Jakie Doświadczenie?

Lynx1983

Tourist
Widzę że małymi krokami Polski zakątek się rozwija :) To dobrze...
Miło było by by tu zacząć kto ma jakie doświadczenie a może z jakim zwierzem by chciał :p co go kręci itp...

Zacznę wiec pierwszy :) głownie psy i konie :)
doświadczenie spore z psami
- Bernardyn
- Mastiff
- Labrador
od 3 lat mam tego czarnego Diabła daje wiele przyjeności :)
Pozdrawiam
 
Ich habe nur Erfahrung mit Hunden dieser Rassen durch mein Ehrenamt als Tierpfleger
Schäferhund, Husky, Labrador, Staffort
Dalmatiner, Golden Retriever, Labrador, Rottweiler, Tschechoslowakischer Wolfshund, Dobermann, Amerikaner Stafford,
Irish Red Setter.
Mein Traum einmal wäre von einen Hengst vollgespritzt zu werden, von diesen Hunden
Riesenschnauzer, Schwarzer Terrier, Neufundländer, Dogo Argentino, Fila Brasileiro, Deutsche Dogge, Bloodhound, Berner Sennenhund,
Bernhardiner, Bullmastiff.
 
Hejka, mi owczarek niemiecki lizal kutasa jaja i dupcie,walilem mu i tryskal mi na buzie,obciagalem mu i mnie kryl swoim 22-23 cm kutaskiem gruby- poczatku bolalo i mi lzy lecialy ale potem bylo bosko. Suczka labladorka tez lizala mi kutaska jajka i dupcie,lizalem jej cipeczke i robilem palcowke i potem krycie ze spustem w cipke i na cipke i zlizanie z niej spermy. Klaczy lizalem cipke,robilem palcoweczke i ja krylem i tez spuscik do cipki i na cipke i potem zlizalem z tej slodkiej cipki sperme, kotka lizala mi kutaska jajka i dupcie,lizalem jej cipke i spucilem sie jej na pyszczek i cipke :)
 
Hej
Doswiadczenie jakies tam jest na obecna chwile tworzymi zgrany tercet Ja moja dziewczyna i nasz owczarek niemiecki :)
[/QUOTE

No to faktycznie zgrany tercet :) bo to twoja kobieta wiec juz wogule super. Zazdroszcze. Ja przed moja musze ukrywac moj animal, bo wiem ze by mnie chyba zabila. bo kiedys specjalnie w zartach zapodalem cos na ten temat to stwiedzila ze to chore i obrzydliwe.
 
Tylko kundel- owczarek niemiecki. Był trochę mniejszy od rasowego owczarka, ale miał gigantyczna pałę. Chciałem mu tylko zwalić, bo biedaczek nigdy suczki nie poruchał, a skończyło się na regularnym ruchaniu mojego tyłka. Czasy gimnazjum.
 
Last edited:
Ja od dłuższego czasu chciałabym spróbować z psem. Niestety swojego mieć nie mogę, brak czasu i miejsca. Mimo wielu prób nie udało mi się też znaleźć jakiegoś dostępu. Z mojej strony to jest narazie tak, że czasem przez miesiąc nie mogę o niczym innym myśleć, robię się mokra i moja cipka zaczyna pulsować na widok każdego większego psa, a kiedy indziej się zniechęcam i jakoś mi przechodzi na jakiś czas. Teraz jestem bliżej tej pierwszej wersji, nawet jak to pisze robię się mokra. Chciała bym dać ją wylizać i dałabym się pokryć. Chciałabym żeby mnie wypełnił i zalał w środku. Sama wiem że wzięłabym do ręki, ale nie jestem przekonana czy do ust, to chyba kwestia chwili. Tak naprawdę wszystko bardzo podoba mi się w teorii, czytałam też relacje kobiet i są bardzo obiecujące. Wcześniej też oglądałam filmiki, ale teraz mi już przeszło, zbyt bardzo są reżyserowane. W praktyce to się pewnie okaże, albo taki seks pokocham, albo znienawidzę. Biorę też pod uwagę seks z właścicielem lub z właścicielką psa, czy z parą. Ale pod warunkiem żebyśmy się sobie podobali nawzajem i tego chcieli. Raczej nie wchodzi w grę układ seks z psem za seks z właścicielem.
Zdążają mi się sny i fantazje z psem. Często podczas seksu też o tym fantazjuje. Orgazmy są wtedy bardziej intensywne.
 
suczka wawa ja mam psa :D któremu staje od razu jak słyszy inne jak wychodzimy na spacer :) seksu nie chce bo od 14 roku zycia marze o tym by zobaczyć jak to wygląda w realu ale jak będziesz miała pończochy czarne to :D footjob chce hehe, raczej tu mnie mało co będzie jak masz gg pisz na nie a jak nie to nie wiem kiedy będę 49033923 (owczarek niemiecki)
 
JA miałem kontakt z suczką, lizała mi kutasa i niestety na tym się skończyło, masowałem jej cipkę, próbowałem włożyć palca ale nie dała:(
Niestety suczka nie moja wiec nie mam jej na codzień. ALe mam wielką ochotę poznać uczucie suczej cipki ;)

Chętnie poznam kogoś z Wawy ;)
 
Walisz psu pałę z innych przyczyn, niż seksualne, czego pies nie lubi, to nie jest znęcanie się nad zwierzętami.

Dajesz dupy psu, który to uwielbia, to jest znęcanie się nad nim.
 
Back
Top