Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

Poza tym niektóre że się tak wypowiem "bezmyślne pały" nie wiedzą że wątki do ogłaszania się są w DRUGIM polskim dziale w linku poniżej:


Ale nie.. trzeba spamować tutaj że się szuka kobiety z psem do pooglądania albo meteriałów do wymiany lub inny scam. Jak chcecie się ogłaszać to prosimy to robić w odpowiednim dziale. Inaczej w tutejszym wątku polskim zrobi się syf i trzeba będzie usuwać większość contentu. A fajnym ludziom nie będzie się chciało pisać, bo kto by chciał się udzielać w miejscach spermiarskich ogłoszeń?

Seb
 
I oczywiście nikt nie ma co do tego wątpliwości, że taki anons pozostanie bez odpowiedzi, tutaj czy na zwykłym erotycznym portalu, ale one i tak będą się pojawiać, niektórzy nabijają te dziesięć postów w ten sposób, żeby rozmawiać na priv, a co tam się dzieje to już nikt nie wie, ale na pewno jak nikt nie odpowie na taki wpis to umrze on śmiercią naturalną.
 
Tym razem nie Seb ale ja. Chłopaki i dziewczyny, gracie w jakieś gry może? Planszówki lub gry pc lub konsolowe?

Meg
 
Ostatnia gra jaka grałem regularnie to był Wiedźmin 1, od tamtej premiery zupełnie nic. Kiedyś lubiłem warhammera, ale niewielkie tu mam doswiadczenie, przede wszystkim klimat swiata mnie wciągał w tym przypadku. Obecnie gdybym miał czas to zanurzył bym się w Cyberpunk77.
 
Nie wiadomo co gorsze, czy tzw dogging czyli seks w miejscu publicznym czy picie piwa. Obie aktywności są traktowane jako wykroczenie.

Meg
 
Haha za garażami to najbardziej klimatyczne miejscówki na dokazywanie, albo gdzieś pod wiaduktem koło torów czy jakichś zapuszczonych bocznicach kolejowych. Jak sokiści nie chodzą to cuda wianki można wyprawiać 😄
A co do grania bo tam temat był ruszony to zdecydowanie Snow Runner! Moja najukochańsza gierka 🩷

1871612f59566-screenshotUrl.jpg

Grane na PS5, uwielbiam taplanie się ciężarówkami w błocie i śniegu czemu czasami daję wyraz w swoich artworkach. Wszak dodatek błota dodaje wszystkiemu uroku haha 🫠

Seb
 
Last edited:
Gra ktoś w Wow classic?? Ogólnie w MMO RPG??

W wowa to nie ale w Elder Scrolls Online czyli eso grałem przez lata i mam natłuczone ponad 6tysięcy godzin.

18a490956e737-screenshotUrl.jpg

Ale troszkę szkoda mi kasy na comiesięczną subskrybcję eso+ i zostawiłem grę. Wolę grać w gry rpg takie jak Baldurs Gate 3 albo Yakuza Like Dragon lub Infinite Wealth

18dfca430ab38-screenshotUrl.jpg

No i Snow Runner wspominany wcześniej, za realizm i zajebiste pojazdy. Ogólnie lubię gry gdzie trzeba móżdżyć i kombinować. Zwykłe strzelanki i rzeź mnie nie interesują a fify to już całkowity rak bo EA nastawiona jest tylko na sępienie kasy i zyski.

Seb
 
Red Dead Redemption 2 jest zajebiste ale ma strasznie ślamazarne tempo. Mapa jest olbrzymia i eksploruje się ją wyśmienicie. Rewelacyjna gierka z klimatem Dzikiego Zachodu, choć może nie tak bardzo dzikiego jak w czasch wypraw pionierów i pierwszego RDR.

Seb
 
Poza tym zacznijmy od tego że prawilny zoofil nie ma prawa nazywać się katolikiem lub chrześcijaninem bo przecież bolcowanie piesków to nie po bożemu i niezgodne z zasadami pisma swiętego. Więc o jakim świętowaniu i życzeniach tu mówimy?

Seb
 
Poza tym zacznijmy od tego że prawilny zoofil nie ma prawa nazywać się katolikiem lub chrześcijaninem bo przecież bolcowanie piesków to nie po bożemu i niezgodne z zasadami pisma swiętego. Więc o jakim świętowaniu i życzeniach tu mówimy?
1
Seb
Nawet jesli pieski maja w tym przyjemnosc? :)
 
Back
Top