Materiały edukacyjne po polsku

ania90

Tourist
Hej,

Na forum jest masa materiałów edukacyjnych po angielsku. Znam ten język na tyle, że codzienna komunikacja nie sprawia mi problemów jednak muszę przyznać, że to słownictwo jest dla mnie nowe - duża część to slang i chermetyczne sformułowania. Natrafiłam tutaj na materiały przetłumaczone na język polski przez kogoś kto dobrze to wszystko rozumie i miałam tylko w głowie - hej, jak to się świetnie przyswaja. Zainspirowało mnie to do stworzenia tego postu(?). Pewnie zostanę zhejtowana ale chyba o to nie dbam. Jeżeli macie jakieś fajne materiały edukacyjne po polsku to będę bardzo wdzięczna za publikację ich tutaj. Chciała bym aby to miejsce było dla nich zbiorcze.

Zmieniając temat - trochę smutno wygląda nasza polska część forum. Moim zdaniem jest trochę monotematyczna i uboga. Dziwi mnie to, ponieważ odniosłam wrażenie, że jest tu bardzo dużo fajnych i pozytywnych ludzi. Mam nadzieję, że tego typu posty trochę ożywią to miejsce.

Post który mnie zainspirował:

Wiem, że łatwo tutaj to znaleźć ale nie mam nic innego a chciała bym, żeby już od początku coś tu było.


Wspaniałego dnia 🙂
 
Bardzo dobrze, tylko jak ktoś napisal w innym poście. Nasza grupa dzieli sie na seksualnych nieżywych, na fantastów i onanistów ktorzy nie maja odwagi na nic wiecej oraz ludzi ktorzy zwierzaka jak cos wiecej traktują moze uczuciowo czy jakos tak nie wiadomo jak to nazwać. Poradniki chyba trudno znaleźć polak zazdrosny znajdzie zaraz gdzies zglosi albo nie wiem.... trudno o kogos fajnego. eh znow post nie na temat sorki. Być może tutaj pytania i odpowiedzi z doświadczeń a pozniej ktos to poskleja w jedna callsc
Tylko dlaczego pozwalamy tym osobom dominować tą przestrzeń?

Nie chodzi mi o to żeby teraz tu spisywać swoje doświadczenia czy fantazje ale o typowe gotowe i polecane materiały po polsku.
 
Raczej ciężko coś znaleźć po polsku kiedyś w dark webie trafiłem na bardzo dokładny poradnik po angielsku Ale raczej nie uda się go znaleźć ponownie
 
Bardzo dobrze, tylko jak ktoś napisal w innym poście. Nasza grupa dzieli sie na seksualnych nieżywych, na fantastów i onanistów ktorzy nie maja odwagi na nic wiecej oraz ludzi ktorzy zwierzaka jak cos wiecej traktują moze uczuciowo czy jakos tak nie wiadomo jak to nazwać. Poradniki chyba trudno znaleźć polak zazdrosny znajdzie zaraz gdzies zglosi albo nie wiem.... trudno o kogos fajnego. eh znow post nie na temat sorki. Być może tutaj pytania i odpowiedzi z doświadczeń a pozniej ktos to poskleja w jedna callsc
Przyznam szczerze, że sam zaglądam tutaj od jakiegoś czasu nie będąc jednocześnie aktywnym użytkownikiem. Bardziej zaglądam na sekcje z materiałami niż wypowiadam się w jakiś kwestiach. Prawda jest taka, że forum żyje tak długo jak długo są osoby chętne do wrzucania postów. Sekcja Polska jest jaka jest ale dobrze, że są osoby, które próbują co nie co pisać w temacie. Sam postaram się być nieco bardziej aktywny choc doświadczenia nie mam żadnego - może w przyszłości jednak wzmożona aktywność zachęci dodatkowe osoby do uaktywniania się i rozmawiania. A tak w ogóle to czesc i witam wszystkich ;)
 
Last edited:
Hej,

Na forum jest masa materiałów edukacyjnych po angielsku. Znam ten język na tyle, że codzienna komunikacja nie sprawia mi problemów jednak muszę przyznać, że to słownictwo jest dla mnie nowe - duża część to slang i chermetyczne sformułowania. Natrafiłam tutaj na materiały przetłumaczone na język polski przez kogoś kto dobrze to wszystko rozumie i miałam tylko w głowie - hej, jak to się świetnie przyswaja. Zainspirowało mnie to do stworzenia tego postu(?). Pewnie zostanę zhejtowana ale chyba o to nie dbam. Jeżeli macie jakieś fajne materiały edukacyjne po polsku to będę bardzo wdzięczna za publikację ich tutaj. Chciała bym aby to miejsce było dla nich zbiorcze.

Zmieniając temat - trochę smutno wygląda nasza polska część forum. Moim zdaniem jest trochę monotematyczna i uboga. Dziwi mnie to, ponieważ odniosłam wrażenie, że jest tu bardzo dużo fajnych i pozytywnych ludzi. Mam nadzieję, że tego typu posty trochę ożywią to miejsce.

Post który mnie zainspirował:

Wiem, że łatwo tutaj to znaleźć ale nie mam nic innego a chciała bym, żeby już od początku coś tu było.


Wspaniałego dnia 🙂
Hej.
Ja znam całkiem niezle angielski, chetnie moge pomóc w stworzeniu jakiegos poradnika.
Jeśli masz jakies materiały z którymi masz problem to daj znać.
Jeśli choć jedna osoba by skorzystała to warto poświęcić troche czasu.
Dodatkowo to forum by się rozwijało i może wiecej pań by tu sie pojawiło.
Pozdrawiam :)
 
Ilu ludzi na świecie, tyle różnych seksualnych preferencji. Tak samo osoby interesujące się tematyką animal dzielą się na aktywne, poszukujące cielesnych wrażeń w obcowaniu ze zwierzakami a inne wolą pozostać gawędziarzami, fantastami i jedynie nakręcać się wyobrażeniami i fantazjami na ten temat.
Osobiście w tej materii to zajmuję się tworzeniem grafik, pilselartów oraz komiksów cartoon z udziałem kobiet i czworonogów. Czyli sam sobie dostarczam wrażeń i bodźców które mnie nakręcają i nie potrzeba mi nic więcej. Nie każdy musi posuwać klacze w stajni czy podstawiać się ulubionemu Azorowi na czworakach by uważać się za jedynego słusznego i prawdziwego fana zoofilii/animal jak zwał tak zwał. Dla grafików, marzycieli i teoretyków też jest tu miejsce.
Swoje komiksy tworzę w jezyku angielskim i polskim, zatem te tak zwane "filmy instruktażowe", które zawierają kilka ciekawych informacji są przede wszystkim erotycznymi historyjkami majacymi podniecić czytającego lub oglądającego a nie tyle nauczyć go jak wygląda strategia/mechanika współżycia ze zwierzęciem :)
Jest mi też wszystko jedno czy są po angielsku, polsku bo ich głównym celem jest głownie podniecenie a podanie przydatnych informacji ma znaczenie drugorzędne.
 
Myślę, że to dobry pomysł i napewno niejednemu się on przyda. Ja jako obserwator, też chętnie zerknę w to co byś stworzyła. Śmiało. Warto. 😉
 
Hej,

Na forum jest masa materiałów edukacyjnych po angielsku. Znam ten język na tyle, że codzienna komunikacja nie sprawia mi problemów jednak muszę przyznać, że to słownictwo jest dla mnie nowe - duża część to slang i chermetyczne sformułowania. Natrafiłam tutaj na materiały przetłumaczone na język polski przez kogoś kto dobrze to wszystko rozumie i miałam tylko w głowie - hej, jak to się świetnie przyswaja. Zainspirowało mnie to do stworzenia tego postu(?). Pewnie zostanę zhejtowana ale chyba o to nie dbam. Jeżeli macie jakieś fajne materiały edukacyjne po polsku to będę bardzo wdzięczna za publikację ich tutaj. Chciała bym aby to miejsce było dla nich zbiorcze.

Zmieniając temat - trochę smutno wygląda nasza polska część forum. Moim zdaniem jest trochę monotematyczna i uboga. Dziwi mnie to, ponieważ odniosłam wrażenie, że jest tu bardzo dużo fajnych i pozytywnych ludzi. Mam nadzieję, że tego typu posty trochę ożywią to miejsce.

Post który mnie zainspirował:

Wiem, że łatwo tutaj to znaleźć ale nie mam nic innego a chciała bym, żeby już od początku coś tu było.


Wspaniałego dnia 🙂
Link wygasł...
 
Ja tez chętnie uczestniczylbym w życiu tego forum, może warto byłoby rozpocząć właśnie tematy od jakiejś ankiety typu czy uprawiałeś animalsex czy nie, a jeśli tak albo nie to jakie są twoje doświadczenia albo fantazje? Sam bym to zrobił ale nie znam się na tym forum jeszcze. Myśle ze to taki dobry początek na przedstawienie się małe.
 
Link wygasł...
Nie wygasł. Został usunięty z powodu że oryginalnie należał do Zoo School z tego co pamiętam. Publikowanie jakichkolwiek "komercyjnych" materiałów jest zabronione najpewniej w obawie o pozew/usunięcie forum za prawa autorskie. Takim sposobem jedyny Polski poradnik przepadł najprawdopodobniej na zawsze chyba że ktoś ma go pobranego
 
Oczywiście że ma pobrany, tylko na chwilę obecną przez adult filter nie może wrzucić, nawet poprzez przeglądarkę Tor. Ale poradnik jest jak najbardziej zachowany..
 
Nie mam problemu z rozumieniem angielskich treści ale chetnie poczytałabym również po polsku ;)
Taki poradnik naprawdę dla wielu osób mógłby okazać się przydatny. W tym również dla mnie :)
 
Nie mam problemu z rozumieniem angielskich treści ale chetnie poczytałabym również po polsku ;)
Taki poradnik naprawdę dla wielu osób mógłby okazać się przydatny. W tym również dla mnie :)
Taki poradnik jest do zrobienia aczkolwiek jest parę problemów. Mianowicie ciężko ubrać to w język który będzie każdemu dobrze się czytało. Osobiście nienawidzę określenia "krycie" i jego pochodnych a z tego co zauważyłem jest ono u nas bardzo powszechne. Drugi problem jest taki że nie ma nikogo kto mógłby być swego rodzaju autorytetem i mógł zrobić taki poradnik bo musisz uwierzyć mu na słowo że to co tam jest napisane to prawda. Zwłaszcza jak ktoś nie umie angielskiego to nie ma jak tego sprawdzić. Trzeci problem jest taki że to ogromna odpowiedzialność zrobić taki poradnik i szybko pewnie zostałby zasypany negatywnymi reakcjami z tego powodu że to co w nim jest nie każdemu mogłoby się spodobać. Jedni wolą czytać fakty i opinie ekspertów i lekarzy a inni pewnie wolą czytać jakie to nie jest fajne i jak to nie są długie te stosunki ze zwierzętami. Dużo informacji jest do zawarcia w takim poradniki i pewnie większości nie chciałoby się ich nawet czytać bo są nudne i tak dalej
 
Taki poradnik jest do zrobienia aczkolwiek jest parę problemów. Mianowicie ciężko ubrać to w język który będzie każdemu dobrze się czytało. Osobiście nienawidzę określenia "krycie" i jego pochodnych a z tego co zauważyłem jest ono u nas bardzo powszechne. Drugi problem jest taki że nie ma nikogo kto mógłby być swego rodzaju autorytetem i mógł zrobić taki poradnik bo musisz uwierzyć mu na słowo że to co tam jest napisane to prawda. Zwłaszcza jak ktoś nie umie angielskiego to nie ma jak tego sprawdzić. Trzeci problem jest taki że to ogromna odpowiedzialność zrobić taki poradnik i szybko pewnie zostałby zasypany negatywnymi reakcjami z tego powodu że to co w nim jest nie każdemu mogłoby się spodobać. Jedni wolą czytać fakty i opinie ekspertów i lekarzy a inni pewnie wolą czytać jakie to nie jest fajne i jak to nie są długie te stosunki ze zwierzętami. Dużo informacji jest do zawarcia w takim poradniki i pewnie większości nie chciałoby się ich nawet czytać bo są nudne i tak dalej
Oj ja mam dokładnie to samo. Jak tylko widzę słowo "krycie", "realny" albo "lokum" to mnie krew zalewa. Co do poradnika w naszym języku, obawiam się że wyglądałby niesamowicie nieestetycznie z dostępnym polskim słownictwem. Ponadto brak lub utrudniony dostęp do rzetelnej jakości źródeł informacji na bazie których można by taki poradnik skonstruować, poskutkowały stworzeniem czegoś, co po prostu nie działa. Nawet jeśli zrobiłaby go osoba która rzeczywiście jest jakoś doświadczona w tym temacie, to mnogość czynników które wpływają na takowe interakcje ze zwierzętami jest zwyczajnie za duża, aby jeden zoofil-amator był w stanie ich doświadczyć, opisać i wyciągnąć wnioski.
Dodatkowo już widzę to pieprzenie głupot pokroju "pies jest w stanie zastąpić człowieka", nie nie jest, to zupełnie inny rodzaj więzi, którego nie da się substytuować
 
Niemal w zupełności się zgadzam, jednak jest kilka ale..
Co do języka, zawsze można w kilka osób spróbować edytować tekst w taki sposób, żeby był przystępny dla kazdego. Być może w sposób'delikatniejszy', bardziej 'poetycki' niż bezpośredni a jednak konkretny i rzeczowy.
Co do autorytetu.. Prawda. Ja jednak patrzę z perspektywy 'swieżaka' i tak naprawdę każdy zbiór rad, wskazówek i informacji uznaję za przydatny. Oczywiście mam swój rozum i jestem w stanie zrobić względny przesiew, żeby odrzucić bzdury, jednak widzę, że jest wiele przydatnych uniwersalnych informacji, które można ładnie ubrać w słowa i udostępnić dla ogółu.
A co do odpowiedzialności.. również racja. Jednak sądzę, że kazdy może kierować się własnym sumieniem
Taki poradnik jest do zrobienia aczkolwiek jest parę problemów. Mianowicie ciężko ubrać to w język który będzie każdemu dobrze się czytało. Osobiście nienawidzę określenia "krycie" i jego pochodnych a z tego co zauważyłem jest ono u nas bardzo powszechne. Drugi problem jest taki że nie ma nikogo kto mógłby być swego rodzaju autorytetem i mógł zrobić taki poradnik bo musisz uwierzyć mu na słowo że to co tam jest napisane to prawda. Zwłaszcza jak ktoś nie umie angielskiego to nie ma jak tego sprawdzić. Trzeci problem jest taki że to ogromna odpowiedzialność zrobić taki poradnik i szybko pewnie zostałby zasypany negatywnymi reakcjami z tego powodu że to co w nim jest nie każdemu mogłoby się spodobać. Jedni wolą czytać fakty i opinie ekspertów i lekarzy a inni pewnie wolą czytać jakie to nie jest fajne i jak to nie są długie te stosunki ze zwierzętami. Dużo informacji jest do zawarcia w takim poradniki i pewnie większości nie chciałoby się ich nawet czytać bo są nudne i tak dalej
Niemal w zupełności się zgadzam, jednak jest kilka ale..
Co do języka, zawsze można spróbować edytować tekst w taki sposób, żeby był przystępny dla kazdego. Być może w sposób'delikatniejszy', bardziej 'poetycki' niż bezpośredni a jednak konkretny i rzeczowy.
Co do autorytetu.. Prawda. Ja jednak patrzę z perspektywy 'swieżaka' i tak naprawdę każdy zbiór rad, wskazówek i informacji uznaję za przydatny. Oczywiście mam swój rozum i jestem w stanie zrobić względny przesiew, żeby odrzucić bzdury, jednak widzę, że jest wiele przydatnych uniwersalnych informacji, które można ładnie ubrać w słowa i udostępnić dla ogółu.
A co do negatywnych reakcji.. Nie kazdemu musi się podobać 🤷😉
 
Oj ja mam dokładnie to samo. Jak tylko widzę słowo "krycie", "realny" albo "lokum" to mnie krew zalewa. Co do poradnika w naszym języku, obawiam się że wyglądałby niesamowicie nieestetycznie z dostępnym polskim słownictwem.
Niestety muszę się zgodzić, że i mnie odrobinę odpychają niektóre określenia.. 🤷
 
Niemal w zupełności się zgadzam, jednak jest kilka ale..
Co do języka, zawsze można w kilka osób spróbować edytować tekst w taki sposób, żeby był przystępny dla kazdego. Być może w sposób'delikatniejszy', bardziej 'poetycki' niż bezpośredni a jednak konkretny i rzeczowy.
Co do autorytetu.. Prawda. Ja jednak patrzę z perspektywy 'swieżaka' i tak naprawdę każdy zbiór rad, wskazówek i informacji uznaję za przydatny. Oczywiście mam swój rozum i jestem w stanie zrobić względny przesiew, żeby odrzucić bzdury, jednak widzę, że jest wiele przydatnych uniwersalnych informacji, które można ładnie ubrać w słowa i udostępnić dla ogółu.
A co do odpowiedzialności.. również racja. Jednak sądzę, że kazdy może kierować się własnym sumieniem

Niemal w zupełności się zgadzam, jednak jest kilka ale..
Co do języka, zawsze można spróbować edytować tekst w taki sposób, żeby był przystępny dla kazdego. Być może w sposób'delikatniejszy', bardziej 'poetycki' niż bezpośredni a jednak konkretny i rzeczowy.
Co do autorytetu.. Prawda. Ja jednak patrzę z perspektywy 'swieżaka' i tak naprawdę każdy zbiór rad, wskazówek i informacji uznaję za przydatny. Oczywiście mam swój rozum i jestem w stanie zrobić względny przesiew, żeby odrzucić bzdury, jednak widzę, że jest wiele przydatnych uniwersalnych informacji, które można ładnie ubrać w słowa i udostępnić dla ogółu.
A co do negatywnych reakcji.. Nie kazdemu musi się podobać 🤷😉
Właśnie niektórzy są tak "niecierpliwi" że uwierzą we wszystko tylko żeby w końcu to zrobić. Widać jak to działa bo dużo osób na tym forum nadal zadaje pytanie czy kobieta może zajść w ciążę z psem. Niby każdy ma swój rozum ale jeśli nie mają wiedzy to uwierzą we wszystko co ktoś pozornie bardziej doświadczony im napisze. Poradnik byłby dobry bo pozwolił by bardziej kultywować tę zdrową stronę zoofilii bo teraz zakładam że ludzie nadal uważają że zachęcanie psa masłem orzechowym jest ok bo tak zobaczyli na filmie
 
Część pierwsza z trzech, pozwoliłem sobie pominąć zbędną treść. Reszta powinna być do jutra.

10/16 stron
 

Attachments

  • 110.png
    110.png
    484.8 KB · Views: 559
  • 101.png
    101.png
    479.7 KB · Views: 520
  • 109.png
    109.png
    714.9 KB · Views: 457
  • 108.png
    108.png
    82.9 KB · Views: 431
  • 107.png
    107.png
    462.2 KB · Views: 426
  • 106.png
    106.png
    625 KB · Views: 410
  • 105.png
    105.png
    54.5 KB · Views: 400
  • 104.png
    104.png
    777.5 KB · Views: 401
  • 103.png
    103.png
    216.4 KB · Views: 404
  • 102.png
    102.png
    511.7 KB · Views: 542
16/16 stron
 

Attachments

  • 111.png
    111.png
    541.4 KB · Views: 360
  • 112.png
    112.png
    737.8 KB · Views: 339
  • 113.png
    113.png
    473.3 KB · Views: 298
  • 114.png
    114.png
    623.3 KB · Views: 296
  • 115.png
    115.png
    845.4 KB · Views: 297
  • 116.png
    116.png
    914 KB · Views: 356
Część druga
 

Attachments

  • 201.png
    201.png
    825.7 KB · Views: 396
  • 202.png
    202.png
    767.8 KB · Views: 342
  • 203.png
    203.png
    748.6 KB · Views: 307
  • 204.png
    204.png
    651.8 KB · Views: 296
  • 205.png
    205.png
    773.2 KB · Views: 294
  • 206.png
    206.png
    761.9 KB · Views: 308
  • 207.png
    207.png
    862.4 KB · Views: 408
Mam bardzo dużo obiekcji co do tego poradnika. Zaczynając wykonania a kończąc na tym że przypomina to bardziej erotyczną opowieść niż poradnik
 
Bo te wszystkie poradniki, absolutnie wszystkie to takie zawoalowane powieści erotyczne. To jest zbiór fantazji i wyobrażeń jak seks ze zwierzakiem mógłby wygladać, taka opowiastka erotyczna z wplecionymi to niby technikaliami i poradami.

Tego typu poradników jest na forum na pęczki i to w różnych jezykach, w wersjach pdf, zdjeciach lub filmikach. No i zawsze czytając je można się pośmiać z fantazji twórców :)
 
Część trzecia

10/13 strony
 

Attachments

  • 305.png
    305.png
    464.7 KB · Views: 383
  • 310.png
    310.png
    461.9 KB · Views: 351
  • 309.png
    309.png
    435 KB · Views: 296
  • 308.png
    308.png
    435.9 KB · Views: 273
  • 307.png
    307.png
    429.2 KB · Views: 278
  • 306.png
    306.png
    438.5 KB · Views: 283
  • 304.png
    304.png
    31 KB · Views: 280
  • 303.png
    303.png
    669.5 KB · Views: 271
  • 302.png
    302.png
    480 KB · Views: 257
  • 301.png
    301.png
    46.7 KB · Views: 376
Bo te wszystkie poradniki, absolutnie wszystkie to takie zawoalowane powieści erotyczne. To jest zbiór fantazji i wyobrażeń jak seks ze zwierzakiem mógłby wygladać, taka opowiastka erotyczna z wplecionymi to niby technikaliami i poradami.

Tego typu poradników jest na forum na pęczki i to w różnych jezykach, w wersjach pdf, zdjeciach lub filmikach. No i zawsze czytając je można się pośmiać z fantazji twórców :)
Ale to jest poradnik od zk, o którym wyżej piszesz "Oczywiście że ma pobrany, tylko na chwilę obecną przez adult filter nie może wrzucić, nawet poprzez przeglądarkę Tor. Ale poradnik jest jak najbardziej zachowany.."
 
No tak, jest tego więcej bo ludzie w innych topikach wrzucają inne wersje lub warianty powyższego. Wszystkie są do siebie podobne. Nie mówię że to źle. Im więcej takich materiałów tym lepiej.

Przydał by się jakiś dobry materiał dydaktyczny aby pokazać go np na uczelniach. Być może niektóre studentki były by zainteresowane :D
 
No tak, jest tego więcej bo ludzie w innych topikach wrzucają inne wersje lub warianty powyższego. Wszystkie są do siebie podobne. Nie mówię że to źle. Im więcej takich materiałów tym lepiej.

Przydał by się jakiś dobry materiał dydaktyczny aby pokazać go np na uczelniach. Być może niektóre studentki były by zainteresowane :D
Im więcej tym lepiej ale jakość woła o pomstę do nieba. Mamy XXI wiek a te materiały wyglądają jakby pochodziły z poprzedniego wieku bo tak też najprawdopodobniej jest. Białe tło, najprostsza czcionka a grafiki bardziej przypominają pixel arty niż zdjęcia. Można by je sobie oszczędzić i byłoby więcej miejsca na treść skoro i tak ledwo co widać na tych zdjęciach
 
Im więcej tym lepiej ale jakość woła o pomstę do nieba. Mamy XXI wiek a te materiały wyglądają jakby pochodziły z poprzedniego wieku bo tak też najprawdopodobniej jest. Białe tło, najprostsza czcionka a grafiki bardziej przypominają pixel arty niż zdjęcia. Można by je sobie oszczędzić i byłoby więcej miejsca na treść skoro i tak ledwo co widać na tych zdjęciach
Wydawało mi się oczywiste; wykastrowałem materiał od ZK tak, żeby tutejsze gestapo znowu go nie usunęli, zachowałem zdjęcia bo ZK nie miał do nich praw. Musiał bym postradać rozum, żeby spędzić nad tym kilka tygodni tylko po to, żeby ładniej wyglądały bo mamy XXI wiek. Pomyśl, że po to jest to białe tło żebyś mógł się wykazać i nas zadziwić fantastyczną współczesną szatą graficzną i rysunkami.
 
Back
Top