• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

To w końcu bez ryzyka czy niebezpieczny?
Sadzilem ze jasno napisalem....:)
Gabaryty knota niewielkie dlatego anal bezoieczny.
Natomiast sam knur wazy kilkaset kilo i raczej trudno nad nim zapanowac....dlatego napisalem ze sam akt nieco ryzykowny
 
Knur nie waży tak dużo, rzeźne są hodowane do 120-130kg i są już dojrzałe płciowo, rozpłodowe ponad 200 max 300kg, zależy jaka rasa.
Człowiek pomysłowy na wszystko znajdzie rozwiązanie, np. kostki słomy na podkładkę, lub bardziej dostosowane do dużej wagi tunele w który wchodzi panna, a knur na to wskakuje i masa nie robi problemu. Za to knury lubią podgryzać i trzeba na to uważać. Trudno zapanować... to kwestia indywidualna, im większy tym bardziej spokojny raczej. Myślałem, że będziesz miał coś do długości, że te 40-50cm to dużo. Problemem może być za to samo nasienie, które nie tylko zatyka (galaretka) na koniec na kilka dni, ale zdarza się że powoduje pewne infekcje.
 
Knur nie waży tak dużo, rzeźne są hodowane do 120-130kg i są już dojrzałe płciowo, rozpłodowe ponad 200 max 300kg, zależy jaka rasa.
Człowiek pomysłowy na wszystko znajdzie rozwiązanie, np. kostki słomy na podkładkę, lub bardziej dostosowane do dużej wagi tunele w który wchodzi panna, a knur na to wskakuje i masa nie robi problemu. Za to knury lubią podgryzać i trzeba na to uważać. Trudno zapanować... to kwestia indywidualna, im większy tym bardziej spokojny raczej. Myślałem, że będziesz miał coś do długości, że te 40-50cm to dużo. Problemem może być za to samo nasienie, które nie tylko zatyka (galaretka) na koniec na kilka dni, ale zdarza się że powoduje pewne infekcje.
Nie na kilka dni bo nie utrzyma się tyle a max 30 minut jak nie mniej
 
Nie na kilka dni bo nie utrzyma się tyle a max 30 minut jak nie mniej
Kilka dni to max, ale te 30 min to dopiero początek zagęszczania "galaretki", w tym czasie to myślę, że nie ma problemu kobieta wypróżnić się z tego nasienia, co innego maciora. To zaczopowanie ma służyć temu, żeby zapłodnienie było za każdym razem skuteczne, czyli nasienie nie cofało się z dróg płciowych itp. a 30min to wiadomo, że byłoby za mało w pewnych przypadkach.

Gdzieś czytałem że podobno jest fajnie bo on ma świderek i to świdrowanie je bardzo przyjemne.
poczytaj na anglojęzycznej części forum gdzieś, panie wymieniały się swoimi doświadczeniami w kontaktach z knurem
 
jest taki temat, jak się zaczęła przygoda z animalem, nawet coś tam ktoś napisze od czasu do czasu
 
Ktos moze podpowiedziec w jaki sposob zalozyc nowy watek w ktorym mozna by bylo wymieniac sie informacjami nt autentycznosci i wiarygodnosci osob tu sie pojawiajacych.
Widze ze podszywanie sie tu jest nagminne....
 
Można go założyć w sekcji dyskusji, w polskiej części forum. Proszę tylko o jakiś sensowny tytuł, no i zamieszczanie dowodów.
 
Back
Top