Fisting

fajny temat :)
Zaczynałem również od dezodorantów i małego dildo mojej ówczesnej dziewczyny. Później była pierwsza zabawka, potem kolejne większe. Następnie próby self fistingu - udane :) W końcu przerzuciłem się na lepszej jakości dildo np Hankey Toys.
... no i tak minęło 10 lat.
Moja obecna partnerka wie o moich zamiłowaniach, jednak nie podziela ich. Dowiedziała się przypadkiem, ale to już inna historia :)

Też podobnie jak ktoś wyżej pisał chciałbym zmieścić w sobie dwie dłonie. Plug do 10cm ze średniej twardości materiału jestem w stanie sobie włożyć.

Przyjemnych doznań życzę Wszystkim :)
 
Ja tez uwielbiam takie zabawy w ff fist food jest naprwde przyjemny :) ale uwielbiam tez zabawy sondami do kutasa to moge godzinami :)
 
Witam, jak w tytule tematu, pogadajmy o fistingu. Próbował ktoś z was? Komuś się udało? Ja jestem hetero a bardzo kręci mnie taka zabawa, prawie udało mi się samemu wykonać fisting i niewiele brakuje bo nie chcą przejść kostki ;D
Gdybym byl w Polsce moglbym Ci to zrobic, duzo oleju do masazu

Haha nie chciałam tak od razu wyskakiwać z filmami ale może fotka na początek ;) Wow 20 lat na prawdę sporo. Jak to się u Ciebie zaczęło? Niżej małe co nieco ☺️
Hi, chetnie bym Cie fisting. Mialem girlfriend, ktora zaczalem fisting w cipke ale pozniej w druga dziurke. Trwalo to 2 lata bo wyjechala do innego Stanu w zwiazku z praca. Tesknie za tym. Chetnie poznam zmienniczke 😜

Uwielbiam przyjmować dłonie w swojej analnej cipce! 🤛❤️🤜

Głęboki fisting, podwójny fisting oraz wielkie dilda to coś co sprawia, że jestem rozgrzana i chcę więcej.

Uwielbiam się wypinać 😍

Pieknie by było poznać kobietę, która lubi przyjmować i dawać fisting 🙃
Chetnie bym sie z Toba pobawil 😃
 
Próbowałem fistingu i bardzo mi się spodobał bo mój tył od zawsze był pojemny. Udało mi się wsadzić własną dłoń po prawie nadgarstek😅. Małe penisy tak naprawdę mnie nie zaspokajają, miałem jednego dildo około 6 cm średnicy, ale to miało mniejsze znaczenie bo miał 30 cm długości i wsadzałem go całego. No ale miało być o fistingu nie pojemności wewnętrznej. Tak więc jedyny problem jest taki, że nie mam osoby która mogłaby mi robić fisting, ponieważ opracowałem w jaki sposób to robię i gdy robił to mój chłopak to ból był niewyobrażalny, że kazałem mu przestać(gdy robiłem sam był minimalny). Muszę kiedyś z nim na pół dni usiąść na spokojnie i nauczyć krok po kroku jak ma to robić.
 
I tak nigdy nie będzie tak jak robisz to sobie sam bo tylko ty czujesz swój środek i ewentualny ból. No i dodam jeszcze że i tak zabawki są bezpieczniejsze od palców z paznokciami.
PS
Nie wiem czy zrozumiale wcześniej napisałem. Moje partnerki nie chciały być fistowane ale mi to robiły z chęcią. Zresztą to nieważne
 
Dlatego najlepiej załatwić rękawiczki, paznokcie zabezpieczone, a do tego wszelkie żele dłużej zostają na rękawiczkach niż skórze. No i tarcie mniejsze więc lepiej wchodzi.
 
Właśnie ja szukam takich żeby były mega grube w palcach a najlepiej z jakąś fajną zabawką xl na końcu. Ciekawe czy są w sprzedaży takie rzeczy bo nie szukałem wyczerpująco dogłębnie.
Ale moja kolekcja zabawek jest wystarczająca i tak

Część mam takich niepotrzebnych co najchętniej bym oddał bo tylko leżą w szafie a część używam na stale
 
Jakiś czas temu, na jednym z portali erotycznych, pewna para udostępniła swój film. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem i nie sądziłem że jest możliwe. Kobieta wypięta na czworaka, w jej cipie była dłoń drugiej kobiety a dodatkowo wchodził w cipę facet. Ta druga kobieta, waliła konia facetowi w środku cipy tej pierwszej kobiety.
 
Jakiś czas temu, na jednym z portali erotycznych, pewna para udostępniła swój film. Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem i nie sądziłem że jest możliwe. Kobieta wypięta na czworaka, w jej cipie była dłoń drugiej kobiety a dodatkowo wchodził w cipę facet. Ta druga kobieta, waliła konia facetowi w środku cipy tej pierwszej kobiety.
Przy dobrej pozycji i szczupłej dłoni mężczyzna może włożyć i penisa i rękę w cipkę i w ten sposób robić sobie dobrze. Może też trzymać dłoń w cipce a wchodzić analnie, też będzie przez ściankę czuł swego penisa. Oczywiście kobiecie też jest wtedy przyjemnie. Piszę to z własnego doświadczenia.
 
Back
Top