Zoofilia w popkulturze

lolislaw

Tourist
Hej, jak znacie jakiejś przykłady w temacie k9 jakiejś utwory literackie czy filmy, to tutaj założyłem po to topic.

Sam od siebie dodam film dokumentalny "Zoofilia" z 2007 -> https://documentaryheaven.com/zoo/
Oczywiście możecie też dawać fragmenty filmów jak np. ten z Botoksu ->KLIK<-

Jak macie jakiejś fragmenty scen tematycznych to wrzucajcie tu
 
Last edited:
W Botoksie Patryka Vegi panna ruchała się z psem który się w niej zakleszczył i wzywali ratowników medycznych :ROFLMAO:
Zacytuję pewien artykuł nt seansu w kinie tego filmu.

"Nie od dziś wiadomo, że filmy Patryka Vegi budzą skrajne emocje. Po raz pierwszy jednak obraz rozjuszył widzów do tego stopnia, że nie obyło się bez interwencji straży miejskiej i policji.
Trzech widzów, zaczęło głośno i wulgarnie komentować film. Za nic mieli sobie irytację pozostałych widzów, którzy chcieli w spokoju obejrzeć najnowsze dzieło Vegi.
Jak donosi RMF MAXXX, całe zamieszanie wywołała scena, w której kobieta uprawia seks z psem."
 
He he, szkoda że nie podają co ten miał do powiedzenia... 🤣
Normalnie to takie typki jak przyjedzie policja to krzyczą znany tekst, ale w tym przypadku chyba mógł im nie pasować...
Przypomniał mi się jeszcze jeden wątek zoo. Wieki temu Liroy spłodził teledysk Kiedyś przyjdzie taki dzień, w wersji bez cenzury był pokazany seks ze świnią. Teraz dostępna jest tylko okrojona wersja. https://www.youtube.com/watch?v=V95_Bqy_Nv8
 
Liroy i jego utwór: "Twoja córka". Są tam też wstawki dotyczące zoo. Oto text:

- Dzień dobry... - O co chodzi? - Przyszedłem do córki... - Do mojej córki? - No. - Jak ty wyglądasz? Skąd ty wziąłeś te rzeczy? Moja córka z takimi jak ty się nie zadaje, to porządna dziewczyna. - Hahahahahahaha! Twoja cór...(hah), twoja cór...(hehehehe) Twoja córka nie jest taka całkiem doskonała Nigdy nią nie była, chociaż czasem sie starała (hahahahaha) Pamiętam jeszcze kiedyś, dawno w podstawówce Odbierala kabla pod ławką na klasówce Pokrótce opowiem panu o co tutaj biega Na przykład, córka twoja bardzo lubi na szweda 6/9, jeździec, perskie oko i te sprawy We wszystkim niemal doszła do niebywałej wprawy Zabawy - lubi też inne, nie zaprzeczam Skóry, łańcuchy, nie wspominając pejcza Lubi także bardzo, kiedy jej przypalam ciało (hahahahaha) Wszystko to robi, jednak ciągle jej za mało! - Hahahahahahaha! Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), - Jeszcze słowo i zawołam policję, Mówiłem ci już to porządna dziewczyna Chodzi do kościoła, śpiewa w chórze... - Hahahahahahaha! Co się tyczy kościoła - to bardzo prosta sprawa Bardziej od kazania jara ją zabawa - włóż - wyjmij - włóż - wyjmij i tak dalej A chór kościelny w łóżku uprawiała stale Orale, anale to dla niej chleb powszedni Byle żul z podwórka jest dla niej odpowiedni Jedni ją macali, a inni pieścili, Ale prawie wszyscy z osiedla pierdolili! (hahahahaha) Bywało też czasem, że z psem się mocowała (łał) Dogiem, pitbulem, zawsze radę im dawała (hahahahaha) Jakby tego było mało, sprawdzała raz konia (hahahahaha) Z tego co pamiętam, zawsze chciala miec słonia... - Hahahahahahaha! Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), - Ja cię kurwa dopadnę, szczylu. Mam w piwnicy pistolet i łopatę, Nikt po tobie nawet nie zatęskni! - Hahahahahahaha! Pewnie każdy z was zapyta: "co to kurwa za nagranie?!" Ja odpowiem bardzo krótko wam panowie i panie: Skrót historii tej jest mianowicie taki: "Bułkę w bibułkę a chuja do łapy!" Wiele takich kobiet stąpa po tym dziwnym świecie I nie ma co tłumaczyć, pewnie bardzo dobrze wiecie Uczą cię jak żyć, mówią - "jesteś za wulgarny" A z nich towar na anioła jest kurewsko marny! Banalny jest więc morał tej krótkiej opowieści - "Nie wszystko jest złotem, co się z wierzchu świeci!" Morał jest banalny mojej krótkiej opowieści - "Nie wszystko jest złotem, co się z wierzchu kurwa świeci!!!" - Hahahahahahaha! Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), Twoja cór...(hahahahaha), Hahahahahahaha!

Ogólnie polecam odsłuchav bo to jeden z lepszych jego kawałków.

Meg
 
Ogólnie jak tak siebie pomyślę to dość często pojawiają się jakieś wzmianki czy sugestie. Bycie zoo też na to bardziej wyczula X3
 
Ogólnie jak tak siebie pomyślę to dość często pojawiają się jakieś wzmianki czy sugestie. Bycie zoo też na to bardziej wyczula X3
Mówi się, że ludzie z fantazjami zoo to 5%, nawet w niektórych badaniach do 10%społeczeństwa, więc to nie są aż takie peryferia. Wzmianki o zoofilii są już w Biblii, oczywiście zakazy.
 
Widziałem też kilka zdjęć antycznych rzeźb i malunków z zoo, czyli ludzie kombinowali w dobrą stronę już od zamieszchłych czasów ^ ^
 
Widziałem też kilka zdjęć antycznych rzeźb i malunków z zoo, czyli ludzie kombinowali w dobrą stronę już od zamieszchłych czasów ^ ^
W czasach antycznych wielokrotnie powtarzał się motyw seksu kobiet z końmi. Z mitologii greckiej wynikało, że to było elitarne grono kobiet, które dostępując takich przyjemności budziły szacunek społeczeństwa. Natomiast w Rzymie wiele wskazuje, że to była forma tortur za jakieś występki. Kobiety zamykano wewnątrz drewnianej atrapy konia i doprowadzano do stosunku z ogierem. W starożytnym Egipcie popularny był seks z psami, krowami czy bykami. Miłość grecka też nie bez powodu została tak nazwana, stosunki homoseksualne w Grecji były powszechne, a potem nastało średniowiecze...
 
pop kultura taki zwierzęcy teledysk znalazłem Penny Was Right - Animal Behaviour
i następny: dead sea liones - yellow book
miłego oglądania
 
Jeśli chodzi o filmy, to zrobiłem kiedyś listę i aktualizuję ją, gdy znajdę coś nowego :)

https://www.imdb.com/list/ls538033522/
Nie spodziewałem się, że jest aż tyle wmfilmow z takimi nawiązaniami. Świetna lista! Dzięki!

Wracając do tematu, w książce Tokarczuk "Prawiek i inne Czasy" jest scena, gdy żołnierz, pokazuje młodemu chłopakowi, jak to robi z kozą i tłumaczy, że do każdej rzeczy jest inna pasująca.
 
Kosiński w swojej książce "Kroki" też zawarł scenę seksu kobiety ze zwierzęciem. Wydaje mi się że Seb już wspominał o tym w innym podobnym do tego temacie.

Meg
 
Back
Top