Prostytutka---------opinie

Gdzie 2 Polaków, tam 3 opinie. Wyznaję pewne zasady: z naturą nie walczy się, dwa: każdy jest wolny i jego wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innego/ej.
 
Szczerze, prostytucja to powiedzmy, że jest jeden z moich kinków... :3 Ale podoba mi się to tylko w fantazjach. I też nie taka zwyczajna prostytutka a coś specjalnego powinno w niej być, by mi się podobała. Np. hmm... Będąca trans z mężczyzny na kobietę? Albo będąca nielegalną? Albo może będąca w ciąży? ^^"
 
Szczerze, prostytucja to powiedzmy, że jest jeden z moich kinków... :3 Ale podoba mi się to tylko w fantazjach. I też nie taka zwyczajna prostytutka a coś specjalnego powinno w niej być, by mi się podobała. Np. hmm... Będąca trans z mężczyzny na kobietę? Albo będąca nielegalną? Albo może będąca w ciąży? ^^"
Fajne takie fantazje, zakazane nakręca. Ciąża też potrafi mnie kręcić. ;) Nielegalna ze względu na...?
 
Szczerze, prostytucja to powiedzmy, że jest jeden z moich kinków... :3 Ale podoba mi się to tylko w fantazjach. I też nie taka zwyczajna prostytutka a coś specjalnego powinno w niej być, by mi się podobała. Np. hmm... Będąca trans z mężczyzny na kobietę? Albo będąca nielegalną? Albo może będąca w ciąży? ^^"
Nieźle się bawisz
No i to całkiem nieźle... Myślę, że przed tobą jeszcze wiele ciekawych kierunków ;)
 
Back
Top