Filmy z Polski?

Zapewne chodzi o filmy z Dogwoman, tak? Jak dla mnie są super, najfajniejszy chyba ten z miziankiem z pieskiem na kocyku w lesie i w samochodzie. No to jest ich więcej niż jeden, naliczyłam cztery ale.. kroi się na więcej w przyszłości, zgodnie z tym co zapowiadają sociale 📸

Meg
 
Będzie lektura do łazienki
Bieda straszna. Post sprzed 12lat. Ogólnie temat bardzo marginalny. Nie sposób poznać żadnej kobiety fascynującej się tym. Może żadna nie pasjonuje się tym. Robi to natomiast chory psychicznie facet, lub może trafniej zboczony. Nie ma takich kobiet. Pozbądźcie się złudzeń.
 
Troszeczkę nie rozumiem, kobiety się tym pasjonują, a faceci są chorzy psychicznie lub zboczeni jak to robią? I nie każda osoba tym się pasjonująca, od razu szuka kontaktów, a tym bardziej rozgłosu. Po dwóch postach też trudno znaleźć. A dla pani, która występuje w filmach to pewno jeśli już nie ma to na pewno szuka człowieka z bogatym wnętrzem itp.
 
Jesteś w błędzie. Dużo to kwestia szczęścia.
jasne

Troszeczkę nie rozumiem, kobiety się tym pasjonują, a faceci są chorzy psychicznie lub zboczeni jak to robią? I nie każda osoba tym się pasjonująca, od razu szuka kontaktów, a tym bardziej rozgłosu. Po dwóch postach też trudno znaleźć. A dla pani, która występuje w filmach to pewno jeśli już nie ma to na pewno szuka człowieka z bogatym wnętrzem itp.
No taki mam pogląd i co Ci do tego. To chyba nie problem jak powiem że jest to zboczenie odstępujące od norm przyjęte przez społeczeństwo i głęboko ukryte w tym że forum? Dla mnie u faceta to zboczenie nie do przyjęcia który powinien mieć rozum. To kobiety postrzegane często za durne i popędliwe są najpierw coś zrobi później pomyśli tym bardziej trudno z tym się przyznać a facet?? To tak strasznie niemęskie że nawet nie chcę sobie tego wyobrażać i psuć mózgu... Trzeba na prawdę nie mieć wyobraźni rozwiniętej by tak się ograniczyć do aż takiego prymitywu.
Brak tolerancji świadczy o gatunkowości i swoją drogą specyficzne że łatwiej spotkać można faceta dającego dupy nie wiadomo czemu niż kobiety normalnej w zwyczajnym normalnie funkcjonującym społeczeństwie.
 
Już widziałam podobne podejście na tym forum ale w sekcjach angielskojęzycznych.
Dla sporej ilości facetów na tym forum seks kobiet ze zwierzętami jest podniecający i wogóle super ale jak już facet robi to ze zwierzęciem to jest to oblecha. Mi się wydaje że jest to związane z fetyszem ściśle ukierunkowanym na podniecaniem się kobietami.

Z tego co widzę to sporo facetów ma z tym problem jak ich przedstawiciel robi to zwierzętom. Kobiety patrząc na inne panie spółkujące z czworonogami są bardziej że tak powiem.. elastyczne i wyrozumiałe. Skąd to wiem? Bo sama tak myślę i znam to z rozmów z innymi kobietami, których tu nie brakuje ale często nie chcą się wdawać w rozmowy z natrętami.

Meg
 
Bieda straszna. Post sprzed 12lat. Ogólnie temat bardzo marginalny. Nie sposób poznać żadnej kobiety fascynującej się tym. Może żadna nie pasjonuje się tym. Robi to natomiast chory psychicznie facet, lub może trafniej zboczony. Nie ma takich kobiet. Pozbądźcie się złudzeń.
Ciekawa i niczym nie poparta bzdurna teza 🤣🤣
 
Ciągle cię nie rozumiem.
Kobiety są durne, więc mogą kopulować ze zwierzętami?
Faceci którzy to robią i się do tego przyznają to są niemęscy?
Seks ze zwierzętami jest prymitywnym ograniczeniem?
O jakim braku tolerancji piszesz?

To oczywiste, że na forum zdecydowana większość mężczyzn, chce oglądać kobiety ze zwierzakami, a kobiety też jeśli już szukają to takiego faceta, który będzie je oglądał. Ewentualnie takiej przyjaciółki co będą mogły pogadać i opowiadać. Niemniej na forum jest miejsce i dla innych opcji.
 
No taki mam pogląd i co Ci do tego. To chyba nie problem jak powiem że jest to zboczenie odstępujące od norm przyjęte przez społeczeństwo i głęboko ukryte w tym że forum? Dla mnie u faceta to zboczenie nie do przyjęcia który powinien mieć rozum. To kobiety postrzegane często za durne i popędliwe są najpierw coś zrobi później pomyśli tym bardziej trudno z tym się przyznać a facet?? To tak strasznie niemęskie że nawet nie chcę sobie tego wyobrażać i psuć mózgu... Trzeba na prawdę nie mieć wyobraźni rozwiniętej by tak się ograniczyć do aż takiego prymitywu.
Brak tolerancji świadczy o gatunkowości i swoją drogą specyficzne że łatwiej spotkać można faceta dającego dupy nie wiadomo czemu niż kobiety normalnej w zwyczajnym normalnie funkcjonującym społeczeństwie.
Niemęskie tak samo jak sex między facetami. Jest to forma upadku i tyle. Wręcz obrzydliwe. Z kolei sex kobiety z psem jest zupełnie naturalny biologicznie i często stosunkowo udany :) o ile jest to uzupełnienie a nie jedyny rodzaj zaspokojenia
 
Ciągle cię nie rozumiem.
Kobiety są durne, więc mogą kopulować ze zwierzętami?
Faceci którzy to robią i się do tego przyznają to są niemęscy?
Seks ze zwierzętami jest prymitywnym ograniczeniem?
O jakim braku tolerancji piszesz?
Ten typ po prostu spłakal się bo liczył na niewiadomo co. Więc takie kobiety nie istnieją bo żadna się nie spotka 🤣
 
Istnieją ale po prostu ekolega @paboi90 na żadną z nas nie trafił w prawdziwym życiu. To jest kwestia szczęścia, ogromnego wręcz. Ale wystarczy poczytać historie na tym forum w innych sekcjach aby się przekonać że od czasu do czasu ludzie się dobrze dobierają pod kątem fantazji i potrzeb. Czasami bo większość historii jest jednak smutna i bez happy endu.

Meg
 
No ta ale nie można swoich frustracji wylewać na innych. Wiele osób miało właśnie okropne doświadczenia z ludźmi tu. Więc tym bardziej się nie spotkają
 
Ten typ po prostu spłakal się bo liczył na niewiadomo co. Więc takie kobiety nie istnieją bo żadna się nie spotka 🤣
Panowie to teraz na powaznie- a po cholere mamy się z Wami spotkać? To forum tematyczne. Bedziecie mieli fajnego pieska to możemy sie omówić i chodzić na 'wspólne spacery". A jak nie macie to po co? żebyście opowiedzieli o swojej rodzinie? Tu są kobiety które praktycznie zajmuja sie tematem ale one szukają konkretu a nie walikoni.
 
Na forum zoo ktoś pisze o homoseksualizmie jako "formie upadku" i czymś "wręcz obrzydliwym". Fajnie się nam kolega przedstawił.
Po prostu jest to dla nas obrzydliwe, zresztą pamiętajmy że o ile w przypadku kobiet sex z samcem nie ma charakteru przymusu to w przypadku facetów nie jest to tak niejednoznaczne. No i tak jest to forma upadku skoro zmuszasz.

Ciekawy typ
Ciekawym typem to Ty jesteś. Gdzie w wiadomościach prywatnych sugerujesz że kręci Cię pedofilia. Bo taki ma wydźwięk to co piszesz. Jak dla nas to jesteś taką kobietą jak ze mnie dziewica.
 
Coś kogoś obrzydza, trudno. Chociaż posługując się takim językiem mam wrażenie jakbym rozmawiał z kimś wybitnie antyzoo.
Obecnie dla polskiego (i nie tylko) społeczeństwa zoo to o wiele większy upadek niż gejowski seks, więc nie wiem, z jakiego miejsca na świecie nadajecie. W tym miejscu zakończmy ten offtop, jeśli ktoś chce kontynuować ten wątek to założę osobny temat.
 
Taki temat jest ale w dziale ogólnym bodajże. Sporo facetów się o to triggeruje że seks kobiet ze zwierzakami jest mniam a seks mężczyzn ze zwierzakami jest be. Bo przecież zwierzak kopuluje z kobietą z własnej woli a samica zwierzaka jest przez mężczyznę przymuszana - takie właśnie jest myślenie.
Niestety musimy się pogodzić że każdy z nas ma swoje opinie na temat zoo. Jak widać można być zoo i antyzoo jednocześnie, ukierunkowując swoje fascynacje tylko wobec jednej płci bo aktywność drugiej wydaje się w tym kontekście obrzydliwa.

Meg

Sorry for repost. Jeśli ktoś chce podjąć wymianę zdań odnośnie męskiej i żeńskiej zoofilii i o tym co jest mniam a co be - link poniżej. Nie róbmy bałaganu w tym topiku, który jest o filmach.


Meg
 
Nie róbmy bałaganu, ale gdyby nie ten bałagan w topikach to czasem wcale nie byłoby dyskusji, która w takich miejscach po prostu jest spontaniczna
 
Temat jest nie tylko kontrowersyjny, ale i ciekawy. Tylko właśnie ze względu na kontrowersje czy warto wkładać kij w mrowisko?
 
Back
Top