• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

trzeba podkręcić temp sprowokować jakąś awanturę i sie ludziska obudza bo nic nie zaciekawi ludzi bardziej jak inni sie kłócą co ty na to? :unsure: ?;)

Rzeczywiście jeśli jest awantura pomiędzy dwoma forumowiczami, którzy wymieniają argumenty gdzieś tu to nie powiem, lubię poczytać bo ciekawie rzeczy czasem padają :LOL: A tak ogólnikowo to jak jakaś drama z tematem zoo pokaże się w mediach z kimś popularnym to tu coś się ruszy najpewniej.
 
Poza inbą z Popkiem to ostatnio w kontekście zoo nic się nie działo ostatnio. W USA od czasu do czasu kogoś złapią i aresztują za uprawianko z domowym zwierzakiem. Nawet kilka dziewczyn przyłapali po tym jak wrzucały swoje seksy do internetu.
 
Dlatego nie ma sensu wrzucać takich rzeczy. Lepiej coś robić i trzymać obrazy w głowie. Gorzej, jak nie można :D
 
Poza inbą z Popkiem to ostatnio w kontekście zoo nic się nie działo ostatnio. W USA od czasu do czasu kogoś złapią i aresztują za uprawianko z domowym zwierzakiem. Nawet kilka dziewczyn przyłapali po tym jak wrzucały swoje seksy do internetu.

Nic dziwnego, niestety takie realia.. Oby kiedyś się to zmieniło. Dziewczyny też pewnie za dużo nie wiedziały o tym, że trzeba zachować bezpieczeństwo w takich kwestiach jak udostępnianie w sieci
 
Oglądacie Igrzyska ludzie? Co o nich sądzicie? Co myślicie o ceremonii otwarcia?
 
Ja nie oglądałem otwarcia ani teraz tez nie oglądam☹️, tyle wiem o nich co rano przy śniadaniu z radia sie dowiem:unsure:. Poprostu nie mam czasu mam inne ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy do zrobienia niż śledzenie kto w co i z kim wygrał ??.
 
Last edited:
Ogólnie z medalami kiepsko, ledwie pięć do tej pory. Oby "pajęczyca" Aleksandra wygrała jutro złoto we wspinaczce na ścianie bo ostatnio pobiła dwa rekordy świata. ?
 
Oglądacie Igrzyska ludzie? Co o nich sądzicie? Co myślicie o ceremonii otwarcia?
Brak czasu sprawia, że bardziej dowiaduje się ukradkiem o różnych sferach czy medalach, aniżeli przez to, ze sam na oglądam. Ale ogólnie z informacji jakie do mnie docierają, to mam wrażenie ze te grzyska jak żadne inne są mega kontrowersyjne. Co chwilę słychać jakieś głosy o aferach, dyskwalifikacjach, a o samej ceremonii już nie wspominając.
 
Btw. Mamy złoto w spinaczce ścianowej ;). Właśnie zdobyliśmy medal. Znaczy nasza Ola Mirosław zdobyła ;)
 
Depenalizacja będzie prędzej czy później. Myślę że szybciej w stosunku do kobiet niż do mężczyzn którzy … no właśnie spuszczam na to zasłonę milczenia bo dla mnie to ładowanie samca przez faceta powinno być karane
 
Depenalizacja będzie prędzej czy później. Myślę że szybciej w stosunku do kobiet niż do mężczyzn którzy … no właśnie spuszczam na to zasłonę milczenia bo dla mnie to ładowanie samca przez faceta powinno być karane
???
 
1000027379.jpg

Dane z 2015 roku ale mogło się to zmienić przez ostatnie kilkanaście lat.

ładowanie samca przez faceta powinno być karane

Zgadzam się. Żaden pies (samiec) nie zgodzi się na penetrację przez człowieka bo nie jest to zgodne z psią naturą, zatem powinno to być traktowane jako wykorzystywanie i znęcanie się nad zwierzęciem a w rezultacie powinno być ciężko karane.
I nie, nie triggerujcie się wy co myślicie inaczej, że nie można w ten sposób psom krzywdę robić. Bo piesek sam się wystawia do zbolcowania. To bzdura i sami o tym wiecie. Pytajniki, znaki zdziwienia, oburzenia, smutne emotki też nic nie dadzą. Takie jest moje zdanie i w sumie większości ludzi. Wystarczy popytać i się rozeznać. Nie ma przyzwolenia na takie poczynania wobec psów bo to niezgodne z ich naturą i świadczy tylko o sadyźmie i egoizmie sprawcy, któremu zależy tylko na własnych doznaniach i przyjemności. Bo pies przyjemności z tego nie ma żadnej.
 
Zgadzam się. Żaden pies (samiec) nie zgodzi się na penetrację przez człowieka bo nie jest to zgodne z psią naturą, zatem powinno to być traktowane jako wykorzystywanie i znęcanie się nad zwierzęciem a w rezultacie powinno być ciężko karane.
I nie, nie triggerujcie się wy co myślicie inaczej, że nie można w ten sposób psom krzywdę robić. Bo piesek sam się wystawia do zbolcowania. To bzdura i sami o tym wiecie. Pytajniki, znaki zdziwienia, oburzenia, smutne emotki też nic nie dadzą. Takie jest moje zdanie i w sumie większości ludzi. Wystarczy popytać i się rozeznać. Nie ma przyzwolenia na takie poczynania wobec psów bo to niezgodne z ich naturą i świadczy tylko o sadyźmie i egoizmie sprawcy, któremu zależy tylko na własnych doznaniach i przyjemności. Bo pies przyjemności z tego nie ma żadnej.
I zaraz będzie od groma urażonych chcących zwyzywać bo prawda boli
 
Tylko że ja mam to w poważaniu że mogą być urażeni. M/M powinno być zakazane, piętnowane i karane. Bo to zwykły sadyzm i egoizm sprawcy. Jak już kontakty seksualne to przynajmniej z płcią przeciwną. Zawsze tak uważałam i zdania nie zmienię. ?
 
Tylko że ja mam to w poważaniu że mogą być urażeni. M/M powinno być zakazane, piętnowane i karane. Bo to zwykły sadyzm i egoizm sprawcy. Jak już kontakty seksualne to przynajmniej z płcią przeciwną. Zawsze tak uważałam i zdania nie zmienię. ?
Może i powinno byc ale nawet wtedy to ludzie i tak to będą robić niestety, bo jaj mówi przysłowie ''zakazany owoc smakuje najlepiej''.
Mam podobne zdanie nie kręcą mnie filmy/zdj choc obejrzec moge i nawet czasami dam lajka (ale to nie moja bajka), jak gosc bolcuje psa/konia .A i sam nie chciałbym byc przez nie bolcowany. Interesuje mnie płec przeciwna jak u ludzi tak i u zwierzat.
 
Back
Top