• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Rövid bemutatkozás

Anonyman_HUN

Citizen of Zooville
Sziasztok!
Egy jelenleg egyedülálló hetero férfi vagyok emberek felé, viszont a kutyák felé talán már bi, de ezt a gondolatot még emésztgetem...
13 évesen kezdődött a macskákkal, viszont ez később a kutyák felé orientált és itr megálltam. Szuka kutyákkal gyakorlatilag 20 éve vannak kalandjaim, a kani kutyákrol az utobbi időben kezdtem el álmodozni. Az ejakulációk után volt, hogy jött a bűntudat, talán egyre kevesebbszer, de a mai napig. Bűnösnek kellene érezni magunkat vagy átadni magunkat a szenvedélynek? Örömöt adni és kapni, persze ez itt sem működik másképp, partnerként tekintek a társamra. Hogyan történhetett mindez, miért pont én, mi?
Szívesen beszélgetek nő vagy férfi nemű emberekkel, aztán később ki tudja... Osszuk megy egymással vágyainkat, tapasztalatainkat, gondolatainkat! Írjatok bátran!

Szép napot nektek!

Ui.: Ha ma estére kiüresedik a ház, akkor mára tervezek egy kis kalandozást... úgyhogy nekem tuti az lesz.

Egy zoophile
 
Szépestét! Ehhez annyit tudnék mondani:Vagyunk jelenleg nemegészen negyvenen,erre az összlétszámra létezik NÉGY külön magyar csoport,viszont ahhoz hogy jobban együtt lássuk az egész társaságot (szerintem) kevesebb,max 2 is elég,egy fórum,+egy "bázis"csoport,tekintettel arra,hogy nem mindannyian,és pláne nem egyidőben szólunk hozzá valamely témához, de attól még elérhetőek legyünk a "haveroknak"! No és persze biztonsági "másolatként"a TG-n...
 
Sziasztok.

Budapesti 28 éves srác vagyok.
Én olyan 14 évesen találtam rá bestialitásra, és egyből felizgatott amit láttam, de egyből el is szégyelltem magam miatta. Az évek során folyton előjött bennem ez az irányultság, de mindig eltemettem magamban és beszélni se mertem róla senkinek sem.

Majd kb 22 éves koromra már elfogattam ezt az énemet is, de ezekután is titokban kellet tartanom ezen fantáziáimat, mert a környezetem erősen elítéli az ilyen irányultságot.

Mindig szerettem nézni ahogy nők kutyákkal közösülnek és pár éve már azt is szeretem nézni ahogy kan kutyák férfiakat hágnak meg.
Idén elhatároztam, hogy szeretném kipróbálni azt ahogy engem is meghág egy kan kutya illetve, hogy én közösülök egy kancával. Remélem lesz olyan itt aki tud ebben segíteni.
 
Sziasztok, 50 éves vagyok, régóta érdekelt az animal, csak sosem volt igazán lehetőségem rá, ha valakinél jártam s megszagolt a kutyus, a gazdija mindig elkergette, meg persze én is, hiszen ezt ugye nem szabad, nem illik :D Aztán egyik véletlen alkalmával mikor kifelé mentem az egyik szomszédomtól megcsörrent a telója, így nem kísért ki, hisz ismerem a járást. A Golden Retriever szuka ott állt előttem s láthatóan nem akart kiengedni, azt szerette volna, hogy játsszak vele. Elkezdtem simogatni, erre lefeküdt a hátára ezzel lehetőséget engedve, hogy a punciját simogassam, mikor lassan odaértem volna, oda kapott, erre megijedtem pedig csak saját magát akarta benedvesíteni :D Minden esetre ezt akkor mellőztem elővettem a farkamat s úgy kezdte nyalni, mintha mindig is ezt csinálta volna. Szenzációs élmény volt, mivel más udvarában voltam nem mertem elsőre elsülni :( pár héttel később jártam megint a helyszínen, akkor bátorodtam csak fel s engedtem hogy minden cseppjét felnyalja a betonról és a farkamról is :) Ez után még többször volt ismétlés, aztán abba maradt :( Később kölykei születtek ebből egy szuka maradt meg. Egyik éjjel full mata részegen mentem haza s voltam olyan bátor hogy bementem hozzájuk. Szinte verekedtek, hogy melyikük nyalhatja a farkam :) végül a kicsi győzött próbáltam megdugni, ujjazni, de még a nyelvem sem ment be neki, tuti mert még fiatalka lehetett. Én meg ugye részegen nem a fokozatosság elvét alkalmaztam. Ez már 6 éve volt, azóta semmi hasonló élményem nem volt.
 
Back
Top