• Suddenly unable to log into your ZooVille account? This might be the reason why: CLICK HERE!

Czy ktoś z was kiedyś bawił się w takie przebieranki ?

Czemu od razu słabe? To pod publikę było kręcone a nie aby miał przyjemność. Chodzi o sam kontekst. Ale ogólnie pomysł bardzo ciekawy i kto wie czy sama nie spróbuję.

Temat jak najbardziej wart pozostawienia!
 
Ja swojemu BF już kupiłam obróżkę z imieniem. Spodobało się więc myślę że dalszy rozwój zabawy w cosplay to tylko kwestia wolnego czasu. Muszę teraz tylko gdzieś znaleźć strój wilka lub owczarka aby się przebrał haha 🥰
 
I prawdę mówiąc szukam kogoś do takiej zabawy :3

Ja swojemu BF już kupiłam obróżkę z imieniem. Spodobało się więc myślę że dalszy rozwój zabawy w cosplay to tylko kwestia wolnego czasu. Muszę teraz tylko gdzieś znaleźć strój wilka lub owczarka aby się przebrał haha 🥰
Ty też planujesz sobie kupić taki strój ?
 
Jestem trochę furry, więc nie raz miałem taki pomysł ^ ^ Jest nawet kilka zoo filmików z mursuitami ;3
 
Taka ciekawostka do tematu bo ludzie bawią się w takie przebieranki, a niektórzy traktują je całkiem poważnie choć zapewne bez seksualnego podtekstu (choć w tym przypadku Japończyka to kto tam go wie hihi)

1000027715.jpg
Tak to jest człowiek w kostiumie psa!

1000027718.jpg

W sumie mnie to nie dziwi, zwłaszcza w Kraju Kwitnącej Wiśni. Niejeden fantasta lub "reżyser" filmów chciałby mieć taki kostium aby poeksperymentować to i owo hah 😅
 
Strój całkiem fajny, ale cena trochę zwala z nóg. Jestem ciekaw jak na taki strój reagują pieski X3 Sam bym sobie zażyczył dodatkową opcję zdarcia ogonka do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Są też dużo tańsze stroje ale nie tak efektowne i na oko widać że pod spodem ukrywa się istota ludzka. Jak coś jeszcze znajdę to wrzucę, uwielbiam w nocy eksplorować internety i wyszukiwać ciekawostki 🤭

1000027878.jpg
1000027877.jpg

Wygrzebałam jeszcze coś takiego, można kupić w tym najbardziej popularnyn sklepie na świecie, na literkę A 😁 lata po jakieś 99funa.
 
Back
Top