Tatuaż „beast”

Dembe123

Lurker
Cześć, znalazłem dziewczynę na portalu randkowym z takim tatuażem myślicie ze jest w temacie czy nie?
 

Attachments

  • 04658FB7-B503-4368-B2C1-E472157D4207.jpeg
    04658FB7-B503-4368-B2C1-E472157D4207.jpeg
    15.8 KB · Views: 207
Ja spotkałem kasjerkę w niemieckim Lidlu z taką dużą psią łapą w okolicach dekoltu :)
Może koleżanka z internetu jest w temacie lub po prostu spodobał się jej taki tatuaż 🤷
 
Nigdy nie wiesz na kogo trafisz ... Może lubi zwierzęta, spacery, głaskanie, szczekanie ... Może spodobał jej się wzór zwierzęcych łapek i dźwięk stukania po panelach ... A może też tu jest i się śmieje z naszych domysłów bawiąc się w tym czasie psim kutasem ...
 
Dokładnie nigdy nie wiadomo, teoretycznie łapki mogą sygnalizować że ktoś jest zoo, ale bardziej myślę że jak ktoś ma symbol zeta to może być zoo. Zawsze możesz pogadać i zobaczyć czy jest zainteresowana tematem.
 
Wydaje mi się że na takie rzeczy musimy spojrzeć od tej drugiej strony, dla nas super jakby ta osoba była zoo ale prawda jest taka że raczej po prostu lubi zwierzaki co nie ma nic związanego ze sferą seksualną
 
Kurcze, nawet nie wiedziałem, że ten wzór to symbol zoo. W dodatku wydaje mi sie, ze widzialem go u kogos z pracy i to calkiem niedawno...
 
Kurcze, nawet nie wiedziałem, że ten wzór to symbol zoo. W dodatku wydaje mi sie, ze widzialem go u kogos z pracy i to calkiem niedawno...
Bo to nie jest symbol zoo. Mówi tylko tyle, że właściciel lubi zwierzęta. Jak chcesz coś co faktycznie jest postrzegane jako symbol zoo to wytatuuj sobie grecka literę "zeta" (ζ).
 
Bo to nie jest symbol zoo. Mówi tylko tyle, że właściciel lubi zwierzęta. Jak chcesz coś co faktycznie jest postrzegane jako symbol zoo to wytatuuj sobie grecka literę "zeta" (ζ).
Dokładnie, albo bądź jeszcze bardziej w ofensywie i od razu zarzuć K9 :)
 
Bo to nie jest symbol zoo. Mówi tylko tyle, że właściciel lubi zwierzęta. Jak chcesz coś co faktycznie jest postrzegane jako symbol zoo to wytatuuj sobie grecka literę "zeta" (ζ).
Czasem myślę czy by sobie nie wytatuować, ale co by było jakby normik który nie jest zoo pokapował się o co w tym chodzi i narobił mi smrodu? Mógł by być problem......
 
Back
Top