Wypada się przywitać;)

Dzień dobry, na forum jestem nowa stąd myśl, że chyba powinnam się krótko przedstawić.
Chyba jeszcze nie stara ale już nie najmłodsza, nie mam już 20 lat ale jeszcze nie 40 😉
Pochodząca z centralnej części naszego pieknego kraju. Pobieżnie zainteresowana tematem od bardzo dawna, jednak w ostatnim czasie moje zainteresowanie mocno się nasiliło. Doświadczeń mało, choć nie zupełnie zerowe.
Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam i mogę pogłębiać wiedzę i być może zdobywać dalsze doświadczenia. Z góry dziękuję za wszelkie pomocne i przydatne informacje i zwykłą rozmowę rozwiewająca wątpliwości :)
Cześć:) a my parka kochanków z Bydgoszczy 33 i 38 lat:)
Ja mam pewne doświadczenia a Marta chce przejść od teorii już do praktyki :)

Mamy nadzieję poznać tu kogoś ciekawego :) Oby były tu osoby w bliskiej odległości od nas :)
Raz jeszcze pozdrawiamy wszystkich miłośników futrzaków :)

Witam. Olsztyn.
Bydgoszcz wita Olsztyn :)
 
Witam!
Okolice centralno-wschodniego podlasia, okolice Białegostoku.
Wiosen zaraz 23, ale jakieś minimalne doświadczenie jest, potem kontakty zmalały jak i moje zainteresowanie, ale jakiś czas temu moje fantazje się obudziły i dały o sobie znać.
Zapraszam każdego kto chce pogadać o czymkolwiek. Jestem otwarty na nowe kontakty:)
Pozdrawiam
 
Hej :) jestem tutaj nowa :) Mam na imie Majka :) rozpoczynam dopiero zabawe w zoo :) z checia sie czegos dowiem, porozmawiam z kims nowym :) chcialabym sie bardziej rozwinac w tym temacie :)
 
Witam. Świeżo tu trafiłem. MAZ, 30+, bez doświadczeń i upodobań. Po prostu otwarta osobowość ;) Nie spotykam się.
 
Back
Top