Co myślicie o koniach?

Olivia1234

Tourist
Widziałam sporo wzmianek o koniach tutaj, ale nie znalazłam jakoś żadnego ogólnego wątku który byłby zwyczajna rozmową o koniach - oczywiście pod kątem zoo ^^" A więc może czas to zmienić?

Co sądzicie o wykonywaniu "tych" czynności, ale zamiast klasycznych piesków, z końmi? Szczególnie ogierami ^^ Mielibyście odwagę czegoś takiego spróbować? A może ktoś z was już miał takie doświadczenie?
 
Konie są piękne, choć mają mocny zapach bywają pociągające i całkiem sporo osób tutaj jest nimi zainteresowanych, ale ogiery to wyższa szkoła jazdy, przecież są ogromne!
Właśnie ta cecha - ich rozmiar jest taka kusząca... no może jeszcze to że podobno mają całkiem pokaźne ilości 'mleczka' do zaoferowania.
W sumie, jestem ciekaw czy jest tu ktokolwiek kto miał z nimi jakieś doświadczenia.

No i całkowicie popieram wątek. Przyda się nieco porozmawiać o tych pięknych i sporawych zwierzakach.
 
8 do łózka, jest mała to można różne pozycje wypróbować. 11od tyłu na stojąco klasycznie. 15 jak 11 z podstawką. 17, 18 i 21 lizanko na stojąco ewentualnie podstawka i od tyłu tez można.Tak bym dopasował co do wielkości jak dla klaczy.Dla siebie biorę 8.
 
Oralnie bym spróbował, ale analnie raczej nigdy. Nigdy nie udało mi się wziąć węzła średniej wielkości zabawki a co dopiero konia.
 
8 do łózka, jest mała to można różne pozycje wypróbować. 11od tyłu na stojąco klasycznie. 15 jak 11 z podstawką. 17, 18 i 21 lizanko na stojąco ewentualnie podstawka i od tyłu tez można.Tak bym dopasował co do wielkości jak dla klaczy.Dla siebie biorę 8.
Zgadzam się z tobą, często też im większy koń tym spokojniejszy i na więcej pozwala, zwłaszcza rasy zimnokrwiste, co do ogiera to trzeba bardzo uważać szczególnie jak zacznie u niego pracować ta druga głowa na dole, niemniej jednak jak się to się mówi jak się popieścić to się zmieści......
 
Back
Top