Ile jest tu kobiet?

rzecz może być podejrzana już wtedy kiedy wspomni się o córce, albo o młodszej koleżance ,bo takie pytanie, może sugerować różne sprawy i interpretacje, szczególnie jak rozmawia się z tak młodą 19stoletnią osobą
No raczej oczywiste że nie obracam się w towarzystwie Grażyn 50+. A jej/jego przyjaciółka jest jeżeli się nie mylę niewiele starsza ode mnie. Choć nie wiem ile oni mają ale raczej młodzi

I ciekawe itak że kontakt urwał się. O obrażanie i wymysły zaczęły się w momencie odmowy spotkania. Łącznie mam tu 3 osoby zablokowane już. Ich. Typa co pytał czy mu zrobie wiadomo co. I kolejnego co wyzywał mnie od najgorszych bo nie szukam związku ani spotkań xd.
 
Nie chodzi o to z kim się kto spotyka, tego i tak nikt nie jest w stanie zweryfikować, chodzi o to, żeby nie pisać o sytuacjach, które miały miejsce przed osiągnięciem wymaganego regulaminem wieku i nie pisać jeśli już ktoś tak robi o tym, że spotyka się z nastolatkami i tylko tyle.
I wcale nie uważa, że forum nie służy do randkowania, wymieniamy opinie, dzielimy się wątpliwościami, jak ktoś ma to chwali się własnymi filmami, rysunkami, grafikami i innymi osiągnięciami, pisze o swoich marzeniach lub w jakiś inny sposób to pokazuje co go interesuje. I jak widać większość, czegoś szuka. A że 95% osób poszukuje kobiet, których pewno jest 5% to nic z tego nie wychodzi. To, że jesteś tak popularna tylko temu dowodzi.
 
A to tak samo jak z nami, tyle że Seb przestał pisać i konto pozostawił mi. A że jest co czytać i gdzie się udzielać no to czasami coś napiszę 😘

Meg
 
Tak ale niestety większość najlepszego forumkowego kobiecego contentu jest w dziale angielskim, sporo też ciekawych wpisów jest od dziewczyn postujących po hiszpańsku, portugalsku (Brazylia wiedzie prym), rosyjsku i niemiecku, no ale wiadomka - zachodni sąsiedzi mają bardziej liberalne prawo jeśli chodzi o zwierzaki i obywatele na więcej mogą sobie pozwolić.
Musimy się mocno podciągnąć w pisaniu, ogólnie społeczność mamy dość sporą ale dla mnie osobiście w polskich kobiecych wpisach brakuje trochę.. jakości. Bez obrazy oczywiście.

Meg
 
Tak ale niestety większość najlepszego forumkowego kobiecego contentu jest w dziale angielskim, sporo też ciekawych wpisów jest od dziewczyn postujących po hiszpańsku, portugalsku (Brazylia wiedzie prym), rosyjsku i niemiecku, no ale wiadomka - zachodni sąsiedzi mają bardziej liberalne prawo jeśli chodzi o zwierzaki i obywatele na więcej mogą sobie pozwolić.
Musimy się mocno podciągnąć w pisaniu, ogólnie społeczność mamy dość sporą ale dla mnie osobiście w polskich kobiecych wpisach brakuje trochę.. jakości. Bez obrazy oczywiście.

Meg
Wiesz w zasadzie ta polska część forum nie ma dużego sensu. Temat jest objety w kraju karą więc nikt nie będzie tu szczegółów, zdjęc i filmów wrzucać. Jak dodawaliśmy zdjęcia z naszych zabaw to zaczęło sie stalkowanie i w efekcie wykasowaliśmy wszystko.
Pytań konkretnych tu w zasadzie nie ma więc nie bardzo jest sens pisać bo dla kogo? My mamy swoje kontakty i w zasadzie w nich sie obracamy a na polska cześć w zasadzie nie zaglądamy. Uczciwie to można tą sekcję skasować i tak nie ma sensu.
 
Sa żeczy kture tutaj są dobre są też niekture świetne ale jest też dużo ścieku więc w sumie jak wszędzie indziej
 
Bardzo rzadko korzystam z zamieszczanych tu materiałów, więc nie - ani "dobra atmosfera", ani "zawartość" mnie tu nie trzyma. Bardziej siła przyzwyczajenia.
 
Siła przyzwyczajenia, jest wielka :) i ta siła pisania po polsku, bo po naszemu to morzna poużędować tutaj, to jest żecz kturej nie ma nigdzie indziej 🫣
 
Ja najczęściej zaglądam do działu filmów i wątków konnych gdzie często komentuje jakieś ciekawe wstawki oraz regularnie przeglądam wątki z końską tematyką w dziale z rysunkami użytkowników oraz AI bo czasem ktoś wrzuci ciekawą twórczość.
 
Wiesz w zasadzie ta polska część forum nie ma dużego sensu. Temat jest objety w kraju karą więc nikt nie będzie tu szczegółów, zdjęc i filmów wrzucać. Jak dodawaliśmy zdjęcia z naszych zabaw to zaczęło sie stalkowanie i w efekcie wykasowaliśmy wszystko.
Pytań konkretnych tu w zasadzie nie ma więc nie bardzo jest sens pisać bo dla kogo? My mamy swoje kontakty i w zasadzie w nich sie obracamy a na polska cześć w zasadzie nie zaglądamy. Uczciwie to można tą sekcję skasować i tak nie ma sensu.
Dokładnie. I takie atakujące osobniki są najgorsze...
 
Takie forum i sekcja polska ma sens, nie jest to miejsce tylko dla doświadczonych, czy tylko dla tych którzy chcą swoją partnerkę oglądać, bo prócz charakteru randkowego, ma ono też znaczenie poznawcze, osoby niedoświadczone mogą mimo wszystko coś przeczytać i dowiedzieć się wielu rzeczy, ci którym wystarczy czytanie czy oglądanie obrazków też coś znajdą. Problemem może być chamstwo niektórych, czy też niecierpliwość w kontaktach, lub przenoszenie swojej frustracji na innych, czasem problemy z tolerancją bo się coś nie podoba, ale ogólnie każdy ma jakieś ulubione miejsce na forum i tam najczęściej pewno zagląda.
 
Racja. Ja lubię sobie popisać bez zobowiązań

Itak ciekawią mnie osoby co jako nazwę mają imię i nazwisko oraz swoje zdjęcia xd
 
Tacy są najśmieszniejsi. Tak jak ci sperniarze, którzy komentują zdjęcia dziewczyn albo modelek na fejsbuku: "hej maleńka, poklikamy?" albo "ale cycuszki piękne, zalałbym" i tego typu podobne rzeczy 🤣
A najlepsze jest że piszą to bez wstydu a w profilowych zdjeciach mają często swoje wąsate/łysawe/spocone facjaty a na profilach zdjęcia z żonami i rodziną.
 
wszystko to kwestia gustu, płaski, łysy czy z wąsami, tylko w tej chwili to nie wiem czy panie narzekają na brak zainteresowania czy też na jego nadmiar, a poziom dyskusji trudno utrzymać zawsze na poziomie, bo jednak w necie nawet jeśli pozorna to jest jakaś anonimowość.
 
Ja mam chłopaka więc ja nie szukam nikogo więc nie zależy mi na zainteresowaniu innych ludzi skoro mam zainteresowanie tej jedej najważniejszej osoby.
 
tobie nie zależy ma zainteresowaniu innych, ale chłopak się innymi interesuje, więc to się okażę czy to ta najważniejsza osoba ( czy pisanie do zbanowanej osoby ma sens? :) )
 
tobie nie zależy ma zainteresowaniu innych, ale chłopak się innymi interesuje, więc to się okażę czy to ta najważniejsza osoba ( czy pisanie do zbanowanej osoby ma sens? :) )
Nie ma. Ale nie wiemy czy to czasowy czy nie. Oraz na jaki czas i za co
 
Back
Top