• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Coś ode mnie.

Nie zauważyliście że ten wątek tak naprawdę nie ma na celu uwiarygadnianie się? Gdyby tak było to wlatywały by tu zdjęcia twarzy albo jakieś foty userów z podpisanymi nickami na kartkach itp. Temat został założony przez jakiegoś ekshibicjonistę co uwiarygadnia się co chwila i "dodaje coś od siebie" choć go nikt o to nie prosi. Zdjęcia jakiejś włochatej dupy albo masowania cudzego psa to nie jest uwiarygadnianie się. Nie rób czlowieku durniów z innych użytkowników ale przyznaj od razu że założyłes ten temat aby pochwalić się swoją wątpliwej jakości dupą lub wykorzystywaniem nie swojego psa.
 
Nie zauważyliście że ten wątek tak naprawdę nie ma na celu uwiarygadnianie się? Gdyby tak było to wlatywały by tu zdjęcia twarzy albo jakieś foty userów z podpisanymi nickami na kartkach itp. Temat został założony przez jakiegoś ekshibicjonistę co uwiarygadnia się co chwila i "dodaje coś od siebie" choć go nikt o to nie prosi. Zdjęcia jakiejś włochatej dupy albo masowania cudzego psa to nie jest uwiarygadnianie się. Nie rób czlowieku durniów z innych użytkowników ale przyznaj od razu że założyłes ten temat aby pochwalić się swoją wątpliwej jakości dupą lub wykorzystywaniem nie swojego psa.
Fakt. Niektórych to podnieca że inni oglądają... Pomijając ze typ to robi dla atencji głównie ??
 
Nie zauważyliście że ten wątek tak naprawdę nie ma na celu uwiarygadnianie się? Gdyby tak było to wlatywały by tu zdjęcia twarzy albo jakieś foty userów z podpisanymi nickami na kartkach itp. Temat został założony przez jakiegoś ekshibicjonistę co uwiarygadnia się co chwila i "dodaje coś od siebie" choć go nikt o to nie prosi. Zdjęcia jakiejś włochatej dupy albo masowania cudzego psa to nie jest uwiarygadnianie się. Nie rób czlowieku durniów z innych użytkowników ale przyznaj od razu że założyłes ten temat aby pochwalić się swoją wątpliwej jakości dupą lub wykorzystywaniem nie swojego psa.
Jeden powie fajny filmik inny włochata dupa, jakie to ma znaczenie. W przeciwieństwie do ciebie nie skupiam się na komentarzach części ciała innych użytkowników lub stawianie tez nie popartych faktami a próbuję ożywić te w pół martwe forum, kilku dołączyło jak widać do pomysłu.
Nie muszę nikomu udowadniać czy pies jest mój, bo tak jest/było. Chyba nie zauważyłeś, z niku niby kobieta choć wątpię w to, te forum głównie skupia się na publikacji zdjęć, filmów, blogów nie mam pojęcia co masz do mnie że obrażasz mnie, zastanawiam się tylko czy cała reszta z forum która udostępnia swoje media też według ciebie to ekshibicjoniści próbujący uwiarygadniać się choć nikt o to nie prosił. Swoją drogą dziwne stwierdzenie "nikt go o to nie prosił" czyli co publikacje tylko po prośbie, zabawne.
Ja wiem że na każdym forum są trolle, licze się z tym.
 
Ale proszę używać odpowiednich zaimków jak się do mnie zwracasz. Ci co się pokazują, chwalą swoimi klejnotami czy rodzynami z pupy to mają swój ogólny dział na forum do tego typu fotografii. I tam takie rzeczy pokazują, prawda? A z uwiarygadnianiem się to nie ma nakazu tutaj, każdy pokazuje od siebie tyle ile uważa za stosowne. Ten temat był poruszany na ogólnym forum. Ale wrzucanie "czegoś od siebie" co chwila albo aktualizacje dla atencji w tym temacie to bezsens. Na co to komu? Nie ten dział. Chcesz pokazywać swoje focie? To zrób to proszę w stworzonym przez siebie topiku w odpowiednim dziale. Inaczej robi się śmietnik ze spamem, z ogłoszeniami i spermiarskimi tekstami i może dlatego nikomu się nie chce pisać - bo się robi syf.
Popatrz na sekcję angielskojęzyczną forum, dział dla mężczyzn gdzie mają swoje galerie,l ze zdjęciami pupali i genitaliów, załóż tam temat i przestań się tu pultać bo i tak każdy to ignoruje i ma w to wyjebongo.
 
Ale proszę używać odpowiednich zaimków jak się do mnie zwracasz. Ci co się pokazują, chwalą swoimi klejnotami czy rodzynami z pupy to mają swój ogólny dział na forum do tego typu fotografii. I tam takie rzeczy pokazują, prawda? A z uwiarygadnianiem się to nie ma nakazu tutaj, każdy pokazuje od siebie tyle ile uważa za stosowne. Ten temat był poruszany na ogólnym forum. Ale wrzucanie "czegoś od siebie" co chwila albo aktualizacje dla atencji w tym temacie to bezsens. Na co to komu? Nie ten dział. Chcesz pokazywać swoje focie? To zrób to proszę w stworzonym przez siebie topiku w odpowiednim dziale. Inaczej robi się śmietnik ze spamem, z ogłoszeniami i spermiarskimi tekstami i może dlatego nikomu się nie chce pisać - bo się robi syf.
Popatrz na sekcję angielskojęzyczną forum, dział dla mężczyzn gdzie mają swoje galerie,l ze zdjęciami pupali i genitaliów, załóż tam temat i przestań się tu pultać bo i tak każdy to ignoruje i ma w to wyjebongo.
A propos zaimków https://www.zoovilleforum.net/threads/propozycje-zmian.59270/page-3
Zdecyduj sie gościu!!

Piszemy tu czy jakakolwiek weryfikacja ma sens, patrząc na przykładzie Meg97 cokolwiek co może uwiarygodnić daną personę ma sens. Sam nick niczego nie dowodzi.
 
A zdjęcia dupy albo kartki z podpisem coś udowadniają? Albo te twoje aktualizacje i dodawanie od siebie.m? Jakbyś chciał udowodnić kim jesteś to byś to zrobił w JEDNYM poście a nie bawił w atencjusza i spamował postami. Albo zrobił to w swoim opisie profilu. Ale nie, atencja jest ważniejsza, daje dopaminkę i samozadowolenie haha. Poza tym jak tak chcesz ożywiać niby martwe forum to zacznij się udzielać, topików jest mnóstwo wszędzie, jest o czym pisać bo świat jest bardzo interesujący. A do tej pory niczego ciekawego nie napisałeś. No chyba że ciebie nic nie interesuje i nie masz zainteresowań i wolisz kręcić gównoburzę, to już nie mój problem.
 
"A do tej pory niczego ciekawego nie napisałeś"
Wystarczy mi że zdemaskowałem jednego masturbatora, przestań kompromitować się dalej, zmień nick lub wyjdz z forum.
Dla mnie to EOT.
 
Wspaniałe osiągnięcia, mam nadzieję że dostałeś dyplom uznania i medal za starania. Nie odejdę bo ty tak chcesz. Jeszcze tak nie było że mi facet będzie rozkazywał co mam robić, to nie kalifat z talibami.
Tak czy inaczej pozdrawiam ?
 
Ale Meg vel Seba, po są chyba te polskie wątki, żeby się w nich prezentować, nie każdy od razu w świat chce lecieć. Prezentując, pisząc, zamieszczając coś tutaj, po prostu może chce trafić do mniejszego, acz bliższego sobie grona osób? A takie wieczne przypierdalanie(wybaczcie, ale czasem słów brakuje) się niemal do każdego posta, który jest jakiś inny jest męczące. W końcu jeśli się chłopaki spuszczają jakie to ładne obrazki zamieszczasz to jest ok, jak się odezwiesz grono wiernych fanów już lajkuje. I bynajmniej nie chodzi o to, że czasem nie masz racji, ale jakiś umiar jest potrzebny. Jak się czyjaś dupa nie podoba to się tego nie ogląda
 
Małe sprostowanie, Seby nie ma na forum bo striggerowany dawno temu się stąd zabrał. Dlatego zmieniłam nicka i detale do zalogowania bo zostałam tu sama. Jeśli coś piszę to we własnym zakresie. Lubię czytać nowe posty i poznawać ludzi, z wieloma osobami piszę regularnie bo mam świetnych rozmówców na różne tematy. Ale uczulona jestem na atencję za wszelką cenę, miałam moda na fanpejdżu na fb i wiem z jakimi ludźmi idzie czasem mieć do czynienia. Cieszy mnie ruch na forum ale jak się robi śmietnik i niesnaski za zwrócenie uwagi to już nie jest fajne.
 
Miał być EOT ale tak na koniec, umówmy się, to czy jesteś M/W g.. mnie to obchodzi, niech twoi rozmówcy to ocenią. Nie czepiaj się mnie/innych i zakończmy tę nierówną walkę.
OK?
 
Back
Top