Fisting

guma12322

Lurker
Witam, jak w tytule tematu, pogadajmy o fistingu. Próbował ktoś z was? Komuś się udało? Ja jestem hetero a bardzo kręci mnie taka zabawa, prawie udało mi się samemu wykonać fisting i niewiele brakuje bo nie chcą przejść kostki ;D
 
Uwielbiam przyjmować dłonie w swojej analnej cipce! 🤛❤️🤜

Głęboki fisting, podwójny fisting oraz wielkie dilda to coś co sprawia, że jestem rozgrzana i chcę więcej.

Uwielbiam się wypinać 😍

Pieknie by było poznać kobietę, która lubi przyjmować i dawać fisting 🙃
 
Slavicteen, może potrzebujesz pomocnej dłoni?
Chętnie bym zgłębił twoje dziurki i mam nadzieję, że Ty moje też ☺️
 
Z chęcią bym dołączył do Was by zająć się twoimi dziurkami oraz wypiąć swoją 🙊
Przyjmujesz tylko fisting czy też dajesz? 😜
 
Z chęcią bym sprawdził ile się w Ciebie zmieści a Twój Pan by mógł sprawdzić mnie ☺️
Czy obydwie dziurki rozciągasz?
 
Z chęcią bym sprawdził ile się w Ciebie zmieści a Twój Pan by mógł sprawdzić mnie ☺️
Czy obydwie dziurki rozciągasz?
Tak. Wiadomo zaczęło się od jednej ale każdy mnie ostrzegał że to wciąga i jakoś po roku fistingu samej cipki doszła druga dziurka i tak już leci 3 rok tej zabawy 😁 a ty jak długo ?
 
Pięknie!
Mam nadzieję, że się podzielisz na forum jakimś filmem jak Twoje dziurki są fistowanie 😍

U mnie to już ponad 20 lat.
Szukam coraz to większych dild i doznań bo aktualnie 15" XXL jest dla mnie normalnego rozmiaru jak 15 cm penis 🙊🍆
 
Piękna!
Fistował bym, zalewał spermą, czyścił językiem i tak w kółko 😍

U mnie zaczęło się jako nastolatek (ale powyżej 18 lat) od paluszka, później dwa... dalej poszły w ruch desodoranty itp... aż w końcu w wieku koło 20 lat wchodziła mi moja dłoń... Teraz marze o dwóch dłoniach 🙃
 
Może kiedyś przekonam się do fistingu, ale na razie ciągnie mnie (hehe) do penisów i wagin - zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. Cytując kapitana Bombę: "moja dupa jest ciasna jak po praniu" :D
 
Back
Top