Fascynacja końskim penisem

rafal81

Tourist
Drogie Panie, czy to, że chętnie uczęszczałyście, lub to nadal robicie, na jazdę konną wynika możę nie z chęci rekreacji na świeżym powietrzu a tylko z seksualnej fascynacji? Chętnie jeździcie konno, bo możecie popatrzeć na wielkie członki ogierów? Pomarzyć o ich pieszczeniu i zaspokajaniu. A może w tajemnicy jak nikt nie widział bawiłyście sie w stajni końskim penisem? Albo masturbowałycie sie przy koniu? A może też ktoś zuawuażył tą namiętnośc i Was zachęcił do pieszczot z ogierem?
Temat dotyczy także Panów :).
Proszę o Wasze wypowiedzi.
 
Nigdy nie interesowało mnie jeździectwo, za dużo z tym roboty, trzeba mieć odpowiedni sprzęt, czas i hajs na to. jedynie lubię konie jako po prostu zwierzeta. gdy nocuje w jakimś ośrodku gdzie są koniki zawsze muszę pogłaskać a przy okazji popatrzeć na nie, porobić zdjecia :p czasem jakiś wałach tak się podnieci nową osobą że wystawi fiutka, wtedy dodatkowo jest na co popatrzeć xD piękne zwierzęta
 
Tak jak pisze srebrak, w skrócie jeździectwo pochłania multum czasu jak i pieniędzy, ale sam bym chciał zobaczy taką końska pale, zobaczyć dotknąć a najchętniej zostać na dłużej pobawić się nim i jego wielkimi jajami
 
Tak jak pisze srebrak, w skrócie jeździectwo pochłania multum czasu jak i pieniędzy, ale sam bym chciał zobaczy taką końska pale, zobaczyć dotknąć a najchętniej zostać na dłużej pobawić się nim i jego wielkimi jajami
no niestety niestety, w ogóle rzadko spotykałam ogiery, jak już to jeden na całą stajnie reszta wałachy. też mają fajne kutasy, czasem wystawiaja wtedy sobie fantazjuje że go trzymam i się nim bawię. raczej na fantazji pozostanie
 
Potwierdzam że w naszym kraju zazwyczaj w stajniach jezdzickich są klacze i wałachy. Na ogiera bardzo ciężko trafić gdyż są często zbyt porywcze i nieprzewidywalne gdy wyczują u klaczy ruję. Może wtedy dojść do różnych niebiezpiecznych sytuacji w momencie gdy siedzi na nim jeździec. Osobiście widziałem często że jedyna okazja aby pobawić się na szybko wałachem jest wtedy gdy oddaje mocz. Wtedy na czas sikania wystawia penisa z kieszonki i zaraz po załatwieniu potrzeby z powrotem go chowa.
 
Back
Top