• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

czy ktoś wie z waszego otoczenia?

Właśnie powiedziałem mojemu przyjacielowi o tym że jarają mnie psy, zwłaszcza ssanie ich pięknych chujów🤤

Obawiałem się totalnego odrzucenia, okazało się wręcz przeciwnie, mój przyjaciel docenił moją odwagę, więcej zyskałem szacunku za szczerość, niż disrespect'u za fantazje o pieskach ^^
 
3 osoby:
1) kolega, bo nie usunąłem zdjęć z byłą (wówczas obecną), którą nagrywałem i pech chciał, że akurat pokazywałem mu coś na tel. i przewinął wstecz. to było dawno temu, nie było odwrotu. powiedział, że jesteśmy chorzy i to się leczy :p
2) przyjaciółka mojej byłej - sytuacja podobna, ale u niej na telefonie znalazła
3) przyjaciółka mojej innej byłej - pochwaliła się sama
 
Nikt nie wie, oprócz mojej ex. Ale ona tylko wie że lubię filmy. Reszta znajomych i rodziny ma kij w dupie. Wyjście na nagą plażę to już perwersja, a co dopiero K9. Z drugiej strony ciekawie by było mieć takich znajomych, z którymi można by było swobodnie o tym rozmawiać, a nawet coś broić. Oczywiście w pełnej dyskrecji po ich i mojej stronie ;)
 
Powiedziałem mojej partnerce obecnej z nadzieją, ona na to że mam problem i że muszę się zmienić:(
Średnio się układa jak na razie więc czas zweryfikuję
 
Ciężko było wyczuć, bo jest "haha" itd., tylko że to reakcja jak na inne porąbane rzeczy z Internetów. Z drugiej strony warto próbować i łatwiejsze to, niż komuś od razu się ze wszystkiego wyspowiadać.
 
Back
Top