• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

Oo łał ciekawe ryciny! Ale nie taką dogomasutrę miałam na myśli. Raczej taką damsko - psią bo coś takiego było kiedyś na forum w graficzkach 3D zanim nie usunęli ponieważ zawierało hmm.. jak to się nazywa? Loli content czy coś w tym stylu.

1000031028.jpg

Co prawda mamy teraz kolorową jesień, w zasadzie wszędzie ale gdzieś znalazłam tą graficzkę i śmiechłam trochę, zimą Anglia wygląda dość podobnie szczerze mówiąc 😅
 
Ta rycina przedstawia parę psów (♂️i♀️) w różnych pozycjach, proszę mi wytłumaczyć dlaczego wydaje sie wam ze tyczy sie ona tylko mężczyzn i ich suk ?. To ze ja napisałem ze miałem swoja sukę w takich pozycjach jak np; A3 nie oznacza ze tyczy się ona tylko facetów równie dobrze w tej pozycji może być obsługiwana kobieta przez pieska w ''pozycji na pieska'',o ile wiem używanie wyobraźni nie jest zakazane a myślenie nie boli.🙁
 
Ta rycina przedstawia parę psów (♂️i♀️) w różnych pozycjach, proszę mi wytłumaczyć dlaczego wydaje sie wam ze tyczy sie ona tylko mężczyzn i ich suk ?. To ze ja napisałem ze miałem swoja sukę w takich pozycjach jak np; A3 nie oznacza ze tyczy się ona tylko facetów równie dobrze w tej pozycji może być obsługiwana kobieta przez pieska w ''pozycji na pieska'',o ile wiem używanie wyobraźni nie jest zakazane a myślenie nie boli.🙁
Ja nic takiego nie pisze...
 
Nie żryjcie się. Niedługo będzie nowy album intymny z pieskiem i kobietą. Jak się okazuje, tych póz jest całkiem sporo, w tym takich z użyciem mebli jako wsparcia 😉
 
Spoksik, cisnę Sebka na rysowanie. Ma teraz wolne to niech się wykaże. Powiem tak, kilku póz sobie wogóle nie wyobrażałam że tak można i że anatomia pozwala haha 🤣

A tymczasem:

1000030301.jpg
 
Przeważnie stołki, fotele, wersalka. Ale znajdzie się także łóżko, pralka oraz.. psi kojec haha 😂
 
Ogólnie jak patrzę na te szkice, rysunki i pozycje to trochę go fantazja poniosła. Poryty łeb haha. Nie dość że narysował mnie (tak mi się wydaje bo dziewczyna podobna, jak będą włosy na czarno pomalowane to na bank ja), to jeszcze w takich pozach że się ginekologom nie śniły! 🤣
Aż mnie korci wrzucić coś bez kolorów jeszcze..
 
Ogólnie jak patrzę na te szkice, rysunki i pozycje to trochę go fantazja poniosła. Poryty łeb haha. Nie dość że narysował mnie (tak mi się wydaje bo dziewczyna podobna, jak będą włosy na czarno pomalowane to na bank ja), to jeszcze w takich pozach że się ginekologom nie śniły! 🤣
Aż mnie korci wrzucić coś bez kolorów jeszcze..
Same szkice też są ciekaw, ale moze lepiej, jedne i drugie 😋
 
Ogólnie jak patrzę na te szkice, rysunki i pozycje to trochę go fantazja poniosła. Poryty łeb haha. Nie dość że narysował mnie (tak mi się wydaje bo dziewczyna podobna, jak będą włosy na czarno pomalowane to na bank ja), to jeszcze w takich pozach że się ginekologom nie śniły!
Aż mnie korci wrzucić coś bez kolorów jeszcze..
Powinnaś sie cieszyć ze jesteś jego muzą i natchnieniem ,gorzej by było jak by sobie poszukał innej.🤣 Pewnie wtedy by miał krótki kurs tańca z kijem i finał w szpitalu🤕
 
Niom dla mnie fajnie że się tak złożyło. Grafik fantasta się trafił haha 🤭 Choć nie powinnam mówić - dla mnie, bo to po białostocku! Tak na podlasiu podobno ludzie gadają np powiedz dla mamy, poproś dla dziadka i tak dalej. Śmiałyśmy się z tego w gimnazjum! 🤣


Dobrej nocy kochani 🤗
 
Last edited:
Niom dla mnie fajnie że się tak złożyło. Grafik fantasta się trafił haha 🤭 Choć nie powinnam mówić - dla mnie, bo to po białostocku! Tak na podlasiu podobno ludzie gadają np powiedz dla mamy, poproś dla dziadka i tak dalej. Śmiałyśmy się z tego w gimnazjum! 🤣

View attachment 611988

Dobrej nocy kochani 🤗
Uważaj, są narzedzia do wyszukiwania grafik, ale tą kradnę i obiecuję że nie będę dochodził, kto to zrobił.
Jest kurde, świetna.
Sam grafiki to jedynie w autocad, solid itd. Choć i one są dla mnie sztuką(jedno z wielu zboczeń).
 
Ok, jak ktoś ma robić jakiś tracking to może już więcej nic wrzucać nie będę... to zbyt ryzykowne i nie ma się co narażać.
Nie w tym rzecz, tylko żeby Cię nie poniosło i czegoś oficjalnego nie wrzuciła :) wiec inne jak najbardziej możesz, a nawet powinnaś.
BTW zazdroszczę talentu.
 
Sama nie wiem teraz.. straszycie po prostu, ludzie mnie ostrzegają, nawet w moim powitalnym topiku. Teraz to się naprawdę zastanawiam czy tu wrzucać cokolwiek bo przypsa sobie zrobić jest bardzo łatwo. Chyba najlepiej zostać jak lurker - nic nie pisać a jedynie czytać i co najwyżej plusować...
 
Back
Top