Ile jest tu kobiet?

Uwazam z kolei ze wykazujesz sie nadgorliwoscia w kwestiach w ktorych raczej nie powinienes jej wykazywac. Ale jak to ujales punkt widzenia....itd....:)
Wszedlem tu bo interesuje mnie temat...czytanie regulaminow nie jest moja mocna strona.
Sadze ze wystarczy zachowaywac sie na poziomie niekoniecznie czytajac regulanimy, zeby oprzec sie ich surowosci.
Czytanie kilku stron regulaminu zeby dowiedziec sie ze trzeba napisac 10 postow jest bez sensu.
I widze ze inni uzytkownicy nie maja problemu zeby nowej osobie w jednym zdaniu wyjasnic o co chodzi.
Mysle ze zainteresowania wiekszosci tu obecnych mocno wykraczaja poza wszelkie "regulaminy".
Sadze ze im szybciej to zrozumiesz tym wiekasza przyjemnosc bedziesz czerpal ze swojej roli tutaj...;-)
I mimo wszystko, rowniez z szacunku do Ciebie jako "rozmowcy" nie odwazylbym sie napisac ze "gadasz glupoty". Tobie tez radze przyjac taka zasade...

Ja za to spróbowałem kilka razy się odezwać, tak na PW jak i ogólnie i ogólnie średnio to mi wychodzi. Raz że nie umiem zacząć rozmowy, bo jak zacząć, nie znając człowieka, a teksty pod postacią "jak się masz", są słabe, "wolisz psy czy konie" zbyt ostentacyjnie, a popisać "normalnie", to mogę z normikami na zbiorniku, czy innym badoo. Temat rozmowy, z założenia jest trudny, do tego mocno niepewny, a jeszcze mocniej, płeć osoby z którą się pisze, jak i jej ostateczne zamiary|założenia.
Dlatego takie niszowe grupy, są dość klaustrofobiczne, ksenofobiczne i pełne jednostek, zazwyczaj szukających tego samego, ale nie potrafiących tego odnaleźć, czyli patrzymy, ale nie widzimy.
Wybaczcie przydługi wpis, do tego pewnie trochę nie na temat, ale też nie chciało mi się czytać wszystkiego wcześniej.
Nawiazujac do Twojego nicku.
Owady tez maja swoja "talpe" w postaci grylotalpy...swoja droga bardzo ciekawy owad...:) i ma smieszna polska nazwe...
 
Last edited:
Back
Top