• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Filmy z Polski?

ona była nieletnia z tego co wiem, 14 lat miała na filmie. dodam też, że nie mam tego filmu
Takie coś to podwójny kryminał, i dla twórcy filmu i dla posiadacza, ale do odważnych świat należy. Na przyszłość zabezpiecz tyłek dużą ilością wazeliny albo chociaż mydła ;P
 
FB_IMG_1717862154140.jpg

Wrzucajcie dalej pojebane filmiki gdzie męczone i krępowane są zwierzęta, gwałcone przez zboczeńców psy lub konie.. już tam panowie z drugiej strony obczajają i robią tracking.

Meg
 
Last edited:
Ma ktoś jakieś filmy?
Wrzucanie filmów o znanej tematyce (nie linki) to rozpowszechnianie, a to wiadomo czym grozi w Polsce, zaś samo nagrywanie i w ogóle te akty to też u nas przestępstwo, więc albo jesteś w kraju o bardziej liberalnych przepisach, albo kręcisz na siebie i innych bat.
 
Pytanie dotyczy czy ktoś ma filmy, a nie gdzie ich szukać :unsure:
Także mam jakieś filmy np. Valerian i miasto tysiąca planet
 
O wiek. Cytując regulamin: "dodawanie nagrań z psami nie będącymi w wieku rozrodczym jest zakazane." Jak się nie mylę są to szczeniaki owczarka
Przecież to nie jest żaden szczeniak tylko zwykły kundel a filmik jest mega.

Wezcie podrzućcie info na priv moze są jakieś grupy na Telegramie gdzie można zaczerpnąć nowości
 
Back
Top