• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

Guślarz? To ten co "pi**doli się z kozą" jak to wspominał Krwawy Baron w Wiedźminie3?
Swoją drogą grałam w W3 i gierka jest supcio!

18d161777d868-screenshotUrl.jpg

W UK zabawa w przebieranki trwa od lat. W sumie sama też biorę w tym udział, może nie co roku ale czasem jak się umawiam ze znajomymi w tym czasie to robimy cosplayowe party poprzebierane jako zombie mumie, diablice, nałożnice Frankensteina i tym podobne haha
 
W UK zabawa w przebieranki trwa od lat. W sumie sama też biorę w tym udział, może nie co roku ale czasem jak się umawiam ze znajomymi w tym czasie to robimu cosplayowe party poprzebierani jako zombie mumie, diablice, nałożnice Frankensteina i tym podone haha
A za co miałaś sie okazje juz przebrać.
 
Za krwawą pielęgniarkę, za mumię także i czarownicę z wielkim kapeluszem.
 
Nieee.. staram się nie uzewnętrzniać ze swoimi kręciołkami aczkolwiek gdybym się wybierała na jakiś konwent cosplayowy to zdecydowanie w przebraniu... elfki 🤗
 
Nieee.. staram się nie uzewnętrzniać ze swoimi kręciołkami aczkolwiek gdybym się wybierała na jakiś konwent cosplayowy to zdecydowanie w przebraniu... elfki 🤗
Opierając się na szczątkowych informacjach, bardziej bym ciebie widział jako Nimue ;)
 
A wiesz, nie pomyślałam żeby się za nią przebrać, w sumie to by mi nawet pasowało 😘

1000031708.png
Nimue to jedna z wielu ciekawych postaci.l w uniwersum Wiedźmina. Ale jako Pani Jeziora to występowała jeszcze chyba w komiksie Kajko i Kokosz o ile się nie mylę..
A co do Wiedźmina to jejku.. czego tam zresztą nie ma: porońce, południce, nekkery, leszy, succubusy, wampiry - no coś wspaniałego! Ogólnie lubię słowiańską mitologię, mój bf ma album do Wiedźmima i znalazłam tam sporo ciekawych informacji.
 
Nie pamiętam jej z Kajko i Kokosza, ale występowała też jako pani z jeziora w legendzie arturiańskiej
 
Nie pamiętam jej z Kajko i Kokosza, ale występowała też jako pani z jeziora w legendzie arturiańskiej
Raczej, to ona dała Exkalibur Arturowi ;)

A wiesz, nie pomyślałam żeby się za nią przebrać, w sumie to by mi nawet pasowało 😘

View attachment 610282
Nimue to jedna z wielu ciekawych postaci.l w uniwersum Wiedźmina. Ale jako Pani Jeziora to występowała jeszcze chyba w komiksie Kajko i Kokosz o ile się nie mylę..
A co do Wiedźmina to jejku.. czego tam zresztą nie ma: porońce, południce, nekkery, leszy, succubusy, wampiry - no coś wspaniałego! Ogólnie lubię słowiańską mitologię, mój bf ma album do Wiedźmima i znalazłam tam sporo ciekawych informacji.
Świat Wiedzmina jest jednym z ciekawszych, na równi u mnie, z Ziemiomorzem
 
Nie pamiętam jej z Kajko i Kokosza, ale występowała też jako pani z jeziora w legendzie arturiańskiej
W Kajku i Kokoszu była Olesza i ona z tego co pamiętam była Panią z Jeziora, a może mi się coś pomyliło i mam tzw efekt Mandeli..
 
Któregoś dnia przeglądnie się komiksy K&K i się dowiemy.
Wiedźmin jest ciekawy, bo korzysta z bajek, baśni i mitologii słowiańskiej, więc jest to inny świat niż ten znany z zachodu, choć podobny.
 
To było w komiksie Rozprawa z Dajmiechem, scenki jak Jaga, Łamignat, Kajko i Kokosz popłynęli na wyspę do Oleszy szukać sposobu na pozbycie się z grodu uzurpatora Dajmiecha. Tam był przypał z eliksirem czystego sumienia, ogólnie kocham K&K za poczucie humoru 💖
 
To było w komiksie Rozprawa z Dajmiechem, scenki jak Jaga, Łamignat, Kajko i Kokosz popłynęli na wyspę do Oleszy szukać sposobu na pozbycie się z grodu uzurpatora Dajmiecha. Tam był przypał z eliksirem czystego sumienia, ogólnie kocham K&K za poczucie humoru 💖
Tutaj ja nie mam pojęcia, o czym mowa, z komiksami nigdy nie było mi po drodze.
Kojarzę Kajko i Kokosza, ale to puste słowa
 
1000031740.jpg

To ja w kraju długiej chmury urodzona na końcu świata wiem co to Kajko a Ty nie? Gdzieś ty się podziewał haha 🤣
Z K&K zapoznałam się w szkole chyba jakoś na początku gimnazjum, jeden z klasowych kolegów, niejaki Maciuś któremu się podobałam bo do mnie podbijał, miał zajawkę na komiksy i mi przynosił do poczytania. Od razu zakochałam się w tej serii choć nie miałam pojęcia że jest taka stara. Na allegro kupowałam sobie własne bo Maciusia nie chciałam ale komiksy już tak.
Także Maciuś.. sorki że nie wyszło ale za zapoznanie z komiksami dziękuję.
Cium i buźka 😘
 
K & K Tez oglądałem /czytałem ale bardziej wolałem kaczora donalda, Asterixa i oczywiście Tytusa Romka i Atomka.
 
Hmm "na pieska" a "z pieskiem" to jednak spora różnica. Ale nazwa zobowiązuje. W sumie teraz mniejszości seksualne epatują publicznie bez zażenowania to kto wie, może "te" zachowania kiedyś staną się w miarę akceptowalne haha ?

Meg
Na pieska z pieskiem, na pieska i na misjonarza z pieskiem jest fajnie 😏
 
A na "sklejkę", na "łyżeczkę" albo na "kanapkę" to zapomnieliście? Kamasutra się kłania haha 😅
Gdzieś nawet widziałam grafiki 3D z psią kamasutrą, całkiem pomysłowe pozycje ale chyba to usunięto z forumka bo content nie był do końca adult.
 
A tak jeszcze co do psiej kamasutry to chyba zapytam mojego bojfrenda to może zrobi jakiś szkicowany albumik intymny z wszystkimi możliwymi pozycjami haha.
Chcecie forumową wersję w wydaniu polskim z małymi opisami?
 
Back
Top