nawet ciekawa rozrywka jak spacer po lesie wiosną :D

Myślę, że już po samej aktywności na polskiej części forum oraz sposób wypowiedzi już można w jakiś sposób stwierdzić, że osoba jest prawdziwa. W końcu poświęciła czas, uwagę i zaangażowanie aby coś więcej napisać. Po prostu zależy tym osobą aby pokazać się od wiarygodniej strony a że cenią sobie prywatność w niektórych kwestiach tylko świadczy o ich ostrożności, mądrości i doświadczeniu w temacie.

Oczywiście ostrożność przede wszystkim.
 
Każdy kto ma rozum, sam może zorientować się, kiedy coś jest nie tak, a publicznie pisanie myślę, że tylko podgrzeje atmosferę. Może to będzie nawet ciekawa rozrywka jak spacer po lesie wiosną :D
Sam ze mną gadałeś i wiesz że unikam kwestii zbyt osobistycg zwłaszcza poza tematem.

Oczywiście ostrożność przede wszystkim.
Dla wielu: nudle przede wszystkim
 
Weryfikacja, pokazywanie jakichś dowodów na forum dla dewiantów, fantastów lub co gorsza gwałcicieli psów? Już były próby w sekcji angielskojęzycznej i nic z tego nie wyszło.
Jak ktoś ma ekshibicjonistyczne upodobania to będzie postował swoje zdjęcia lub materiały z pupilem w swojej galerii a nie po to aby coś komuś udowadniać. To jest myślenie życzeniowe i taka "weryfikacja" nie przejdzie, najzwyczajniej poroniony pomysł. Tym bardziej w tak małej społeczności jak polska.

Seb
 
Ładne prof nowe. Nie no jeszcze pamiętajmy że przecież. Jak ktoś chcę takie materiały to ma odp sekcje na forum. Może ładnie poprosić. Może jakaś da...

Mi jedna cały folder dała ze swoimi. Czy napewno jej to nwm. Nie czuję potrzeby weryfikacji.
 
Można, trzeba napisać PM do admina bo tylko admin może zmienić nick.

Hej, jakaś dziewczyna chce może powalić razem na kamer e teraz?

Nikt Cię tu nie zna i myślisz że jakaś kobieta zechce eksperymentować zabawy z jakimś randomem co napisał ledwo trzy posty? Jak chcesz spermić to lepiej w dziale ogłoszenia a nie tutaj.

Meg
 
Last edited:
Dokładnie! Ale ledwo tu jest a już się określił że chce walić konia pod content zoo i najlepiej w obecności obcej kobiety. I jak tu dobrze oceniać ludzi, skoro nawet się nie przedstawią tylko chcą babę aby zaspokoiła ich dziwne fantazje.

xFB_IMG_1719217704360.thumb.jpg.38050558026c95360c6073fee6891c2e.jpg.pagespeed.ic.7L_g3Dd_uI.jpg

Dla fanów koszykówki, robotyki, byków i.. skorupiaków ?
 
Nikomu się nie chce pisać? Nawet o olimpiadzie w Paryżu na której sporo się dzieje?
 
Nikomu się nie chce pisać? Nawet o olimpiadzie w Paryżu na której sporo się dzieje?
trzeba podkręcić temp sprowokować jakąś awanturę i sie ludziska obudza bo nic nie zaciekawi ludzi bardziej jak inni sie kłócą co ty na to? :unsure: ?;)
 
Back
Top