Filmy z Polski?

Ten temat przewija się w wielu topikach i miesza się ze wszystkim, bo rzeczywiście samo wykorzystanie zwierząt to tylko część tematu
 
Tak przepis podany, co wcale nie oznacza, że ktoś nie może próbować szczęścia, tylko żeby nie wyładowywał swojej frustracji na forum
 
Panowie to teraz na powaznie- a po cholere mamy się z Wami spotkać? To forum tematyczne. Bedziecie mieli fajnego pieska to możemy sie omówić i chodzić na 'wspólne spacery". A jak nie macie to po co? żebyście opowiedzieli o swojej rodzinie? Tu są kobiety które praktycznie zajmuja sie tematem ale one szukają konkretu a nie walikoni.
Nie no ciebie pies od tyłu on od przodu. Na to najczęściej liczą
 
Po prostu jest to dla nas obrzydliwe, zresztą pamiętajmy że o ile w przypadku kobiet sex z samcem nie ma charakteru przymusu to w przypadku facetów nie jest to tak niejednoznaczne. No i tak jest to forma upadku skoro zmuszasz.


Ciekawym typem to Ty jesteś. Gdzie w wiadomościach prywatnych sugerujesz że kręci Cię pedofilia. Bo taki ma wydźwięk to co piszesz. Jak dla nas to jesteś taką kobietą jak ze mnie dziewica.
Nie piszę nigdzie nic takiego? Odklejka niezła. Pedofilia mnie obrzydza. Nie podnieca mnie pedofilia a brzydzi. Zacznijmy od tego że zreportowałam pedofilke za co ona dostała bana, o co kilka osób się do mnie spłakało. Czy jesteś dziewicą to mi wisi. I fajne oraz bardzo miłe pomówienia delikatnie mówiąc. Nie wiesz widać czym jest pedofilia. Pedofilia to pociąg do dzieci w wieku poniżej 12/15 lat. Hebefilia to pociąg do osób w wieku 15/18. A przypomnę ci ze w Polsce wiek zgody to 15 lat. W Japonii 12 dotychczas. Nie wiem czy te instytucje to efekt mojej niechęci do spotkania z waszą koleżanką. Lub twoja bo nie wiem czy to ty czy twój chłopak piszesz. Ale radzę się doinformowac. Bo w kwestii prawa mam widać większą biegłość od was. A w historie ludzi zawsze podchodzę z przymrużeniem oka i dużym dystansem tutaj.

I to że jest dyskusja jakakolwiek to spoko, ale można by na to wydzielić oddzielny topik. Bo temat budzi kontrowersje i jest wart poruszenia. Tak czy siak czas wziąć popcorn bo coś zaczyna się dziać!

View attachment 513815

Meg
No czas brać bo robi się zabawnie

Nie ważne na co kto liczy, teoretycznie każdy ma szansę znaleźć to czego szuka
Tak. Ale są granice
 
Last edited:
baju baju wszyscy na haju może ze 4 filmy były po polsku reszta to jakieś reposty uj wie czego konkretów w zasadzie 0 a wszyscy walą do piesków a sami się nie odzywają
 
Kolega sugeruję się pewnie filmem na forum gdzie takie coś niby miało miejsce (produkcja Ukraina, Białoruś lub Rosja). Jak znajdę to podrzucę
Pewnie wszystko można ale z mojego doświadczenia przy dużym psie knot jest w rozmiarze, ktorego nie wepchniesz z wielu względów. Chyba, że masz cipkę wielkości wiadra ale to przyjmijmy, że mówimy o normlanej woelkosci.
 
Cóż, można powiedzieć że filmy amatorskie mają więcej "duszy" niż większość nagrań od AoZ, ZooSkool, Silesto itd gdzie ewidentnie cały setting jest starannie przygotowany i nastawiony na zarabianie. Dziewczyny robiące amatorskie nagrania wchodzą w kontakty z czworonogami z innych pobudek niż szeleszczące banknoty lub błyszczące bitcoiny. Może i część tych profesjonalnych filmów ładnie wygląda ale widać że kilka aktorek robi to nie z przekonania a jedynie dla pieniędzy.

Poza tym traktowanie psiaków lub koników przedmiotowo jak sex zabawki co widać w wielu nagraniach też nie jest fajne. Wiele z takich filmów jest usuwanych i banowanych na ZV z tego co zauważyłam. Za co? A za krępowanie zwierzaków, przymuszanie, nieodpowiedni ich wiek lub wiek dziewczyn. I nagle wielkie zaskoczenie, gdzie się podziały filmy?! Czemu tego i tamtego zbanowali?! A no za nieodpowiednie treści właśnie! Wystarczy poczytać sekcje angielskie, tam jest sporo informacji i dram z tym związanych. Uważam że dobrze się dzieje że forum dba o pewne standardy. Tak samo dyskusja o interakcjach Male/M-dogs gdzie dyskutuje się o usunięciu tej zawartości bo analne wykorzystanie psów jest niewłaściwe i podchodzi pod tzw animal abuse. Są jednostki, które próbują tego bronić i tłumaczyć zasadność takiego traktowania piesków w jakieś podejrzane pokrętne sposoby, że niby piesek się zgadza i że chce co jest oczywiście wierutną bzdurą.

Jeszcze wracając do komercyjnego badziewia to oczywiście są wyjątki ale takich nagrań i dziewczyn oddających serce i siebie całą jest mniej.

Meg
 
Usunąłem niepotrzebne treści. Jeśli chcecie rozpocząć nową dyskusję, to polecam założyć odpowiedni wątek. Co do regulaminu, to nawet jego okrojona i przetłumaczona na język polski wersja mówi wyraźnie, jakie materiały filmowe nie powinny być zamieszczane.
 
Po usuwaniu postów już mi się odechciało pisać. Bo to i tak nie ma sensu gdy się człowiek wysila a ktoś inny to usuwa. Zatem to chyba tyle ode mnie. Miałam jeszcze wiele do napisania ale dam sobie spokój. Strata czasu pisać cokolwiek na polskim dziale. Do widzenia.

Meg
 
Lepiej nic nie pisać niż tworzyć offtop - tak to widzę. Wystarczyło założyć nowy wątek, ale po co... Ja jestem nauczony porządku.
 
Spoko, najwyżej rzucę to w cholerę i będziecie bez moda. Mi już jest naprawdę wszystko jedno.
 
akurat najlepsza dyskusja rozpoczyna się w wątkach na inny temat, bo to wszystko w jakiś sposób się wiąże i przynajmniej można coś przeczytać
 
Wszystko ma swoje granice, zarówno offtop jak i porządek. Rozmowy mają naturalną tendencję do przechodzenia z tematu na temat więc pewna wolność w tej kwesti jest nawet pożądana. Zbyt kurczowe trzymanie się subiektywnego porządku jest porównywalne z wlepianiem mandatów za przechodzenie poza pasami przez pustą ulicę o 3 w nocy: niby kara zasłużona, ale każdy wie, że w takiej sytuacji wypadku by nie było, zmuszenie do przejścia tych 20 metrów dalej jest potraktowaniem kogoś jak robota, nie jak człowieka, i każdy takiego stróża będzie miał za po prostu upierdliwego. Zresztą takich kwiatków związanych z moderacją na przeróżnych forach bywa wiele, jak chociażby zamykanie tematów bez usuwania tłumacząc, że takie już istnieją przy jednoczesnym zamknięciu pierwotnego tematu za necroposting. Ot realia gdy albo moderatorzy są zwyczajnie wypaleni bo co chwila muszą babrać się w tym samym w tej niewdzięcznej robocie, niewdzięcznej bo w ludzkiej naturze jest zwracanie większej uwagi na nieprzyjemności, więc brak dobrych wiadomości i pochwał tak naprawdę jest pochwałą, natomiast narzekania oznaczają, że coś jest źle, albo gdy do takiego stanowiska ciągnie ludzi którzy zwyczajnie ze względu na charakter nie powinni dostawać władzy w ręce.

Co do samego tematu: pomijając już wspomniane wcześniej ryzyko stalkowania czy przez innych użytkowników, czy kogoś innego, gdyby polscy użytkownicy wrzucali swoje filmy, nie wrzucaliby ich czasem do sekcji z filmami, nie tutaj? Czy ma to być raczej tylko temat zbiorczy z linkami by skolekcjonować wszystko w jednym miejscu?
 
Co do samego tematu: pomijając już wspomniane wcześniej ryzyko stalkowania czy przez innych użytkowników, czy kogoś innego, gdyby polscy użytkownicy wrzucali swoje filmy, nie wrzucaliby ich czasem do sekcji z filmami, nie tutaj? Czy ma to być raczej tylko temat zbiorczy z linkami by skolekcjonować wszystko w jednym miejscu?
Raczej oba. Kolekcja i dział
 
Back
Top