Ile jest tu kobiet?

Są tu ze dwie, może ze trzy panie. Reszta tych co się za nie podaje to faceci udający kobiety. Da się to dość łatwo rozpoznać po ich postach. :)
I tego nie umiem w cholere rozkminic .po jaka cholere facetbudaje kobiete .zadaje sobie trud pisania jako laska zaklada kobiece konto. Ile ja przez takich ćwokow zmarnowalem czasu. Niejednokrotnie potem oczekiwalem silnej weryfikacji...panowie znikali szybciutko
 
I tego nie umiem w cholere rozkminic .po jaka cholere facetbudaje kobiete .zadaje sobie trud pisania jako laska zaklada kobiece konto. Ile ja przez takich ćwokow zmarnowalem czasu. Niejednokrotnie potem oczekiwalem silnej weryfikacji...panowie znikali szybciutko
Weryfikacji czyli wysyłania ci prawatnuch zdjęć/nagrań? Ja swoich rozmówców nie weryfikuje bo mi to wisi. Piszę bo piszę. Dziś jestem jutro mnie nie ma
 
Last edited:
A może jednak, to kobiety piszą, tylko wcale nie mają zamiaru z nikim się spotykać, gdyż im tak jak i facetom często wystarcza samo fantazjowanie?
Panie mogą mieć o wiele większą wyobraźnie, lecz już niekoniecznie chcą realizować takie "mroczne" fantazję
 
A może jednak, to kobiety piszą, tylko wcale nie mają zamiaru z nikim się spotykać, gdyż im tak jak i facetom często wystarcza samo fantazjowanie?
Panie mogą mieć o wiele większą wyobraźnie, lecz już niekoniecznie chcą realizować takie "mroczne" fantazję
To wystarczy byc sobą a nie budowac zmyslone historie. Oszustwo jest gorsze ponad wszytko.jak kolwiek buduje sie relacja a gdybym szukal relacji z facetem to bym szukal faceta. Co do weryfikacji ....mam swoje sposoby i nie chodzi mi o wyludzenie zdjec wkoncu mam normalne uczciwe podejscie co jednak poddaje w watpliwosc osob udajacych kogos kim nie sa ....by se pofantazjowac

Weryfikacji czyli wysyłania ci prawatnuch zdjęć/nagrań? Ja swoich rozmówców nie weryfikuje bo mi to wisi. Piszę bo piszę. Dziś jestem jutro mnie nie ma
Wrecz przeciwnie. Nie oczekuje zdjec filmikow. Rozmowa i pare detali zawsze zdradza ...faceta
 
Otóż to, można zauważyć w rozmowie wyjdą pewne detale z których niemal odd razu będzie wiadomo co jest grane, niemniej jeśli ktoś wymaga uwiarygodnienia przez wysłanie zdjęcia też jest podejrzany, bo być może jest to jakiś kolekcjoner
 
Wrecz przeciwnie. Nie oczekuje zdjec filmikow. Rozmowa i pare detali zawsze zdradza ...faceta
Jak uważasz. Ja nie prowadzą rozmów głosowych poza wąskim gronem znanych mi tu osób. Mnie ciekawią te "detale"

ale co to ma za znaczenie czy sa tu kobiety? Na tym portalu sa fantasci i to czy rozmowy prowadza kobiety czy faceci nie ma żadnego znaczenia.
Dokładnie
 
ale co to ma za znaczenie czy sa tu kobiety? Na tym portalu sa fantasci i to czy rozmowy prowadza kobiety czy faceci nie ma żadnego znaczenia.
Może któryś z kolegów ma plany matrymonialne :) ??? hahahahahah - zatem informacja jest niezbędna aby ocenić swoje statystyczne szanse?
 

Attachments

  • 263916253_23849664558530080_723151655782613392_n.jpg
    263916253_23849664558530080_723151655782613392_n.jpg
    78.5 KB · Views: 7
Last edited:
:) Szybciej i łatwiej byłoby zamieścić post matrymonialny lub biznesowo-randkowy i opisać profil, żeby każdy wiedział czego kto tam oczekuje.
 
To wystarczy byc sobą a nie budowac zmyslone historie. Oszustwo jest gorsze ponad wszytko.jak kolwiek buduje sie relacja a gdybym szukal relacji z facetem to bym szukal faceta. Co do weryfikacji ....mam swoje sposoby i nie chodzi mi o wyludzenie zdjec wkoncu mam normalne uczciwe podejscie co jednak poddaje w watpliwosc osob udajacych kogos kim nie sa ....by se pofantazjowac


Wrecz przeciwnie. Nie oczekuje zdjec filmikow. Rozmowa i pare detali zawsze zdradza ...faceta
Ja z nikim nie buduję tu żadnej relacji. Nie ufam. Nie przywiązuje się. Tylko rozmawiam. Nie zależy mi na żadnej relacji z nikim
 
Dziwna jesteś
Bo? Bo mam realne znajomości 🤣? Dla mnie to ty jesteś dziwny.

Zaufanie jest słabością. A słabości trzeba się wyzbyć. Zwłaszcza w internecie. Ufając komuś obcemu prędzej czy później się uzależniasz od niego
 
Last edited:
Dziwna jesteś
Ale przecież to ona decyduje co chce tu robić. Nie można ludzi odsadzać od czci i wiary bo np. chcą tylko porozmawiać i nic więcej. Są tu też osoby które wolą jedynie czytać i oglądać zdjęcia. Każdy ma prawo mieć swoją agendę. To nie portal randkowy :)
 
Ale przecież to ona decyduje co chce tu robić. Nie można ludzi odsadzać od czci i wiary bo np. chcą tylko porozmawiać i nic więcej. Są tu też osoby które wolą jedynie czytać i oglądać zdjęcia. Każdy ma prawo mieć swoją agendę. To nie portal randkowy :)
Dla niektórych to erodate dla ubogich
 
Bo? Bo mam realne znajomości 🤣? Dla mnie to ty jesteś dziwny.

Zaufanie jest słabością. A słabości trzeba się wyzbyć. Zwłaszcza w internecie. Ufając komuś obcemu prędzej czy później się uzależniasz od niego

Ciekawa opinia.
I śmieszna zważywszy że ufasz nieświadomie na wielu płaszczyznach.
I szczerze mówiąc nie mam nic więcej do dodania bo i tak nie zrozumiemy siebie.

I sorki kombajn.

Ale przecież to ona decyduje co chce tu robić. Nie można ludzi odsadzać od czci i wiary bo np. chcą tylko porozmawiać i nic więcej. Są tu też osoby które wolą jedynie czytać i oglądać zdjęcia. Każdy ma prawo mieć swoją agendę. To nie portal randkowy :)
Tego nie powiedziałem.
I bądź co bądź każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.
 
Bo? Bo mam realne znajomości 🤣? Dla mnie to ty jesteś dziwny.

Zaufanie jest słabością. A słabości trzeba się wyzbyć. Zwłaszcza w internecie. Ufając komuś obcemu prędzej czy później się uzależniasz od niego
Z uzależnieniem, to chyba przesada.
 
Ciekawa opinia.
I śmieszna zważywszy że ufasz nieświadomie na wielu płaszczyznach.
I szczerze mówiąc nie mam nic więcej do dodania bo i tak nie zrozumiemy siebie.

I sorki kombajn.


Tego nie powiedziałem.
I bądź co bądź każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.
Na jakich ufam? Nikomu tu nie ufam a ta osoba co teksty ze popieram pedofilię waliła jest żałosna. i tylko utwierdza mnie w przekonaniu że Polska społeczność to dno. Choć niektórzy będąc na tym dnie zrobią jeszcze odwiert.
 
Na forum spotykają się ludzie o różnych potrzebach i zainteresowaniach, wyrażają swoją opinię, szukają, więc czasem zapytają, mają różne zdanie, to nie powód żeby rzucać jadem, przecież to my wszyscy tworzymy to forum i tą społeczność. A nasz administrator przypomina już nie pierwszy raz, żeby nie pisać co się tam działo za nastolatka. I chodzi o wiek, który według regulaminu czyni człowieka dorosłym, a nie o wiek przyzwolenia.
 
Na jakich ufam? Nikomu tu nie ufam a ta osoba co teksty ze popieram pedofilię waliła jest żałosna. i tylko utwierdza mnie w przekonaniu że Polska społeczność to dno. Choć niektórzy będąc na tym dnie zrobią jeszcze odwiert.

toxic.jpg

Oj chyba wyczuwam toksynę. Nieładnie pisać o tym że nasza społeczność to dno a innym zarzucać bycie toksycznym, nie wypada po prostu ☠️☣️⛔

Meg
 
View attachment 515401

Oj chyba wyczuwam toksynę. Nieładnie pisać o tym że nasza społeczność to dno a innym zarzucać bycie toksycznym, nie wypada po prostu ☠️☣️⛔

Meg
Mam 39 stopni. Każda komórka mojego ciała płonie żywym ogniem i bólem. Może nie wypada. Ale te teksty były żałosne z ich strony. Są tu też osoby ze społeczności LGBTQ. Więc zgodnie z ich logiką ludzie co są T lub Q to też "przebierańcy" i "pedofile/pedofilki"? Lub może przebierańcami są osoby co nie chcą się tu spotykać. To pytania po części retoryczne dla ogółu.

Na forum spotykają się ludzie o różnych potrzebach i zainteresowaniach, wyrażają swoją opinię, szukają, więc czasem zapytają, mają różne zdanie, to nie powód żeby rzucać jadem, przecież to my wszyscy tworzymy to forum i tą społeczność. A nasz administrator przypomina już nie pierwszy raz, żeby nie pisać co się tam działo za nastolatka. I chodzi o wiek, który według regulaminu czyni człowieka dorosłym, a nie o wiek przyzwolenia.
Tylko że nikt nawet tego nie napisał. Przejrzałam moje wiadomości prywatne z tymi ludźmi i nigdzie nawet takiej sugestii nie ma. Więc albo mi coś umknęło albo oni jakieś problemy mają
 
Last edited:
rzecz może być podejrzana już wtedy kiedy wspomni się o córce, albo o młodszej koleżance ,bo takie pytanie, może sugerować różne sprawy i interpretacje, szczególnie jak rozmawia się z tak młodą 19stoletnią osobą
 
Last edited:
rzecz może być podejrzana już wtedy kiedy wspomni się o córce, albo o młodszej koleżance ,bo takie pytanie, może sugerować różne prawy i interpretacje, szczególnie jak rozmawia się z tak młodą 19stoletnią osobą
Naprawdę tak dokładnie interpretuje się teksty? Zawsze miałem wrażenie, że nikt nic nie czyta, jak czyta, to nie rozumie, jak rozumie, to zapomina.
 
Wiem, że czasem koresponduje się z osobami, które piszą niezrozumiale, ale ty chyba sugerujesz, że jak rozmawiasz z jakąś osobą to nie czytasz tego co do ciebie pisze do ciebie? Sama interpretacja to już rzecz indywidualna i nie każdy musi to rozumieć to tak samo, ale wspomnienie o takich rzeczach, o jakich napisałem wcześniej, może już budzić pewne obawy.
 
Wręcz na odwrót. Piszę, zdaje mi się jasno, ale muszę wyjaśniać, o co mi chodzi. A później jeszcze przypominać, co wcześniej wyjaśniłem. A wydawało się, że skutecznie.
 
Back
Top