• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Topik offtopowy do dyskusji o wszystkim ⚡️

O kurde co tu się odwala xD Dobrze dziewczyny ciśnijcie tam! Jak są też tak napaleni na was to namawiajcie ich na wazektomie, zobaczymy czy odważni wtedy tacy :p Bo na pewno wam w nie głowie jakaś antykoncepcja jak z zwierzakami yolo. Co do tematu postu, to w sumie wszyscy moi koledzy z dawnych lat wiedzą co lubię. Nie tolerują tego ale nie na tyle, żeby mnie nie lubić i jakby zrywać kontakt. Moja była dziewczyna wiedziała i jej nie przeszkadzało.
 
Żebyś tylko nie płakał potem ale ok...
Płaczę jak czytam niektóre komentarze. Tobie do majtek nie zaglądam, staram się akceptować to jak atakujesz innych i wylewasz swoje frustracje na forum jak by nie patrzeć, o seksie. Na to że są tutaj stulejarze i koniobijcy mam jedno zdanie. Cytując klasyka
„Był czas przywyknąć” koniec cytatu.
 
Last edited:
Płaczę jak czytam niektóre komentarze. Tobie do majtek nie zaglądam, staram się akceptować to jak atakujesz innych i wylewasz swoje frustracje na forum jak by nie patrzeć, o seksie. Na to że są tutaj stulejarze i koniobijcy mam jedno zdanie. Cytując klasyka
„Był czas przywyknąć” koniec cytatu.
Mój komentarz był z czystej empatii. Wiem jakie to może mieć skutki
 
Mój komentarz był z czystej empatii. Wiem jakie to może mieć skutki
I z empatii, wyzywasz określoną grupę ludzi? Od osób mierzących sie z prawdziwym problemem, cóż za dwójmyślenie.
Swoją drogą, problem wędzidełka rozwiązany został parędziesiąt lat temu, w momencie jak dowiedziałem się że siusiakiem nie tylko się sika, a stulejki nigdy nie miałem, wybacz osobisty ton, ale emapatia mnie urzekła i nastroiła do zwierzeń
 
I z empatii, wyzywasz określoną grupę ludzi? Od osób mierzących sie z prawdziwym problemem, cóż za dwójmyślenie.
Swoją drogą, problem wędzidełka rozwiązany został parędziesiąt lat temu, w momencie jak dowiedziałem się że siusiakiem nie tylko się sika, a stulejki nigdy nie miałem, wybacz osobisty ton, ale emapatia mnie urzekła i nastroiła do zwierzeń
Jak wyzywam? Mówiąc o ich patologicznych zachowaniach?? Dobrze wiedzieć... Są to osoby poziomu poniżej ;). Zdjęcie z neta ale takie też mi się trafiały
 

Attachments

  • FB_IMG_1728135985670.jpg
    FB_IMG_1728135985670.jpg
    25.1 KB · Views: 11
Jak wyzywam? Mówiąc o ich patologicznych zachowaniach?? Dobrze wiedzieć... Są to osoby poziomu poniżej ;). Zdjęcie z neta ale takie też mi się trafiały
Ale co postem z zbiornika, czy innego tindera chcesz udowodnić? Szufladkujesz ludzi, lub odnoszę takie wrażanie, a wiesz dlaczego? Bo cię nie znam, a posty na które trafiam, są w większości pełne szyderstwa i mniej, lub bardziej „wyszukanych” wyzwisk.
Poza tym, każdy rozsądny człowiek, wie po co są i jak działają w/w portale i ich klony. Sam nie raz używałem ich w celu, mówiąc wprost poruchania (mniejsza w to, że prostytutki tańsze i mniej zachodu). Więc jakiego poziomu oczekujesz? Założenie jest proste, kto nie ryzykuje, ten nie rucha 🙃
Od siebie powiem, że parę razy probowałem pisać w wyszukany sposób, to wychodziło że albo się wywyższam, albo jestem dosłownie niezrozumiały, albo osoba uważała, że nie dorasta mi poziomem. Dlatego po co się produkować, jak w ostatecznym rachunku, sprowadza się wszystko do pierwotnego instynktu.
 
To zwykły agresywny babsztyl podszyty zamordyzmem. Jak większość tolerancyjnych feministo-faszystek. Myśli że jak liże cipki to ma jaja i może świat jej hajlować. Jeszcze tak zakompleksionego człowieka nie widziałem serio. Szkoda twojej energii bo to coś sie tym żywi.
 
Ale co postem z zbiornika, czy innego tindera chcesz udowodnić? Szufladkujesz ludzi, lub odnoszę takie wrażanie, a wiesz dlaczego? Bo cię nie znam, a posty na które trafiam, są w większości pełne szyderstwa i mniej, lub bardziej „wyszukanych” wyzwisk.
Poza tym, każdy rozsądny człowiek, wie po co są i jak działają w/w portale i ich klony. Sam nie raz używałem ich w celu, mówiąc wprost poruchania (mniejsza w to, że prostytutki tańsze i mniej zachodu). Więc jakiego poziomu oczekujesz? Założenie jest proste, kto nie ryzykuje, ten nie rucha 🙃
Od siebie powiem, że parę razy probowałem pisać w wyszukany sposób, to wychodziło że albo się wywyższam, albo jestem dosłownie niezrozumiały, albo osoba uważała, że nie dorasta mi poziomem. Dlatego po co się produkować, jak w ostatecznym rachunku, sprowadza się wszystko do pierwotnego instynktu.
No to masz niewarta. Widzisz ja umiem pojechać komuś w wyszukany sposób jak i odnosić się w sposób pokazujący wysoki poziom
 
Ja już chyba wiem czemu mój bf porzucił to forum, też miał jakiegoś beefa o coś tam, jakiś wpis który mocno spolaryzował jedną czy dwie osoby tu obecne.
Bycie czasami wrednym na forum i psucie nastroju może być odzwierciedleniem sytuacji w życiu, jakimś frustracjami albo.. po prostu zmianą nastroju bo np "ciotka" złapała albo hormony, estrogeny nie w normie.
Jak mam gorsze dni to po prostu nie piszę nigdzie, po co mam jeszcze komuś psuć humor? Wolę się pocieszyć kakałkiem, mlesiem kokosowym i jakąś sesją Love Island na Netflixie siedząc na sofie z chłopakiem pod kocykiem.
 
No to masz niewarta. Widzisz ja umiem pojechać komuś w wyszukany sposób jak i odnosić się w sposób pokazujący wysoki poziom
No jest czym się chwalić, sztuka jechania… Niestety, albo stety tego wysokiego, twoim zdaniem, poziomu nie doświadczyłem.
I Meg ma rację, kończę ten wątek.

Ja już chyba wiem czemu mój bf porzucił to forum, też miał jakiegoś beefa o coś tam, jakiś wpis który mocno spolaryzował jedną czy dwie osoby tu obecne.
Bycie czasami wrednym na forum i psucie nastroju może być odzwierciedleniem sutuacji w życiu, jakimś frustracjami albo.. po prostu zmianą nastroju bo np "ciotka" złapała albo hormony, estrogeny nie w normie.
Jak mam gorsze dni to po prostu nie piszę nigdzie, po co mam jeszcze komuś psuć humor? Wolę się pocieszyć kakałkiem, mlesiem kokosowym i jakąś sesją Love Island na Netflixie siedząc na sofie z chłopakiem pod kocykiem.
Nie jestem w żaden sposób spolaryzowany, tylko wytykam palcem i piszę o moich odczuciach. Wredny też nie jestem, tylko i w jechaniu trzeba znaleźć umiar, a rzucanie zrzutami ekranu, nie wiem co ma udowodnić. Projekcja wydarzeń z innego świata, na ten, grozi(trzymają się koncepcji fizycznych) zderzeniem strun, a już napewno falami grawitacyjnymi zaburzającymi kontinuum 😉
 
Ale ja nie pisałam że Ty jesteś wredny, to nie było do Ciebie. Lubię Cię bo akurat śmieszkujemy na naukowo akademickie tematy i doceniam to bardzo 😝
Wredota to wychodzi tu czasami, zaznaczam CZASAMI od kilku innych osób, które odpalają się na forum zdecydowanie zbyt łatwo.
 
No niestety ludzie lubią takie zachowania wzrasta poczytność bo tacy i owacy piorą brudy. Tylko że to coś podkreślam żywi się tym, zajada chipsy zadowolona że przyjeb… komuś i myśli że to wyższa inteligencja. No nie wyższa. Ona w normalnym życiu ewidentnie ma pod górkę już nie wspomnę że i w dzieciństwie musiała mieć. Współczuje jej ale mi nie szkoda. Bo tacy ludzie stoją za przypadkami samobojstw wśród pracujących w korpo czy w szkołach. Dokuczają obśmiewają ludzi. To zwyczajnie podle.

Ale ja nie pisałam że Ty jesteś wredny, to nie było do Ciebie. Lubię Cię bo akurat śmieszkujemy na naukowo akademickie tematy i doceniam to bardzo 😝
Wredota to wychodzi tu czasami, zaznaczam CZASAMI od kilku innych osób, które odpalają się na forum zdecydowanie zbyt łatwo.
Wiem to o mnie 😉 ale ja już tak mam od małego że jak biją kogoś to staje w obronie słabszych. Zawsze. Może dlatego jestem teraz w Odessie. No nic alarm za chwilę znowu nadlecą szahedy. View attachment IMG_6266.jpeg
 
Ale o Tobie to też nie było, mamy dobry kontakt przecież.
Co Ty robisz w Odessie teraz? Pojechałeś busem zawieźć pomoc do ktoregoś z ukraińskich pułków? Jeśli tak to szanuję i to bardzo. Niech leją tych kacapskich gnojków za te bombardowane miasta i zabijane dzieci.
 
Wiem to o mnie 😉 ale ja już tak mam od małego że jak biją kogoś to staje w obronie słabszych. Zawsze. Może dlatego jestem teraz w Odessie. No nic alarm za chwilę znowu nadlecą szahedy. View attachment 609935
A miałem ofertę, jednak w moim odczuciu, to zbyt brudny konflikt i zbyt niejednoznaczny (pomijając samą inwazję)
Odessa fajne miasto, tylko to cholerne Ukraińskie rozwarstwienie społeczne… tu S classe, obok stado żiguli.
No przynajmniej dzięki temu, u nas sporo więcej ich się pojawiło.
Ogólnie „słyszałem”, że twardy pobór uruchamiają, sraczka zaczyna się i u nas wylewać.
Coś zrobili z d-cami wojenkomatów? Czy dalej pasą się jak wieprze?
 
Opowiem Ci na priv 😉 Generalnie świat stara się pomagać. Ja samą czystą humanitarką się nie zajmuje ale jestem tu często. Księdzem też nie jestem 😉 ubiegając co poniektórych. Jest wiele sposobów na które można pomagać. Mój sektor to ochrona zdrowia. Mnie osobiście cieszy najbardziej jak takiej nocy jak ta mam fajerwerki na niebie i można w miarę normalnie iść spać. Za to w szpitalach nie będzie tłumów z poparzeniami, na amputacje czy trupow dzieci. Odessa żyje i bawi się ale po 22.00 zaczynają się alarmy. Dzięki kanałom na TG przynajmniej można się dowiedzieć skąd lecą i ile może dolecieć a ile zdejmują po drodze. Dziennie jest tego koło setki lub dwóch setek ale to mówię o całej Ukrainie
 
Ale o Tobie to też nie było, mamy dobry kontakt przecież.
Co Ty robisz w Odessie teraz? Pojechałeś busem zawieźć pomoc do ktoregoś z ukraińskich pułków? Jeśli tak to szanuję i to bardzo. Niech leją tych kacapskich gnojków za te bombardowane miasta i zabijane dzieci.
Odwracając kota ogonem, amerykanom też się trafienia takie trafiały… to jest wojna, zawsze ginęli i będą ginąć cywile, a cytuję „baby gwałcić ino po cichu” koniec cytatu.
 
A miałem ofertę, jednak w moim odczuciu, to zbyt brudny konflikt i zbyt niejednoznaczny (pomijając samą inwazję)
Odessa fajne miasto, tylko to cholerne Ukraińskie rozwarstwienie społeczne… tu S classe, obok stado żiguli.
No przynajmniej dzięki temu, u nas sporo więcej ich się pojawiło.
Ogólnie „słyszałem”, że twardy pobór uruchamiają, sraczka zaczyna się i u nas wylewać.
Coś zrobili z d-cami wojenkomatów? Czy dalej pasą się jak wieprze?
No dziś Odessa żyje tym że Jehowy wygrał w sądzie z TCC - wojenkomatem 😂😂😂 chcieli mu 17 tys hrywien dowalić i wcielić. Wygląda na to że ilość świadków wzrośnie 😄. A co do patologii… dużo by opowiadać ostatnio SBU wpadło na chatę do któregoś i zgarnęli z 6 mln USD w cashu🙂 jeszcze jeden oficer próbował przez okno wywalić z dwie torby ale zauważono. Jest mnóstwo skrajności ale w Odessie one zawsze były. Zygulimów jednak niepomiernie jest mniej. Tesle i chińczyki plus elektryki w ilościach przekraczających to co widzę na ulicach w Polsce. Ukraina się zmienia trzeba dać im czas. A konflikt wiesz dla mnie jednoznaczne jest to kogo mordują. Jeśli już trzymać się kurczowo narodowości opierając się o definicję używalności ruskiego jako pierwszego języka to południe i wschód mając do wyboru EU i kacapow wybiera nas. Rosja pracuje na Moskwę. W każdej firmie jest etat dla KGB a korupcja jest większa i bezczelniejsza niż tutaj. Oni nie chcą robić na Moskwę. To już wolą to co jest. O to jest ta wojna.
 
Opowiem Ci na priv 😉 Generalnie świat stara się pomagać. Ja samą czystą humanitarką się nie zajmuje ale jestem tu często. Księdzem też nie jestem 😉 ubiegając co poniektórych. Jest wiele sposobów na które można pomagać. Mój sektor to ochrona zdrowia. Mnie osobiście cieszy najbardziej jak takiej nocy jak ta mam fajerwerki na niebie i można w miarę normalnie iść spać. Za to w szpitalach nie będzie tłumów z poparzeniami, na amputacje czy trupow dzieci. Odessa żyje i bawi się ale po 22.00 zaczynają się alarmy. Dzięki kanałom na TG przynajmniej można się dowiedzieć skąd lecą i ile może dolecieć a ile zdejmują po drodze. Dziennie jest tego koło setki lub dwóch setek ale to mówię o całej Ukrainie
Wiem, nie jest tajemnicą że i „nasi” tam są, oczywiście za €, szkolą i nie tylko, doradcy.
Niemniej, to syf pokroju Kongo, czy innej Rwandy, co prawda nie ucinają rąk, nie werbują dzieci (pojęcie względne), ale politycznie to taki burdel, że nie jest zaskoczeniem, sposób i wynik prowadzenia wojny.
Z jednej strony nie dziwię się że młodzi pouciekali, w końcu chcą żyć, w szerokim znaczeniu tego słowa, z drugiej strony, w moim odczuciu, oni dostali niepodległość za darmo, a raczej na kredyt i muszą ją okupić krwią (co zazwyczaj miało miejsce).
Kacapy są równie winne co Brytole i USA, choć jedni o drudzy, zwłaszcza drudzy wywiązują się z swoich gwarancji budapesztańskich, najmniej zaskoczyła mnie postawia Niemiaszków, to jak się zachowali w pierwszych trzech miesiącach… Dla mnie USA powinno ich rozjechać politycznie, jak miekkie gówno. Jednak mają większy problem na Pacyfiku i tutaj na biało weszła Polska i to co zrobił PiS, przy wszystkich ich wadach, tutaj mają u mnie ogromny plus.
Dodatkowo brat z zachodu, dozbraja nas potężnie i co ciekawe, jak to wszystko wypali, możemy opracować Plan Operacyjny Zachód i przy konwencjonalnej wojnie, dojedziemy do Kanału Angielskiego 😋

BTW na Ukrainie zoo jest legalne? Bo w Rosji tak i moje pytanie, nie masz rozterek moralnych?😂

No dziś Odessa żyje tym że Jehowy wygrał w sądzie z TCC - wojenkomatem 😂😂😂 chcieli mu 17 tys hrywien dowalić i wcielić. Wygląda na to że ilość świadków wzrośnie 😄. A co do patologii… dużo by opowiadać ostatnio SBU wpadło na chatę do któregoś i zgarnęli z 6 mln USD w cashu🙂 jeszcze jeden oficer próbował przez okno wywalić z dwie torby ale zauważono. Jest mnóstwo skrajności ale w Odessie one zawsze były. Zygulimów jednak niepomiernie jest mniej. Tesle i chińczyki plus elektryki w ilościach przekraczających to co widzę na ulicach w Polsce. Ukraina się zmienia trzeba dać im czas. A konflikt wiesz dla mnie jednoznaczne jest to kogo mordują. Jeśli już trzymać się kurczowo narodowości opierając się o definicję używalności ruskiego jako pierwszego języka to południe i wschód mając do wyboru EU i kacapow wybiera nas. Rosja pracuje na Moskwę. W każdej firmie jest etat dla KGB a korupcja jest większa i bezczelniejsza niż tutaj. Oni nie chcą robić na Moskwę. To już wolą to co jest. O to jest ta wojna.
Mnie hm zastanawia jedno, dlaczego te chłopaki z obu stron, nie pierdolną karabinami, nie wyjdą z okopów i nie pojadą na Majdan i Plac Czerwony, zrobić porządek tam gdzie trzeba. Nie chce mi się wierzyć, że w XXI wieku, przy całym interneci, Rosjanie dali się tak zindoktrynować i są tak ślepi.
 
Oni dali się indoktrynować od lat. Wystarczy poczytać ruskich trolli w dziale wojny na Ukrainie na dumpsterze na ZV. To jakiś dramat co ci odklejeni durnie tam wypisują.. sama się kłóciłam z niektórymi, jeden nawet zamknął japę zrobiłam z niego cymbała ale to i tak kropla w morzu. Straszne co propaganda robi z umysłami ludzi. Absurdalne jest że jedna jednostka, jeden człowiek może mieć taki wpływ na miliony ludzi. To dla mnie niepojęte. Ale na wschodzie to norma od lat.

Gdzieś czytałam że według badań (źródła nie mogę znaleźć więc to dowód anegdotyczny) ok 10% ruskich uwierzyło by że Ziemia jest płaska gdyby tak im powiedział PooThin 🤣
A co do sekty świadków to tak, słyszałam że oni odmawiają pójścia do armii i nie angażują się w politykę, czekają za to na Armageddon.
 
Oni dali się indoktrynować od lat. Wystarczy poczytać ruskich trolli w dziale wojny na Ukrainie na dumpsterze na ZV. To jakiś dramat co ci odklejeni durnie tam wypisują.. sama się kłóciłam z niektórymi, jeden nawet zamknął japę zrobiłam z niego cymbała ale to i tak kropla w morzu. Straszne co propaganda robi z umysłami ludzi. Absurdalne jest że jedna jednostka, jeden człowiek może mieć taki wpływ na miliony ludzi. To dla mnie niepojęte. Ale na wschodzie to norma od lat.

Gdzieś czytałam że według badań (źródła nie mogę znaleźć więc to dowód anegdotyczny) ok 10% ruskich uwierzyło by że Ziemia jest płaska gdyby tak im powiedział PooThin 🤣
A co do sekty świadków to tak, słyszałam że oni odmawiają pójścia do armii i nie angażują się w politykę, czekają za to na Armageddon.
Hm, Rosyjski imperializm wiecznie żywy, ale też chyba nie do końca tak jest, co prawda nie słychać nic o buntach, ale też blokada informacyjna jest potężna, oraz na pewno żołnierzy pilnują odpowiednie służby.
Zaznaczyć też chyba trzeba, że walczą głównie zawodowi i żołnierze służby nadterminowej, czyli wiedzieli na co się piszą, a rozkaz jest rozkazem. Może to wszystko wynika z tego, gdyby mieli więcej zawodowców, wszytko mogło by wyglądać inaczej. Ale ich przepalili na początku konfliktu. Dodatkowo Ukraina wygrała propagandowo i to bez dwóch zdań.
W szerszym spojrzeniu, zastanawiająca jest, nieudolność prowadzenia wojny, przez obie strony, bo armia Ukraińska, nie jest tą samą, co prawie 3 lata temu, a nadal taktycznie to dno (Rosyjska też). Nam się pokazuje to co Rosjanie odwalają na froncie, wiadomo propaganda, ale Ukraincy są nie lepsi, żadną tajemnicą nie jest, że próbowali strzelać sowiecką amunicją z naszych armatohaubic(dla nieświadomych, to inny kaliber), a jak porozrywali lufy, poszli z płaczem i pretensjami do HSW, co to za gówno. Czy wysyłanie czołgów bez wsparcia, pojedyncze sztuki. Czy próby „wykopywania” piechoty za pomocą dronów, tudzież amunicji precyzyjnej.

Co do płaskiej Ziemii, zapraszam do południowych stanów USA 😂
 
No jest czym się chwalić, sztuka jechania… Niestety, albo stety tego wysokiego, twoim zdaniem, poziomu nie doświadczyłem.
I Meg ma rację, kończę ten wątek.
No nie doświadczyłeś. Ja kiedyś tak. Bo nie uwierzysz. Na forum można usunąć konto. I jak będę mieć ochotę to znów je porzucę na jakiś czas kasując konto. Sorry ale szacunku do wielu osób nie mam i mieć nie będę. Bo zwyczajnie na niego nie zasługują. Ja tu jestem tylko z sentymentu ostatnio
 
No nie doświadczyłeś. Ja kiedyś tak. Bo nie uwierzysz. Na forum można usunąć konto. I jak będę mieć ochotę to znów je porzucę na jakiś czas kasując konto. Sorry ale szacunku do wielu osób nie mam i mieć nie będę. Bo zwyczajnie na niego nie zasługują. Ja tu jestem tylko z sentymentu ostatnio
Wiesz, nic o mnie nie wiesz, a ja o tobie. Więc nie generalizuj, bo możesz mocno się zdziwić.
Skoro nie masz szacunku, bo kiedyś ciebie skrzywdzono, to rozumiem że równasz siebie, z tymi osobami, nie potrafiąc wznieść się ponad innych?
Jeśli tak jest, to jest oznaka słabości i braku szacunku do samego siebie.

I jak będę mieć ochotę to znów je porzucę na jakiś czas kasując konto.
Ale wiesz, że jak zamkniesz oczy, to problemy nie znikną?
I obiecujesz, czy straszysz? 😋
 
Ale wiesz, że jak zamkniesz oczy, to problemy nie znikną?
I obiecujesz, czy straszysz? 😋
Nie czuję potrzeby by straszyć. Nie jedna osoba która pisała ze mną na PW uważa mnie za osobę o dużej inteligencji i kulturze.

Wiesz, nic o mnie nie wiesz, a ja o tobie. Więc nie generalizuj, bo możesz mocno się zdziwić.
Skoro nie masz szacunku, bo kiedyś ciebie skrzywdzono, to rozumiem że równasz siebie, z tymi osobami, nie potrafiąc wznieść się ponad innych?
Jeśli tak jest, to jest oznaka słabości i braku szacunku do samego siebie.
Tak. Skrzywdzono mnie. I to nie raz. Policja nic też w tej kwestii nie robiła. Wiesz jak się to skończyło? Tym że muszę brać leki i chodzić na terapię. W domu trzymam mały arsenał. Wysoki płot a ostatnio jeszcze doszły czujki ruchu i zbicia szyb które przy aktywacji spowodują że w kilka/kilkanaście minut będzie patron interwencyjny z firmy ochroniarskiej.

A mimo tego. Itak czasami nie czuję się bezpiecznie. Mimo że mam nawet kamery na całym moim terenie
 
Nie czuję potrzeby by straszyć. Nie jedna osoba która pisała ze mną na PW uważa mnie za osobę o dużej inteligencji i kulturze.
To tylko się cieszyć i nigdzie nie napisałem że ci tego brak
Tak. Skrzywdzono mnie. I to nie raz. Policja nic też w tej kwestii nie robiła. Wiesz jak się to skończyło? Tym że muszę brać leki i chodzić na terapię. W domu trzymam mały arsenał. Wysoki płot a ostatnio jeszcze doszły czujki ruchu i zbicia szyb które przy aktywacji spowodują że w kilka/kilkanaście minut będzie patron interwencyjny z firmy ochroniarskiej.
Rozumiem, każdy niesie swój krzyż, jednak nadal, wylewanie swoje gniewu sprawia że odtrącasz ludzi, skorupy, mury, pola minowe są fajne, dają duże bezpieczeństwo, tylko że z twierdzy równie ciężko się wydostać, jak i dostać, a przy okazji, można zaprzepaścić szansę na poznanie kogoś wartościowego, ulegając stereotypom, lub własnym lękom. I nie wymądrzam się, też niosę krzyż, albo lepiej, pcham wspólnie z Syzyfem kamień.
No ale, nie jestem terapeutą, twierdzisz że jesteś inteligentna, więc pewnie to wiesz, a ja wiem, jak cieżko wysadzić mury, zwłaszcza od wewnątrz.
A mimo tego. Itak czasami nie czuję się bezpiecznie. Mimo że mam nawet kamery na całym moim terenie
Ja mam karabin, więc sprawiedliwość jest po mojej stronie 🙂
 
To tylko się cieszyć i nigdzie nie napisałem że ci tego brak

Rozumiem, każdy niesie swój krzyż, jednak nadal, wylewanie swoje gniewu sprawia że odtrącasz ludzi, skorupy, mury, pola minowe są fajne, dają duże bezpieczeństwo, tylko że z twierdzy równie ciężko się wydostać, jak i dostać, a przy okazji, można zaprzepaścić szansę na poznanie kogoś wartościowego, ulegając stereotypom, lub własnym lękom. I nie wymądrzam się, też niosę krzyż, albo lepiej, pcham wspólnie z Syzyfem kamień.
No ale, nie jestem terapeutą, twierdzisz że jesteś inteligentna, więc pewnie to wiesz, a ja wiem, jak cieżko wysadzić mury, zwłaszcza od wewnątrz.

Ja mam karabin, więc sprawiedliwość jest po mojej stronie 🙂
Ja kilka sztuk długiej z możliwością auto oraz też długie i moją perełkę. Piłę austriackiego malarza (to był prezent akurat). Lecz ona bardziej ozdoba dla mnie bo nie mam rękawic azbestowych

Oraz paru innych rzeczy
 
Ja kilka sztuk długiej z możliwością auto oraz też długie i moją perełkę. Piłę austriackiego malarza (to był prezent akurat). Lecz ona bardziej ozdoba dla mnie bo nie mam rękawic azbestowych
Można zrobić uchwyt na lufę, strzelanie z biodra MG, nie podjął bym się, chyba żeby dać cięższy zamek 😋, ale to już trzeba dobrego frezera.
 
Tak. Skrzywdzono mnie. I to nie raz. Policja nic też w tej kwestii nie robiła. Wiesz jak się to skończyło? Tym że muszę brać leki i chodzić na terapię. W domu trzymam mały arsenał. Wysoki płot a ostatnio jeszcze doszły czujki ruchu i zbicia szyb które przy aktywacji spowodują że w kilka/kilkanaście minut będzie patron interwencyjny z firmy ochroniarskiej.
Terapia terapia terapia terapia

Wali na kilometr problemami i nikt ci nie życzy źle ale kurde przeginasz momentami. Ja jestem wulkan i tak olewam 90 proc tego co i jak tam piszesz te przechwałki itd. Największą krzywdę sobie robisz. Szkoda Ciebie bo na pewno jesteś fajną dziewczyną. Żyj pełnią życia
 
*zapala papierosa*
Uprasza się o spokój i wygaszenie negatywnych emocji. W innych okolicznościach zapronowałbym kumbaja przy ognisku, ale nie chcę oglądać świata zza krat - jestem na to zbyt piękny i młody.
 
Dokładnie. Nie jestem toksykologiem ale laborantką ale ostatnio poziom skażenia w kilku tematach wzrósł i przekroczył dopuszczalne normy. Uprasza się osobę/osoby strigerrowane o nie rozprzestrzenianie toksycznych odpadów bo szkodzą one innym użytkownikom.

1000031703.jpg

Zdecydowanie wolę śmieszkować niż robić jakieś dramy z niczego. Albo dramatyzować w sprawach, które mnie nie dotyczą.

Może zmieńmy temat na coś weselszego.. przygotowujecie się na Haloween? Czy może olewacie tą dość specyficzną zabawę?
 
Back
Top