Jednak mozna znalezc realne osoby

Dzięki. Już znalazłem przez post z rosyjskiej wersji ... Dobrze wiedzieć że nasza scena zoo też istnieje
 
Od kilku lat ja moja zona i masz owczarek tworzymy zgrany tercet :) Jakis czas temu spacerujac poznym wieczoren po alejkach naszych ogradow dzialkowych dostrzeglismy jedna z sasiadek jak wali swojemu kubdelkowi :) Znalismy sie z nia wczesniej ale nie byla to bliska znajomosc Na drugi dzien zaprosilismy ja na grilla do nas Po kilku piwach zaczeslisy z nia delikatnie rozmawiac Byla bardzo zdziwiona i bardzo zdenerwowana Wzielismy ja do naszej altany i moja zonka obciagnela naszemu psiakowi Sasaidka patrzyla w milczeniu a na koncu powiedziala ze musi isc i wyszla, Myslelismy ze juz wszystko stracone a tu na nastepny weekwnd ona mowi ze zaprasza nas do siebie i naszego pupila tez Zaczelismy rozmawiac i ona przeprosila za swoje zachowanie i otworzyla sie Potem wszystko polecialo jak z nut :) zabawa byla dluga i intensywna Jej kundelek nie ma duzego ale masz Max ma Jak jej zapakowal to jej oczy na wierzch wyszly :))) Zabawe skonczylismy cos kolo 2 w nocy Panie zadowolone psy tez a i ja po naszych pupilach zamoczylem :)
mokro mi się zrobiło. Pozdrawiam. Bogusia
 
mokro mi się zrobiło. Pozdrawiam. Bogusia
A mi co nieco stanęło ... Niesamowite musiało być oglądanie własnej żony jak to robi z pieskiem, nowopoznana sąsiadka też ... A poślizganie się potem w jednej i drugiej - zazdroszczę ;)
 
A mi co nieco stanęło ... Niesamowite musiało być oglądanie własnej żony jak to robi z pieskiem, nowopoznana sąsiadka też ... A poślizganie się potem w jednej i drugiej - zazdroszczę ;)
może to prawda co ludzie gadają ? dobry sąsiad /sąsiadka to skarb - mieszkania przypilnuje psa wyprowadzi i jeszcze dupy mu da - pozazdrościć :)
 
Jeśli koś zechce to whakuje Cię z każdego komunikatora, ale może inne podejście do momentu kiedy nie robisz nic złego to olewka? Publikacja filmików to - ok - obawa, ale spotkania lub pogaduchy? My szukamy i na kawę się spotkamy - to jasne, ale bez paniki - tak myślę. Nie boją się księża, damscy bokserzy , czyli ludzie co krzywdę robią - to dla czego my?
 
skoro można poznac kogoś realnie tu, poszukiwany ktoś z psiakiem ze śląskiego okolice Katowic, pupil dla przyjaciółki ciekawej takiej zabawy więc pierwszy raz jej
 
Na beastforum prowadziłem krótkie wymiany wiadomości z różnymi osobami, z jednym Panem pogadałem dłużej. Sprawiał wrażenie realnego, chętnie bym z nim jeszcze popisał (HexXxeR), ale nie wiem, czy jest obecny tutaj.
 
skoro można poznac kogoś realnie tu, poszukiwany ktoś z psiakiem ze śląskiego okolice Katowic, pupil dla przyjaciółki ciekawej takiej zabawy więc pierwszy raz jej
Lepiej trzymaj się od niego z daleka był na tyle tępy żeby pisać na zwykłych czatach do ludzi że daje dupy psu (to taki typ.co myśli nie tą głową co trzeba) i siedział w więzieniu przy okazji wszyscy których znał mieli przez niego przejebane.....
 
Lepiej trzymaj się od niego z daleka był na tyle tępy żeby pisać na zwykłych czatach do ludzi że daje dupy psu (to taki typ.co myśli nie tą głową co trzeba) i siedział w więzieniu przy okazji wszyscy których znał mieli przez niego przejebane.....
od kogo sie trzymac z daleka
 
Back
Top