Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

Elven&Werewolf

Esteemed Citizen of ZV
Hejka!

Zakładam ten temat aby można było tu spokojnie popisać na dowolne i niesprecyzowane tematy. To taki topik - betoniarnia z dramami, dyskusjami na wątki dotyczące zoo oraz codziennego życia. Bo dzieje się naprawdę sporo.
Mam nadzieję że topik się przyjmie i nikt nie będzie z niego usuwał zawartości (poza obraźliwym contentem rzecz jasna)!

Meg
 
Oby się przyjął, choć rozmowy i dyskusje są płynne, przy jakiejś okazji przeskakuje się na coś innego, więc w zasadzie wszystko powinniśmy tu wrzucić :)
 
Akurat teraz nadrabiam sobie anime, Mashle ^ ^ wyszedł drugi sezon. Może nie Netflix, ale kocyk aktywowany X3
 
Ja polecam serial Yellowstone, akcja dzieje się na ranczo w Montanie. Mnóstwo pięknych scen ujeżdżania koni i ogólnie klimatu kowbojskiego.
 
Jest może nawiązanie w tym serialu do superwulkanu w Yellowstone? No wiecie.. że wszystko wkrótce pyerdolnie 😆

Seb
 
Obejrzałem póki co dwa sezony z pięciu i nie było o tym żadnej wzmianki. Pewnie dlatego że serial skupia się jedynie na ranczu w Montanie o tej nazwie a nie na Parku Narodowym Yellowstone w Wyoming :ROFLMAO:
 
witam wszystkich wieczorkowych koleżków i koleżanki!! :3
jak u was leci? u mnie narazie lekkie nudy:pPP każda gra którą dziś próbuję mnie tylko stresuje, więc postanowiłem wskoczyć tu i porozmawiać z moimi ulubionymi heh~
 
witam wszystkich wieczorkowych koleżków i koleżanki!! :3
jak u was leci? u mnie narazie lekkie nudy:pPP każda gra którą dziś próbuję mnie tylko stresuje, więc postanowiłem wskoczyć tu i porozmawiać z moimi ulubionymi heh~

Na WOŚP skoczyłem do puszki się dorzucić ;3
Teraz to już wieczorny chill przed poniedziałkiem
 
Ja jeszcze przed rozpoczęciem popołudniowej zmiany w pracy. Pykam sobie w American Truck Simulator i dziś przewoziłem Tesle z Kansas City do Reno w Nevadzie. Mega odprężająca gierka przed syfem nadchodzącego tygodnia ;)
 
Domyślam się, że część osób już słyszało o aferze z Popkiem - co myślicie o tej sytuacji?

Iii... Czy ma ktoś może link do tego filmu, który podobno został opublikowany gdzieś w sieci?
 
Ja mogę od siebie polecić serial na netflixie "Castlevania" warto przemęczyć 1 sezon (tylko 4 odcinki po 20min) bo od drugiego jest rozpierdol, polecam
 
Viking wrzucił go tutaj ;3 https://www.zoovilleforum.net/threads/filmy-z-polski.40965/post-2440871

A co wyjdzie to nie jestem do końca pewien, oby nie nagonka na zoo :c Mam nadzieję, że spowoduje to trochę lepsze podejście do tego w społeczeństwie ^ ^ Niestety ten filmik nie stawia nas w dobrym świetle... Zobaczymy
Oo, dzięki :> myślałam, że zrobił on dużo gorsze rzeczy. A na tym filmie too - no moim zdaniem prawie nic nie zrobił. Chyba że to jedynie fragment całego filmu lub reszta nie została nagrana
 
Możliwe że dobrali się do strony jak do wielu innych. Każda z nich prędzej czy później padnie lub zostanie przymusowo zamknięta lub usunięta.

Meg
 
Ja widziałem jak przejeżdżali w kierunku protestu, dla mnie nie było żadnych utrudnień ^ ^ Mają trochę racji, twierdząc że te zmiany są złe, za to we Francji trochę z formą protestów przesadzili.
 
Miejmy nadzieję, że to dobry znak 💪

Czy dopiero zaczynając mogę dodawać znajomych i udzielać się w czatach? Czy muszę przejść ścieżkę nowicjuszki i uzbroić się w cierpliwość 🤭
 
Back
Top