Kwestia anonimowości

lordkelvin

Tourist
Ciekaw jestem, używacie jakichś narzędzi żeby zachować anonimowość w internecie (VPN, Tor), czy wchodzicie na forum na jana bez niczego?
 
O ile mi wiadomo to rozmawianie na tematy poruszane na tym forum nie jest przestępstwem, wiec czemu miałoby służyć ukrywania sie np. za pomocą TOR?
 
Poruszanie tematów nie, za to wymiana filmikami i materiałami już tak. Dla wszystkich wymieniaczy Tor jest dobrym rozwiązaniem ale i tak uważam że nie ma co ryzykować. Cała reszta jeśli tylko sobie pisze i fantazjuje - nie ma się zbytnio czym martwić. No chyba że udostępnia swoje wpisy na fb ale takiego szaleńca to chyba nie ma ☠️

Seb
 
Tor imo zawsze najlepszym pomysłem, choć jeśli nie ściągasz i wysyłasz filmików, zwykłe incognito styknie, ewentualnie VPN jeśli jesteś privacy freakiem ;))
 
Dla mnie VPN to podstawa. Nie czułbym się dobrze wiedząc, że mój operator internetowy wie, w jakie rejony internetu zaglądam xD
 
Tor, modem tor, VPN. Dynamiczne adresy IP. Dodatkowo wycinam absolutnie wszystkie metadane jeżeli daję jakiekolwiek zdjęcie lub coś innego. Jeżeli filmik to wykonany tak by nie było widać okien ani nic charakterystycznego. I tylko na snapie choć bardzo mało kto coś dostał. Poza jednym wyjątkiem. No i używam szyfrowanych komunikatorów. Dla objaśnienia. Modem tor to 2 połączone modemy o zmiennych adresach MAC i IP. Które na przemian co określony czas je zmieniają. Tak w uproszczeniu
 
Tor, modem tor, VPN. Dynamiczne adresy IP. Dodatkowo wycinam absolutnie wszystkie metadane jeżeli daję jakiekolwiek zdjęcie lub coś innego. Jeżeli filmik to wykonany tak by nie było widać okien ani nic charakterystycznego. I tylko na snapie choć bardzo mało kto coś dostał. Poza jednym wyjątkiem. No i używam szyfrowanych komunikatorów. Dla objaśnienia. Modem tor to 2 połączone modemy o zmiennych adresach MAC i IP. Które na przemian co określony czas je zmieniają. Tak w uproszczeniu
wydajesz się sporo wiedzieć o technologii, pracujesz w tym czy zajawka?
 
Uzywam VPN Nord i komunikator Session app .
Uwazam w kontaktach ze swierzakami na stronie. Przed spotkaniem kilka weryfikacji.
 
VPN telegram i kilka weryfikacji, choć spotykać się z nikim nie spotkaliśmy, a pisać też chętnych osób brak
 
Back
Top