Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

Żeby nie było to ja to pochwalam, tylko dzięki temu nasz gatunek nadal trwa :) gdyby miał zależeć od chęci kobiet na seks, bieda naszemu rodzajowi by była już dawno 😂😂
 
To jest normalne zachowanie. Nikt nie powinien podawać tu takich danych które mogą pomóc go rozpoznać. W sumie to otwarte forum, każdy może to przeczytać.
 
@Karolciarolcia
Nie o to mi chodziło. Ktoś pokazywał, jak wyglądają posty, cytowane przez tego użytkownika. W niektórych z nich polszczyzna jest... dziwna. Nie powinno tak być, skoro to cytaty. Czyżby zatem...? Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
 
fuwaaaahh,, czołem słodziaki!!! jak wam mija sobotni wieczorek? U mnie jest całkiem fajnie, oglądam House'a, bo pobolewa mnie brzuch ehe:3c
bierze mnie ochota żeby zapostować tu swoje "ciekawe" zdjęcia ;P
 
@Karolciarolcia
Nie o to mi chodziło. Ktoś pokazywał, jak wyglądają posty, cytowane przez tego użytkownika. W niektórych z nich polszczyzna jest... dziwna. Nie powinno tak być, skoro to cytaty. Czyżby zatem...? Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
I znowu jestem w centrum uwagi 😁 I nie wiem czy się cieszyć z popularności czy się martwić, że jestem na cenzurowanym?
 
I znowu jestem w centrum uwagi 😁 I nie wiem czy się cieszyć z popularności czy się martwić, że jestem na cenzurowanym?
Jesteś tu celebrytką :D Prawdziwe wejście z przytupem.
Moje zdanie jest takie, że aż zacytuję klasyk: "Nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy"
 
Back
Top