• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Agro

Nie wydaje mi się żeby coś takiego istniało, szczególnie w Polsce. Zbyt ryzykowna rzecz niestety :gsd_tired:

Z drugiej strony jeśli chodzi o k9, to kilka razy spotkałem się z pomysłem wolontariatu w schronisku.
 
Nie wydaje mi się żeby coś takiego istniało, szczególnie w Polsce. Zbyt ryzykowna rzecz niestety :gsd_tired:

Z drugiej strony jeśli chodzi o k9, to kilka razy spotkałem się z pomysłem wolontariatu w schronisku.
Powiem Ci ze to może być równie niebiezpieczny pomysł jak ta agroturystyka haha
 
Nie jest to idealne rozwiązanie, ale nie zawiera owner czy fence hoppingu. Najlepiej mieć własnego pupila, co nie zawsze jest możliwe, a tak można pomóc zwierzątkom w więcej niż jeden sposób ^ ^
 
Oby nie było tam monitoringu bo sobie ladny filmik nagrasz.
 
Myślę Moniko, że to mało realne, a raczej nie możliwe. Musiałabyś cholernie komuś zaufać, że nie wykorzysta tego.
 
Chyba ze sie nikt nie dowie i bedzie zostawać sama po godzinach..
 
Psy trafiając do schroniska są kastrowane więc nic z tego nie będzie
Nie do końca... Czasem mija jakiś okres czasu zanim do tego dojdzie. Nawet zdarza się że nowy właściciel odbiera zwierzaka i jest zobowiązany w umowie do sterylizacji
 
Kiedyś, znaczy się jakieś 5 lat temu, dzięki zaufanej osobie miałem kontakt z pewnym jegomościem, który prowadzi agroturystykę, na której zaufane grono osób miało dostęp do bardziej wyrafinowanych uciech wiejskiego życia. Niestety z powodu posiadania rodziny nie miałem możliwości go odwiedzić w wiadmych celach. Podejrzewam, że nadal prowadzi swoją działalność. Wiadomo, że taka działalność niesie za sobą ryzyko nalotu obrońców praw zwierząt w towarzystwie służb mundurowych, oraz honorowe miejsca we wszelkich seriwsach informacyjnych. To, że takie miejsca nie prowadzą aktywnego marketingu, nie oznacza że w ogóle nie istnieją, niemniej to siłą rzeczy skrajne podziemie...
 
Back
Top