• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Jajko z pilotem

Monikaruda

Tourist
Czy ktos ma , używał? Jakie wrażenia ? Czy faktycznie działa tak jak na filmach ?
 

Attachments

  • i-scala-wibrujace-jajko-z-pilotem-zdalnie-sterowany-masazer-pochwy-10-funkcji-73826169.jpg
    i-scala-wibrujace-jajko-z-pilotem-zdalnie-sterowany-masazer-pochwy-10-funkcji-73826169.jpg
    55 KB · Views: 79
Wczoraj myślac o tym wibrujacym jajku na pilota wpadl mi do głowy jeden pomysł- skoro takie wibrujące jajko mozna w sobie dyskretnie nosić to moze uda sie wykorzystac coś innego ?!? Pomyślałam o pojemniku po jajku niespodziance ale tym większym.
I mogę wam powiedzieć- nie jest łatwo, ale jesli korzystacie z gadżetów typu dildo czy choćby nawet z pieska to można w sobie pomiescic ( oczywiście z użyciem lubrikantu)
Chodziłam po mieszkaniu z nim kilkanascie minut i powiem wam - na poczatku dziwne uczucie ale swobodnie i dyskretnie mozna sie poruszac czując jednoczesnie w sobie coś dużego
Ale jeszcze lepszy efekt jest jak sie do tego jajka włoży kulke ( ja wlożyłam szklaną wielkosci orzecha włoskiego) i to byl dobry pomysl - w trakcie poruszania sie czy wykonywania zwyklych czynnosci kulka w jajku sie porusza i powiduje bardzo przyjemme odczucie
Uwaga
Przestrzegam.przed próbą aplikowania sobie takiego jajka w pupe- srednica takiego jajka jest dosc duza wiec mize byc problem z włożeniem a zwlaszcza z wyciągnięciem
 
dla mnie w ogóle nie działa, słaby silniczek, coś tam sobie brzęczy ale mocy to nie ma w ogóle. na takim zasilaniu z bateryjki AAA krótko pochodzi. ale może dlatego że lubię mocne wibracje jak np magic wand

@Monikaruda lepiej poszukaj i kup kulki gejszy, bezpieczniejsze w użyciu niż jakiś pojemnik od kinderki. działają właśnie w taki sposób jak przedstawiłaś
 
Lush jest świetną zabawką. Obsługuje się go aplikacją na komórkę. Można nim sterować na odległość, na różne sposoby - np. kobieta ma go w cipce, a partner steruje zabawką albo będąc gdzieś w pobliżu, albo przez Internet na duże odległości. Zdarzyło mi się kiedyś, że zafundowałem orgazm koleżance w drugim końcu miasta podczas rozmowy telefonicznej - w aplikacji decydowałem o intensywności wibracji i słyszałem jej reakcje. Lush jest też najpopularniejszą zabawką używaną przez dziewczyny na kamerkach erotycznych.
Szczególnie fajnie jest jeżeli dziewczyna ma zabawkę w sobie, nie może szerzej rozchylić nóg i nie ma jak uciec od intensywnych wibracji. Rewelacyjna sprawa też do zabaw w miejscach publicznych.
 
Używam okazjonalnie od 2 lat i bardzo polecam. Są chwile gdzie można z tym chodzić i zwiększać swoje pobudzenie i to nie tylko w domu. mocy wielkiej niestety nie ma, ale pomysł z dodatkową szklaną kulką w środku jest fenomenalny. Jesteś gdzieś nikt nic nie wie a ty czujesz to miłe drżenie a umysł już dalej robi swoje :)
 
Back
Top