Jakie Doświadczenie?

nie będę walił ściemy o 20 psach i 10 ogierach bo tylko kilka razy walenie pieskowi zaliczone i to niedużemu teraz szukam kogoś z większym doświadczonym psem
 
Cześć.
Ja mam małe doświadczenie. Niestety mój piesek jest kastrowany i nie ma większych popędów. Jedyne co to rimming. Pomaga mi czasem w dochodzeniu.
 
Moje doświadczenie zamyka się w 3 kundelkach jeden lizał do orgazmu lub nawet sobie dawał pomóc na kilka sposobów

 
Jak coś mam Pitbulla, duzy jak na swoją rasę więc daje radę :) ma jakieś doświadczenie czego efekt na forum już pokazywałem, szukam dla niego kobiety/pary - śląskie
 
Mi się marzy 69+k9, czyli kiedy pies pokrywa kobietę a my robimy sobie nawzajem dobrze oralnie, a gdy już ją wypełni i mi chluśnie z cipki na twarz to chętnie poszedłbym w długi namiętny pocałunek francuski z mieszanką śliny i psiej spermy. Następnie gdy ona robiłaby loda psu to wylizałbym namiętnie jej odbyt - ot dla wspólnej przyjemności - i zakończył ostrym seksem od tyłu. A gdy wszyscy skończymy będziemy sobie leżeć w łóżku i robić leniwym tempem wszystko na co przyjdzie ochota.
zajebista wizja, idealnie trafiona w mój gust...mieć taką kobietę, fajnego, napalonego psa i dużo czasu na zabawę.... ehhhh :)
 
Back
Top