Czy ktoś was kiedyś nagrywał?

Czy ktoś was lub same/sami nagrywaliście się przy tym? Niekoniecznie z animal. Forum przymarlo a kilka osób dało swoje plus jedna osoba mi swoję podboje z dziewczynami 😅

Nah i raczej wątpię abym kiedyś w ogóle. Wciąż czekam na znajomość i okazję aby zobaczyć to na żywo, hah. Filmiki, filmikami ale no mieć kogoś kto w tym siedzi irl to inna sprawa.
 
Noo, ze zwierzętami nie miałam okazji nawet się zabawić, więc takich filmów nie miałam jak nagrać :< Aleee... Kiedyś nagrywałam siebie robiąca noo ciekawe rzeczy ^^" Ale nie wysyłałam ich nikomu i nie mam zamiaru tego robić
 
Spokojnie daje się odzyskać dane do piątego nadpisania.
Każde hasło da się złamać, to tylko kwestia czasu i mocy obliczeniowych, a tym samym ceny. I nie tylko metodą słownikową czy w oparciu o Rainbow Tabels ale i metodą brute force gdy pozna się prawidłową maskę. A teraz z pomocą AI i i kombinacją PassGAN i HashCat dało wzrost odszyfrowanych haseł nawet o 50-70%.
Skąd ta pewność że do 5 nadpisania? Nikt mi tego nie potwierdził.
Nawet ontrack powiedział że już po jednym napisaniu szansę na odzyskanie są praktycznie zerowe. Chodzi i nowe dyski i gęstość zapisu.
Akurat z nimi rozmawiałem bo odzyskiwali mi dane z dysku twardego który spłonął w pożarze. Jak dobrze pamiętam jakieś 5 lat temu było to chyba 2700 netto ale dysk na którym zapisywali dane dali gratis 😉
Ogólnie z uszkodzonych nośników jest łatwiej dane odzyskać niż z nadpisanych.
Tylko że mają dane mocno poszatkowane, zostaje później kwestia systemu plików, czy dyski szyfrowane itp
Z SSD jest jeszcze większy problem z powodu że jak jest kilka kości flash to one działają jak RAID-0, plus kiedyś nie było ogólnie dostępnych informacji jak kontroler zapisuje dane.

Takie newralgiczne dane to na dysku szyfrowanym, który nie jest na stałe podłączony do komputera + folder z danymi można spakować ZIP/rar z mega konkretnym hasłem.
Bitlocker od MS ostatnio miał błąd że dało się odszyfrować względnie łatwo.
Veracrypt na ten moment bezpieczny.

Największe niebezpieczeństwo jest paradoksalnie przy oglądaniu. Wtedy dane są odszyfrowane i byle jakiś trojan może wykrasc
 
Czy to odzyskiwanie przez ontrack nie było przypadkiem z dysku HDD? Przy SSD odzyskiwanie i kasowanie wygląda trochę inaczej
 
Używam Mega do pisania z najbardziej zaufanymi użytkownikami z forum ZV i nie tylko. Bardzo dobry komunikator, zużyte może 1MB póki co.

Meg
Dzisiaj ilość GB jakie dostajemy od operatorów są one naprawdę spore, więc dla mnie komunikator może zabrać 5 MB,grunt aby był bezpieczny, co do zdjęć itp to lepiej mieć dysk zewnętrzny.
 
Last edited:
Dzisiaj ilość GB jakie dostajemy od operatorów są one naprawdę spore, więc dla mnie komunikator może zabrać 5 MB,grunt aby był bezpieczny, co do zdjęć itp to lepiej mieć dysk zewnętrzny.
Ja wolę zaszyfrowaną hmure.

Jak ktoś kilka razy źle wpisze mój pin. Kasuje się wszystko
 
A no to racja to też 🤣 (by na swoim zalogować w apke) a Itak przy złym wpisaniu i bez klucza szyfrowania nic nie dostanie
No zgadza się, jedynie ty stracisz wszystko jak źle wpiszesz 😂

Ja jakiś czas temu znalazłem ciekawy program do ukrywania folderów na PC porobiłem testy z z nim i nie dało się ukrytych folderów odszukać, tak jak by nie istniały więc to też dobry sposób, program też posiada odblokowanie pinem.
 
Back
Top